Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Australia - Holland, Holland to win to nil @1.72

 

Spain - Chile, number of cards in match under 3,5 @2.20

 

Cameroon - Croatia, pick Croatia @1.72

+0,92

Sjajan gol Cahilla

 

Danas

 

Colombia - Ivory Coast, number of cards in match under 3,5 @2.00

 

Uruguay - England, pick England @2.20

 

Japan - Greece, pick Japan @2.20

Edited by Godfrey
Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 1/3, prosao teniski tiket. Ok plus, mada sam ocekivao vise. Neverovatno mi je da na Spain-Chile, nije pao treci gol. Felix ponovo bez prave podrske, izasao na 1-1. Bar su komsije dosle lagano, kao i Dodgersi.

 

Fudbal

 

Uruguay-England w2

 

Uruguay-England 3+

 

Danas bas i nema meceva po mom ukusu. Englezi prijatno iznenadili, na prvom mecu. Uruguay porazen protiv dosta slabijeg rivala, te odigrah protiv njih. Probao i 3+, za oprezan ulog.

 

 

MLB

 

Arizona-Milwaukee <9.5(Chase Anderson-Gallardo)

 

St.Louis-Philadelphia 1 (Miller-Buchanan)

 

Oakland-Boston 1 (Kazmir-Peavy)

 

Detroit-Kansas 1 (Anibal Sanchez-Duffy)

Washington-Atlanta <8.5 (Zimmermann-Floyd)

Miami-NY Mets <8.5 (Heaney-Wheeler)

 

Anderson, 5-1, 3.21 ERA, na nivou sezone. Gallardo, 6-0, 1.93 ERA, protiv Arizone. Ukupno, 4-4, 3.51 ERA. Forma, Anderson(2-1, 2.50 ERA), Gallardo(1-1, 3.32 ERA). Odlicni starteri, prilicno visoka granica, mislim da vredi probati under.

Miller, 1-0, 0.00 ERA, protiv Philliesa. Do sada, 7-5, 3.42 ERA. Buchanan nije nastupao protiv Cardinalsa. U sezoni, 2-2, 5.97 ERA. Poslednja 3 nastupa, Miller(1-1, 1.99 ERA), Buchanan(1-2, 7.41 ERA). St.Louis polako dize formu, dok je Philadelphia nepredvidljiva.

Kazmir, 8-8, 4.04 ERA, protiv Bostona. Dosadasnji deo sezone, 8-2, 2.05 ERA. Peavy, 1-0, 1.80 ERA, protiv Oaklanda. Za sada, 1-4, 4.53 ERA. Trend forme, Kazmir(2-0, 0.93 ERA), Peavy(0-2, 4.66 ERA). Kazmir dozivljava renesansu u timu Oaklanda, nakon neubedljivih nastupa za Angelse, sezonu ranije. Peavy cesto bez prave podrske udaraca. Dosta losije baca u gostima ove sezone(5.40 ERA, u odnosu na 3.91 ERA kod kuce).

Na propratnom. Sanchez za prekid serije pobeda Kansasa. U Washingtonu, starteri koji su u dobroj formi. Ruki baca za Marlinse, Wheeler solidan, ni tu ne bi trebalo biti previse poena.

 

 

Ispratio i danas tenis, zavrsna runda kvalifikacija za Wimbledon.

Link to comment

odigrao w2 na obalu i na uruse. obala uzela, urugvaj doneo pa sad cekam keca na japan da vidim da li sam pukovnik ili pokojnik.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 3/4. Kakvi SP parovi, takvi i rezultati, prodje bar 3+. MLB nije mogao mnogo bolje. St.Louis mi i dalje deluje precenjeno, za razliku od Oaklanda, na primer.

 

 

Fudbal

 

Italy-Costa Rica w1

Switzerland-France w2

 

Nema mnogo komplikovanja danas. Za golove, nista ne izgleda idealno. Granice za suteve su dosta visoke. Ostaje samo fix, a i to u opreznoj viner varijanti.

 

 

MLB

 

Washington-Atlanta 1 (Strasburg-Minor)

Kansas-Seattle <8.5 (Shields-Iwakuma)

 

Cleveland-Detroit >7.5 (Kluber-Porcello)

Minnesota-Chicago White Sox >7.5 (Nolasco-Noesi)

 

Arizona-San Francisco H2(+1.5) (Collmenter-Lincecum)

San Diego-LA Dodgers H2(+1.5) (Kennedy-Haren)

 

Strasburg dosta bolje baca kod kuce. Trenutna forma, Strasburg(2-1, 2.75 ERA), Minor(0-1, 6.75 ERA).

Shields, 4-4, 3.83 ERA, protiv Marinersa. U sezoni, 8-3, 3.50 ERA. Iwakuma, 2-0, 0.00 ERA, protiv Royalsa. Do sada, 5-3, 2.59 ERA. Poslednja 3 starta, Shields(2-0, 4.15 ERA), Iwakuma(2-1, 1.61 ERA). Shields igra promenljivo, dok je Iwakuma vec nasao vrhunsku formu. Nakon par efikasnih izdanja, Kansas se vratio igri sa malo poena, na prethodna 2 meca. Seattle klasicno neproduktivan.

