Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moj novcanik bi danas razjebao jedan forumas, veliki strucnjak za bugarsku i rumunsku kosarku, koji mi je javio da Spartak Pleven sigurno dobija u gostima i to sa hendikepom od -4.5 i ja tu usao 150e u raznim kombinacijama, singl h2, vezana dvojka sa nekim basketom koji sam pogodio, vezano h2 sa nekim basketom koji sam pogodio... majstori poveli 7 u prvoj i onda totalni raspad, do kraja pukli 30ak razlike :D Pre toga sam puko na korejsku kosarku 50, sto je zajedno bilo 200... ali posto je taj forumas pre svega dobar covek, morao sam da se iscupam majstorski da se on ne bi osecao krivim za moj finansijski potop, i izabrao sam Himki na poluvremenu...

 

P4hgkbI.jpg

 

Sved legenda, silovao do iznemoglosti i uspeo da pojebe do kraja :Hail:

 

Za veceras cu skoro sigurno igrati tiket Hjuston, Klivlend i Cikago Blekhouks x2, to na glavni, a na manje bitan verovatno i Memfis, LA Kings x2, Karmela vise od 23.5 i svasta nesto. Naravno, prvo se mora proveriti sta kazu po netu, mozda ima nekih bitnih povreda.

Link to comment

Arizona - Cikago  X2

Florida - Montreal  0-5

Hjuston - Atlanta  1

Denver - Klivlend  2

 

2000, kvota 4.89

 

 

Drugi manje bitan, za duplo manji ulog, pa ga necu ni pisati.

Link to comment

cleveland 2

jeff green over 11.5

wade under 18.5

 

cisto da se isprati

 

2/3

 

jebeni grizzliesi i heat nisu mogli dati kos u poslednja 3 minuta regularnog toka da bilo ko pobedi pa da dwade ostane na 15 poena. otisla utakmica u ot i naravno wade stigao do 19 poena. jebemmu boga vise. btw 37 u b2b utakmici...alright alright

 

i da, imao je 7 pts pred 4q.

Edited by 189-
Link to comment

Mene ubio Hjuston, ispustili +19 razlike. Malo manje od 10 hiljada ide niz rijeku a prakticno bilo u dzepu, i sad moram da pogodim jaku kvotu na Kinezima ujutru da bih se pokrpio i uzeo neki dinar.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Bravo mandingo za podsecanje. Lepo prvo poluvreme, taman se i North Carolina malo priblizila, da ne bude cisto otaljavanje u nastavku.

prosao i meni dabl baylor i air force. danas cu probati memphis i miss. state.

Link to comment

Iako ne praktikujem da igram neke silne golove, mislim da će Barselona večeras da potopi Betis. Mnogo stvari se namestilo za ovaj meč.

Over 5,5 @3.50

 

Real preskačem bez razmišljanja.

Edited by Godfrey
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1(uz povracaj na St. Louis-Nashville), NBA 0/1, NCAAF 1/1, prodje i prateci NHL tiket. Meh mec, Leicester-Man City, 0-0 na kraju. Odbacih dve utakmice, koje su lagano prosle; zato ja obicno singliram sve sto mi padne na pamet, pa kako bude. NHL je prijatno Iznenadio. Columbus-Dallas, rutinski over. St. Louis je ispustio 3-1, u poslednja 4 minuta regularnog dela meca, dovoljno za kvotu 1. Prateci tiket, sa 3 vinera, je prosao nikad lakse. NBA neocekivano kilavo. Retardiran mec u Denveru, dok je Oklahoma prodala propratni tiket(nije mi jasno kako su ispustili onoliku prednost). NCAAF je prosao bez problema. Zavrsio bih u minusu, da nije kolege iz Makedonije, ciji je Baylor sanirao situaciju.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Real Sociedad 4+

 

Barcelona-Betis 4+

 

Kvote, 1.67, 1.60.

Na fudbalu ne volim da komplikujem previse. Dva top tima na golove. Prvo sam razmatrao 3+ dabl, ali se ipak odlucih za hrabriju varijantu. Posto je rec o 4+ osnovnim singlovima, prateci tiketi su 6+, 7+.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Toronto w1

Washington-Buffalo w1

 

Kvota 2.03.

Kvota za viner na Capitalsima je bila manja od 1.40, te se odlucih za dabl. Pingvini neocekivano neubedljivi do sada. Morace dobijati ovakve rivale, ako zele u doigravanje.

 

Strelci, Ovechkin, Stamkos, Pavelski i Crosby, Hoffman, Nash. Dva sistema 2/3 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Dallas-Golden State >207.5

 

Kvota 1.60.

Dosta meceva danas, no povrede nekih bitnih igraca su mi suzile izbor.

Propratni tiket, Boston H1(-9.5), San Antonio H1(-11.5). Kvota 2.72.

 

 

 

 

Link to comment

Double:

 

Oly - Barca 1

Al Ahly - Aswan 1

@2,47  :s_a:

 

Triple:

 

Fulham - Rotherham 1X

Ross County - Kilmarnock 3+

Unicaja - Darussafaka 1

@2,76  :s_a:

 

 

Double:

 

Rayo - Atletico 2

Celta - Bilbao 1X

@2,31

 

Triple:

 

Sunderland - Liverpool X2

Cedevita- Kuban 2

Efes - Zvezda 1

@2,30

Link to comment

prosao i meni dabl baylor i air force. danas cu probati memphis i miss. state.

Danas mi nista nije delovalo privlacno. Sutra se igraju polufinala, mozda oba odigram.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...