Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Za kombo tiket se cekao 7+ na Calgary-Edmonton; ni blizu, samo 4 pogotka, 3-1 za Calgary. Fiks tiket pada na Bostonu, nakon volsebnog poravnanja Kingsa, 26 sekundi pre kraja i kasnije pobede u OT (6+ kvota). Sklepani fudbal prolazi (3+ kvota), i to prilicno lako. Da ne bude da se isti ne moze uhvatiti uopste. NBA ko NBA, morala je uleteti neka tesko pogodljiva utakmica; Minnesota je otisla u minus. Kada se podvuce crta, jedan prolaz i 3 pada na po jednom paru. Singlovi pomazu kod ovakvih situacija, mada je bilo dana gde bih gubio i sa njima.

Standardni ulozi.

 

 

Kombo tiket

 

Philadelphia-Vegas pob2 (OT&SO)

Pittsburgh-Florida 6+

New Jersey-Colorado pob2 (OT&SO)

Toronto-Seattle 6+

Detroit-Arizona 6+

St. Louis-Ottawa pob1 (OT&SO)

Winnipeg-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Kvota 25.93.

Nesto siri tiket danas, u pokusaju uklapanja fiksa i golova. Nocas je Calgary bio siguran pad, nadam se boljim rezultatima veceras.

 

Prateci tiket, sve 7+ (OT&SO), Colorado, Nashville, Calgary. Kvota 8.53.

 

Fudbalski tiket, Liverpool 1X, Bayern 5+. Kvota 2.99.

Jedna CL kombinacija. Rezultati su skroz glupavi obicno, taman da izbegnem nerviranje.

 

NBA tiket, Golden State >212.5, Milwaukee pob2 (OT), Memphis >224.5, Phoenix pob2 (OT), Cleveland H2(+3.5), Charlotte >234.5. Kvota 6.10.

 

Link to comment

Na kraju odlucih da sve sa kombo tiketa odigram u singlu (nakon duze pauze). Pomalo je dosadna ovakva igra, plus nervira kada padne samo jedan par, a ja to ne iskoristim.

 

Philadelphia-Vegas pob2 (OT&SO)  

 

Pittsburgh-Florida 6+  

 

New Jersey-Colorado pob2 (OT&SO) 

 

Toronto-Seattle 6+  

 

Detroit-Arizona 6+  

 

St. Louis-Ottawa pob1 (OT&SO)  

 

Winnipeg-Tampa 7+ (OT&SO) 

 

Kvote 1.58, 1.45, 1.46, 1.51, 1.72, 1.35 i 2.13.

Jutros je zbirna kvota bila nesto niza. Skocila je kvota na 7+ na Winnipeg-Tampa, za skoro 0.20.

 

Bar cu CL gledati opusteno zbog sitne uplate.

 

 

Link to comment

Ja bas nisam odusevljen kako fudbal dolazi, posebno kada je o efikasnosti rec. Bayern i Levrekusen se recimo zestoko obrukase u subotu; Ajax jedva dobio u nedelju; Juventus ponovo sramotno kilav (sa ovakvim timom, sve ispod petarde je lose). Ima tih meceva gde dvoznak ne postoji, a meni to odmah nije za igranje fiksa. Bonus je sto mi za fiks tiket sa kvotom oko 5, treba 10+ utakmica.

Cudno je sto NHL dolazi u fiksu losije, u drugom delu sezone. Golovi prilicno dobri, cak i ova sira 6+ i 7+ igra.

Nervira sto u MLB delu i dalje nema dogovora, pa ce sezona kasniti (ako je uopste i bude). Jel se negde drugde, ikada desio strajk igraca, ili ovakvi pregovori oko kolektivnih ugovora, a da nije rec o USA ligi?

Edited by Miljenko
Link to comment

Mislim da će ti golovi više dolaziti u okršaju nekih ujednačenih ekipa nego favorita. Ulazi se u finiš i sa kupovima i sa Evropom, a niko ne zna na šta će ličiti WC u novembru. Atletiko 3:1 i Porto 4:2 su ekcesi koje niko nije očekivao, vidi samo kako je Kalčo u nedelju došao kilavo (samo jedna 3+) ili Francuska isto samo 1 meč 3+ i to Lil koji je 3 gola dao tek posle crvenog za Klermon.

