Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 1/2, NBA 0/3. NHL je dosao bezveze, no srecom provukoh jedan tiket. NBA zato nije bilo moguce pogoditi. Fiks nikad gori, a ni poeni ne zaostaju mnogo. Zakazali sa poenima, u prvom poluvremenu, na Phoenix-Dallas; nekada ni visegodisnji trendovi ne pomazu. Ekstra glupa nedelja.

 

 

Hokej

 

Dinamo Riga-CSKA w2

Magnitogorsk-Avtomobilist 5+

 

Cherepovets-Dinamo Moscow w2

Dinamo Minsk-SKA St. Petersburg 5+

 

Kvote, 2.01, 2.04. Odabrah par KHL meceva za danas, a i to odigrah opreznije. CSKA u odlicnoj formi. Magnitogorsk i daje i prima, kao i St. Petersburg. Dinamo Moscow je u stanju da se suprotstavi, bilo kom rivalu.

Link to comment

ja pogodio tri tekme serije b, još je najbolje što trapani redovno postiže po dva i više komada (često i više od dva) kod kuće, a 2+ na njih bilo 2.65 :fantom: dajte neki nba za danas.

Link to comment

Ponekad bih vise pogodio, da odigram slucajno. <_<  Prvi KHL tiket sam mozda mogao bolje sastaviti, dok kod drugog nije bilo sanse.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Golden State P>108.5

 

New York-Washington w2

San Antonio-Oklahoma w1

Chicago-LA Lakers w1

 

Kvote, 1.85, 2.11. Mogao bi jedan poluvreme over doci gde treba. Granica jeste visoka, no za ove timove, to i nije cudno. Knicksi u rasulu, Oklahoma bez Duranta, Chicago igra protiv Lakersa. Smanjih malo uloge, kada vec ne ide. 

Link to comment

došao je ras jedan od jačih fikseva danas. hvala i san antoniu što je prešao 101, u zadnjem momentu sam to odigrao pre keca. klivlend poluvreme plus lagano. dobar dan danas.

Link to comment

NBA 0/2. Najsigurniji over mec, doneo je tvrd poluvreme under, neverovatno. Kako je San Antonio uspeo da izgubi, od nekompletne Oklahome, tek mi nije jasno. Nista, moracu igrati samo totalne zicere, u fiksu. Na egzibicionom tiketu, sa igracima, od cetiri, dosao samo jedan. :lolol:  Duga losa serija, mogao bi i jedan uspesan dan da se zalomi. Ko ce docekati prolece i MLB.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-West Ham P/K1

Man Utd-Newcastle P/K1

Arsenal-QPR 2+

 

Kvota 1.87. Ispratih danasnje meceve jednim tiketom, uz standardni egzibicioni.

 

 

NBA

 

Sacramento-Phoenix P>107.5

 

Orlando-Cleveland w2

Atlanta-Milwaukee w1

Denver-Minnesota P>105.5

Portland-Philadelphia P>98.5

 

Kvote, 1.85, 5.78. Ponuda jos uvek nije kompletirana, te odigrah nesto od raspolozivog. Phoenix kao i obicno na poene, te jedan miks za pracenje, ponekad se i posreci.

Link to comment

Odigrah uzivo Anderleht kod 2-0 u 40min

 

Dom <2.5 - 5

UG <2.5 - 7.5

UG <3.5 - 2.5

 

Sve na sitno.

 

Planirao sam da igram domacin golove, al sam zakasnio, pa kad sam video rez i kvote u Meridianu morao sam da pokusam.

Link to comment

E jebi ga. Iskocim oko 80.og minuta da odbranim jer nije bilo golova. Ulazim u kladionicu, kazem liku da igram Anderleht vise od 2.5. On mi kaze kvota 2.6. Ja mu govorim cifru i u tom trenutku nestaju kvote.. Posle par sekundi objavljuju gol Anderlehta. I umesto da budem u lepom plusu sad cekam kraj za negativnu nulu. Bukvalno za par sekundi :(

 

 

edit: pade i cetvrti. Nista ni od nule... gore mi je ovo nego ista :mad:

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...