Piceri Detroita, daju znake zivota. Indiansi teski za procenu. Ovim ekipama, ne manjka ofanzivnog potencijala, te probah over, sa smanjenom granicom.

Nolasco drzi formu na istom nivou. ERA mu je preko 5, kako na nivou sezone, tako i par startova unazad. Noesi baca nesto bolje, no ovo je uvek neprijatno gostovanje. White Soxi imaju par udaraca u dobroj formi.

Collmenter u padu forme(0-2, 6.50 ERA). Lincecum muci muku protiv Diamondbacksa(narocito protiv Goldschmidta). Ni aktuelni trend mu nije sjajan. Ocekujem egal mec i da gosti imaju priliku da krenu sa novom dobrom serijom.

Kennedy polako popravlja formu. Haren cesto ima problema na pocetku meca, mada ne pusta previse poena. Dodgersi imaju bolji lineup, te bi trebali da obezbede dovoljnu podrsku svome starteru. I ovde se ogradih hendikepom. Zavrsni dabl malo opreznije.

Edited by Miljenko
Link to comment

 

Colombia - Ivory Coast, number of cards in match under 3,5 @2.00

 

Uruguay - England, pick England @2.20

 

Japan - Greece, pick Japan @2.20

 

Uruguay - England, England total goals over 1,5 @1.90

 

-2,00

 

Italy - Costa Rica, Costa Rica AH+1,5 @1.50

 

Switzerland - France, pick France @1.90

 

Honduras - Ecuador, number of cards in match over 4,5 @2.20

Link to comment

Costa Rica zaduzena za smanjenje mog budzeta, na ovom SP. <_<

Odigrah France i Ecuador w2, dosta je bilo iznenadjenja za danas.

Edited by Miljenko
Link to comment

Italy - Costa Rica, Costa Rica AH+1,5 @1.50

 

Switzerland - France, pick France @1.90

 

Honduras - Ecuador, number of cards in match over 4,5 @2.20

 

 

+2,60

 

Argentina - Iran, Argentina to win to nil  @1,61

 

Germany - Ghana, Germany AH -1,5 @2

 

Nigeria - BIH, under 2,5 @1.87

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/3. Pokrih se na kraju, nakon neverovatnog poraza Italije. Kod MLB tiketa, prosla najveca kvota. Korektno.

 

 

Fudbal

 

Argentina-Iran 1

Germany-Ghana 1

 

Argentina-Iran 3+

 

Germany-Ghana 3+

 

Nadam se da vise nece biti onakvih gluposti, kao sto je juce bio slucaj. U fiksu su valjda oba meca zicer. Dosta opreznije probao 3+. Povezao i neki tiket specijala, no to vec nije za pisanje.

 

 

MLB

 

St.Louis-Philadelphia <7.5 (Wainwright-Hamels)

Cleveland-Detroit >7.5 (Bauer-Verlander)

 

San Diego-LA Dodgers H2(+1.5) (Ross-Beckett)

Kansas-Seattle <9.5 (Vargas-Young)

Washington-Atlanta <8.5 (Fister-Teheran)

 

NY Yankees-Baltimore H2(+1.5) (Nuno-Norris)

Oakland-Boston 1 (Chavez-Rubby De La Rosa)

Arizona-San Francisco H2(+1.5) (McCarthy-Vogelsong)

 

Sjajni Wainwright za Cardinalse. Igrao bih 1, da nije Hamelsa, koji nije primio poen, na 23+ ininga. Under deluje izgledno.

Bauer ne baca ubedljivo(1-1, 4.91), no Verlander je u uzasnoj formi(0-3, 9.16 ERA). I veceras over, deluje privlacno.

Dodgersi sinoc volsebno izgubili, nakon preokreta u 9. iningu. Beckett ne pusta previse runova, jedino je podrska upitna.

Vargas i Young, imaju finu tradiciju, protiv vecerasnjih protivnika, a i forma im je dosta dobra. Vreme je da dodje do prekida ove anomalije(efikasnost), u igri Kansasa.

Fister nesto losiji protiv Cardinalsa(4 pustena runa), no to su retki uplivi nesigurnosti. Teheran baca slabije u gostima, ali se uzdam u neefikasnost napada.

Nuno mi ne uliva poverenje, te probah hendikep na goste.

Oakland igra sigurno. Mogli bi resiti seriju vec veceras.

Giantsi i dalje trokiraju. Odigrao ponovo na njih, u opreznijoj varijanti.

Zavrsni tiket, bez forsiranja.

Link to comment

Nemoj da shvatiš kao provokaciju, ali zašto ne pišeš kvote?

 

Mislim, nije bitno da li si pogodio 3/4 ili 1/5, već kolike si kvote pogodio.

Link to comment

Meni su kvote retko velike, pa mi je procenat bitniji. Izuzetak mi je kombinovanje MLB meceva, gde je ukupna kvota obicno preko 2, mada preferiram singl, makar i na 1.45. Takodje, uplata varira od tiket do tiketa. Na osnovu kvote, i neke licne procene, tempiram ulog. Dabl fudbalskih fikseva sam danas odigrao, nekoliko puta jace od ostalog. Fudbal je 1.58, 1.55, 1.55. MLB, 2.25, 2.54, 3.71.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...