 

edit: Preporuka za golove, pogotovu GG, je Švajcarska. Tamo je Cirih na +15, samo 2 poraza u 25 kola, totalno ludilo od sezone sa epskim raspadima YB i  Bazela. Oni su u stanju da prime gol od svakog. YB sam pao pre par nedelja, vodili su 3:0 kraj 3:3. U subotu 2:0 kraj 2:2. Bazel je još neozbiljniji,  uglavnom svi su primili 30+ golova uključujući i lidera Cirih.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ja Francuze izbegavam vec neko vreme (cak i PSG). Italijani su zaredjali par kola, sa ekstra tvrdim mecevima. Cak i poslovicno efikasni Nemci, donese par neprijatnih padova. Bolivija isto. Ako na hokeju (NHL), nadjem 7+ kvotu u opsegu od 1.75 do 2.25, a da je procenat zadovoljavajuci (u subotu je ta igra dosla na 8/9 utakmica), onda je bolje da i ne igram fudbal ozbiljnije. 

Da igram kao pre desetak godina, na Bayern-Leverkusen bih poginuo zesce. Ovako odmereno, svuda isti ulog (ako su singlovi u pitanju, plus bonusi po odredjenoj raspodeli). Kada je hokej glavna igra, tu je jos lakse koncipirati tiket; jednostavno pratim trend i tradiciju duela.

Porto je ove sezone prilicno efikasan, dok je A. Madrid tradicionalni no bet.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Jedan od primera zasto na fudbalu ne igram fiks, za iole ozbiljniju kintu. Uhvatim skoro 3 kvotu na Bayernu, a onda ovi kilavci izgube kod kuce, kada mi je i nereseno bilo dovoljno. Pa jos cuvaju 0-1, sa igracem vise.:isuse:

Sutra samo City, nesto sa golovima, a i to za neki minimum ponovo.

Edited by Miljenko
Link to comment

I dalje mi je neverovatno, da covek tako ode odjednom.:sad: Danas si tu, sutra nisi. Video sam da ga nema na ovoj nasoj temi, no nisam ocekivao nesto ozbiljno.

  • Tužno 1
Link to comment

4/7 (NHL 4/7). Nisam odabrao bas sjajno vece za singliranje. Golovi dodjose lagano (sve bi proslo i na 7+), no zato fiks sva 3 promasaja (dobili su timovi koji nemaju nikakve sanse da odu u playoff, Philadelphia, New Jersey i Ottawa). Srecom te sam fudbal i NBA ispratio sitno, posto su usledila dva neprijatna pada; Liverpool gubi i pada dvoznak uz 5+ na Bayernu; ovamo Golden State ide u under za par poena. Da tu je i siri NHL tiket, gde pada Nashville 7+, tja. Zahvaljujuci dobrim kvotama sa golovima na hokeju, ukupni bilans je slican, odnosno ostade minimalan minus, mada sam sigurno ocekivao vise (jedan prolaz u fiksu i bio bih u plusu).

Minimalni ulozi (bolje da se ne zalecem, posto trendovi nisu sjajni; na fudbalu su golovi ocajni, na hokeju fiks).

 

NHL

 

Edmonton-Washington 7+ (OT&SO)

 

Vancouver-Montreal 7+ (OT&SO)

 

Kvote 1.84 i 1.94.

Samo 2 para danas, pa i nije bilo preterane dileme sta odigrati.

 

Fudbalski tiket, poucen onim sinoc, odigrah samo City, sitno sve naravno, 5+ po 3.45, 6+ i 7+ za duplo manji ulog po 6.20 i 14.23.

Ne znaci da ce se raspucati kao Bayern, posto su resili duel na gostovanju, no Real i PSG deluju prilicno beznadezno za golove.

 

NBA tiket, Utah >214.5, Denver >229.5, Dallas pob1 (OT), New Orleans pob1 (OT), LA Lakers H2(+3.5), Minnesota pob1 (OT), Milwaukee >229.5, Phoenix >210.5, Chicago >219.5, Boston pob2 (OT). Kvota 21.37.

