Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

to sam jela triput prosle nedelje  :lolol:

 

leti uvek imam pecenog patlidzana u fridzu. jednom nedeljno dve kile malih ubacim u rernu. 

... na 350 din/kg na pijaci? Popizdela sam juce jer ja bih jela za dorucak/rucak/veceru u raznim varijacijama.

Link to comment

Napravio svinjetinu u ljutom sosu, ovog puta je ispalo mnogo bolje jer sam umesto kineske mešavine koristio daleko superiorniji WOK Mix, koji i vama preporučujem.

 

 

 

 

19478168_1021338449693brpg.jpg

 

 

 

 

Na slici je samo ono što je preostalo, očigledno da sam precenio svoje kapacitete...

Link to comment

hansolo, 120 dinara u maksiju.

 

super je patlidzan. ako nadjem male za koje sam sigurna da nece biti gorki, onda ih pecem cele. a ako su krupniji, isecem ih na kocke, iscedim, zalijem maslinovim i ispecem. 

jedem ko ti kroz sva tri obroka na razne nacine.  

Edited by darling
Link to comment

Napravio svinjetinu u ljutom sosu, ovog puta je ispalo mnogo bolje jer sam umesto kineske mešavine koristio daleko superiorniji WOK Mix, koji i vama preporučujem.

 

 

 

 

19478168_1021338449693brpg.jpg

 

 

 

 

Na slici je samo ono što je preostalo, očigledno da sam precenio svoje kapacitete...

 

malo ti je masnjikavo ovo.

zašto kupuješ te grozne mešavine povrća?

čak ni mene lenju bubu ne mrzi da seckam sveže.

Link to comment

Kakvi masno, pravljeno u extra virgin ulju. Odličan je mix, baš me zanima gde bi, recimo, našla sveže kolutiće bambusa ili vodeni kesten?

Edited by Jeremija
Link to comment

u zooloskom

 

 

:rolf:

 

 

 

Sečam se kad su me (osamdesetih) po ovakvoj vručinćini roditelji terali svako leto u ZOO, nikad više...

 

 

 

 

 

u garden centru :D

 

 

:lolol:

 

 

A, npr, vodeni kesten?

 

 

 

 

Odličan je miks ljudi, slobodno probajte...

Edited by Jeremija
Link to comment

... na 350 din/kg na pijaci? Popizdela sam juce jer ja bih jela za dorucak/rucak/veceru u raznim varijacijama.

 

bogte na kojoj to pijaci..cak i kod mene na selu su 150din

 

 

super su zamrznute mesavine povrca,nista im ne fali

Link to comment

Kakvi masno, pravljeno u extra virgin ulju. Odličan je mix, baš me zanima gde bi, recimo, našla sveže kolutiće bambusa?

 

to što je nešto pravljeno na extra virgin olive oil nije znak da je jelo manje masno.

uostalom, stir fry se ne sprema na exv olive oil nego na uljima koja trpe visoke temperature, imaju visoku tačku dimljenja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...