Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

15 hours ago, banatjanin said:

 

Nisi jela rep ili tu konkretnu čorbu?

 

Ako je rep, moraš da ga probaš. Najbolji je udinstan i zapečen u rerni ili kao ragu, na mediteranski, sa vinom i sušenim paradajzom

 

 

najbolji je po yolovom receptu kojim je otvoren now cooking. 

Edited by nenad
Link to comment

recimo, samo bez timijana i šitake i sa belim vinom umesto crvenog. i šargarepa ide na početku (kao deo sofrita - ljubičasti luk, celer stabljike i šargarepa)

 

ali nema yoloa da se brani sad, obitava u toplijim krajevima

Link to comment

Žena danas zove, kaže mrzi je da kuva, sin bolestan pa hoće samo pirinač sa parmezanom, šta ćemo mi? Ma kul, ješćemo nešto onako.

Ostalo par medaljona sa pečurkama umotanih u foliju, taman fino odstojali u frižideru, plus komad one vekne od mlevenog mesa punjene jajima. Nasecko sireva (mimolet i dimljena parenica), za salatu kiselikrastavčići u medu. Stoplio kriške ražanog leba, namazao ih maslacom u koji sam umešao dve konzerve sardina i usoljene kapare. Život je lep :) 

Link to comment

nema tajne, tako ih nekako kisele.

7469430_digital-image.png?resize=600px:6

 

ima celiih, ima kornišona, ima ljutkastih... ja sam davno odustao od kiseljenja, kupovni su odlični, nema razloga zajebavati se.

Edited by aram
Link to comment

Svabe znaju znanje. Njihovi i spanski, nebo i zemlja. Sve im je dobro i cvekla i rendani kiseli kupus i paprika...Spanske dzinovske masline sa feferonima su izuzetak.

Arame, salji teglu:)

Link to comment

Hmmm jel ima to kod nas?
A ovo u turšiju... Sad ste me zainteresovali da naknadno krknem u neku turšiju meda ;-)


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...