Link to comment

Uvek je dobro kada fudbal odigram sitno i sebi ustedim nerviranje. Kako je City uopšte dobio 5-0 u gostima, kada kod kuce odigrava bez golova.

Link to comment

2/2 (NHL 2/2), prosao je kombo tiket (3+ kvota). Najlakse je odigrati, kada nema previse izbora i juce se to jos jednom pokazalo kao tacno. Srecan prolaz na Edmontonu, nakon sto je Washington poravnao na 3-3, dve sekunde pre kraja, te 7+ dolazi u produzetku. Vancouver prolazi nesto lakse, uz gol vise (5-3). Prosao je naravno i kombo (fina 3+ kvota, ako se uzme u obzir da su samo 2 para u pitanju). City neverovatnih 0-0, te je dobro sto nisam forsirao fudbal. NBA ni blizu. Fin dan.

Minimalni ulozi (bolje se drzati istih, osim ako ne uleti neka bas dobra serija).

 

 

NHL

 

New Jersey-Winnipeg 6+

 

Detroit-Minnesota 6+

 

Florida-Philadelphia 6+

 

Carolina-Colorado 6+

 

Toronto-Arizona 7+ (OT&SO)

 

Calgary-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Kvote 1.54, 1.49, 1.47, 1.60, 1.73 i 2.08.

Skratih igru na 6 parova, od toga samo 2 na 7+. Lepo bi legao jos jedan kombo tiket.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), LA Kings, Calgary, NY Rangers, Nashville, NY Islanders, Vegas, Toronto, Boston, Colorado, Florida, Minnesota. Kvota 128.31.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, Atalanta, Barcelona, Roma, Bodo/Glimt. Kvota 7.89.

Ipak ispratih ova 4 para i sire (5+, 6+ i 7+; nadam se da ce uleteti bar jedan efikasan duel).

 

NBA tiket, Philadelphia >222.5, Denver >213.5. Kvota 2.18.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal tesko da je mogao losije od ovoga; samo jedan bonus (Atalanta 5+), a na 3+ tiketu cak 2 promasaja od 4 odigrana para. Dobro je sto sam se dozvao pameti pa igram sitno. Barsa je recimo neverovatan rezultat.

Srecom te prolazi dnevni hokejaski tiket i 10+ kvota.

Fudbal je definitivno najprecenjeniji sport za igru.

Dogovorise se u MLB sektoru konacno, te ipak krece sezona za mesec dana.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

3/6 (NHL 3/6), Atalanta je dosla 5+ (4+ kvota), a prosao je i prateci hokejaski tiket (10+ kvota). NHL nije odusevio rezultatima. Toronto, Minnesota i Florida prolaze lako, dok su strelci zakazali na New Jersey-Winnipeg, Calgary-Tampa i Carolina-Colorado. Winnipeg je bio wild card pomalo, no preostala dva para su iznenadila neefikasnoscu. Fudbal kilavo, jedan bonus na 4 utakmice; od toga 2 nisu ni 3+ dosle. P1+/2P1+ tiket pada na Barsi (P1+, mada je svejedno, posto je utakmica zavrsena 0-0). Evropski hokej je doneo lep tiket, taman da svede minus na neku pristojnu meru.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Columbus-Minnesota 7+ (OT&SO)

 

Vancouver-Washington 6+ (OT&SO)

 

Kvote 1.99 i 1.65.

Samo 4 utakmice danas, te uzeh dva para koja deluju zanimljivo za golove.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 6+, Winnipeg 6+. Kvota 2.87.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, Benfica, Royale Union, Vikingur, Ajax, Ajax II, Volendam. Kvota 6.33.

 

NBA tiket, LA Lakers H1(+3.5), Phoenix >213.5, Utah >223.5, Dallas pob2 (OT), Miami H1(+2.5), Memphis pob1 (OT), New Orleans >222.5, Atlanta H1(+1.5), Boston pob1, Minnesota >225.5. Kvota 16.80.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...