Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ma da, musaka ..otkud znam,kombo onoga sto sam imala u tom trenutku

 

 

 

 

pita me sestric(6) malopre-sta kuvas?

ja-nemam pojma,ekperiment

on-pa to uvek kazes :lolol:

Moja keva koristi: 'šta ispadne'
Link to comment

Spremila odlicnu salatu /redovan obrok/ sa svezim baby spanacem, dobila juce iz baste.

Da ne bi sve posebno cimala se na tiganju, na tepsiju pa na papir, poredjala sitno seckanu svezu slaninicu /najvise 100 gr/ i pola sveze seckane kobaje /ostalo od juce/ u jedan cosak, u drugi jedna solja zacinjenih prethodno skuvaneih leblebija /marinada sa uljem, belim lukom, tucanom paprikom, so/, u treci cosak sitnije isecknih nekoliko mladih krompirica, u cetvrti cosak dva parceta hleba isecena u krutoncice.

Sutnula u rernu i sve se zajedno lepo ispeklo, malo ukljucila gril pred kraj, ne treba vise od 15 min na 170.

Iseckala dva mlada luka i oprala dverukohvat spanaca. Dodala ovo sve gore kad se ispeklo i malo namrvila kozijeg sira.

U medjuvremenu napravila dresing> jedna i po kasicica senfa, malo ulja, pola limuna, jedna kasika majoneza, jedna pavlake, sitno seckane kapare /jedna kasika/, izmrvljenog zelenog bibera /imala onog u tursiji/ pola kasike, soli.

Prosula dresing na salatu i udri. Bilo i za mene i za komsinicu rucak. :P

Link to comment

stigao u domovinu a dvoriste prepuno zrelih tresanja. popnem se na drvo i jedem - ma sta jedem, zderem! ima li sta lepse?

 

sa tresnjama moras biti umeren. 

ja ih, npr, jedem dok se ne userem. TO mi je mera.

Link to comment

Izvukao iz hladnjačkih dubina zaostali matovilac kupljen pre tri nedelje u Ljubljani. Najpre se zaprepastio da je i dalje svež gotovo kao kad sam ga doneo, zveknuo dva tvrdo kuvana jajca i običan dresing, dodao par komada na brzinu oprljenog ćurećeg filea i razvalio se. Friški crni hlebac sa Slavije nije odmogao.

Edited by ajgor
Link to comment

Blaži nego ostali, doduše ja sam jeo sa svačim nečim možda je do toga...

Kupljeno u lokalnoj "jeftinoj" prodavnici Kokomar. Ne znam da li ima u maksiju...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Pa meni i "Biserovo" blago u odnosu na pravo, nekadašnje ovkismleko bilo kog proizvođača...ali šta da se radi, boljeg čini mi se nema.

(baš bi probao ovo rtanjsko)

Edited by Barti66
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...