Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ja kuvala ovo. jedan limun na pola kile srdela stavila i nisam poklopila tecu. ajme, divno, polizala sam tanjir. 

296krpk.jpg

2z70j03.jpg

 

Cmrlj, gde si našla srdele? pomagaj, pošto u Tropicu na zemunskoj nema već mesecima, a ni zamrznute u kesama ne nalazim

Link to comment

juce imali sveze jutarnje na kalenicu u tropicu. dve kashete. 450 din kilo. slabo se prodavalo, kao i druga sveza morska riba a bilo svega, spanske skuse, prave skuse, mola, krila raze, palamide (ja uzeo jednu, 980din kg).

Link to comment

juce imali sveze jutarnje na kalenicu u tropicu. dve kashete. 450 din kilo. slabo se prodavalo, kao i druga sveza morska riba a bilo svega, spanske skuse, prave skuse, mola, krila raze, palamide (ja uzeo jednu, 980din kg).

 

ja od ovog vašeg pisanja ovde kontam sa tropico na zemunskoj i na kaleniću nemaju istu ponudu. naredne subote rano na sabajle ima da potegnem na Kalenić, čisto da se uverim.

 

alonso mi nije usput, ali renne, ovo za Interex je već informacije i po!

Link to comment

u fazonu sam da više nikad neću pripremati jagnjetinu na neki drugi način. kapama. malo sam modifikovao tradicionalni postupak, ispala je nikad bolja. olizasmo grne.

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...