Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ne znam za vas, ali ja ga ne dozivljavam kao otkrice godine vec kao nesto sto redovno kupujem poslednjih 10 godina

 

Pa da, ali kada se osvrnes oko sebe sada je bukvalno svuda. I ja ga koristim ali sada su poceli da ga mecu u sve. Od kupatila preko spavace sobe pa sve do kuhinje.

Link to comment

Jako brz rucak. Velike tortilje, budjav sir, paradajz, krastavac, konzerva hobotnice, konzerva školjki, crne masline, salata, bum tras ušuš gibanica

Divota x3 kom i budwiser isto x3. A za desert, jafa štraus

 

 

23h8zf9.jpg

Edited by Vapad
Link to comment

Ocu tvoj posao, da mi daju gvakamole svaki dan, i michiladu od piva i limete, i da bude svaki dan chili za rucak, i nachosi, i sve!

Link to comment

to je slatko? opisi mi ga, pliz, zanimljivo mi je da probam da ga napravim na nevidjeno.

Slatko slatko. Izgleda ko burek, onaj što se seče na četvrtke. Slojevi kora naslagani sa makom između. To mi kod ofisa pa ću ponoviti hodočašće i slikovati. Jel ima još mnogi nsađanin da je jeo ovo čudo?
Link to comment

Ocu tvoj posao, da mi daju gvakamole svaki dan, i michiladu od piva i limete, i da bude svaki dan chili za rucak, i nachosi, i sve!

 

pa to je fora, sto gvakamole nisu pravili ni jednom. ni jednom!

 

- prepolove ga pa ti stave kuvano jaje, rukole i jos neka sranja odozgo.

- seku na kockice i stavljaju u neke salate gde mu nije mesto.

- naseku tanko pa ga stave na neki masni french tost.

- griluju ga i redovno zagore.

 

ne bih da kažem ime restorana što nam radi ketering, ali je jedan od perjanice džentrifikovanog priobalja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...