Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kombo tiket je rutinski pao (od 5 NHL parova, pogodih samo 2; 2 kontre u fiksu, te samo 5 pogodaka u Torontu). Zato prolaze cak 3 prateca tiketa, fudbalski (sve P1+, 9 parova, 17+ kvota), NHL (8+ kvota, 4 para) i NBA (3+ kvota, 4 para). Ovakav stil igre zahteva i vecu dozu srece, no juce se skoro sve uklopilo. Sa singlovima bih prosao slabo, dok sam ovako bio u plusu 130% uloga.

Standardni ulozi.

 

Kombo tiket

 

Mainz-Leverkusen 3+

The Strongest-Universitario de Sucre 3+

Carolina-Nashville 5+ (OT&SO)

Minnesota-Florida 6+

 

Kvota 4.53.

Mainz i Leverkusen bas i nemaju neki ultra efikasan trend medjusobnih duela, no Lever ima 10 vezanih utakmica sa makar 3 gola. The Strongest kod kuce je vec postala tradicija. Tu su i dva prilicno verovatna NHL para, mada skinuh po gol, sa prvobitnog plana igre.

 

Prateci tiket, Dallas 7+ (OT&SO), Vegas 7+ (OT&SO). Kvota 5.00.

 

Fudbalski tiket, Schalke 2P1+, Bournemouth 2P1+, Gent P1+, Juventus 2P1+, Lille 2P1+, Horn 2P1+, VorWarts P1+, Rapid Wien II 2P1+, Benfica 2P1+, Volendam 2P1+, Thun P1+. Kvota 9.76.

 

 

 

Link to comment

Za razliku od cetvrtka, juce je bila situacija gde vecina stvari pada na jednom paru, pa tako i kombo tiket. Leverkusen je dosao 5+ (4+ kvota) i to je sve od prolaza. Kao sto rekoh, ovakav sistem vec zahteva dosta srece, no tokom prethodne godine se pokazalo, da moze biti prilicno efikasan. The Strongest rano dolazi do prednosti, i kada sam ocekivao 3+ do poluvremena, gol za 1-1 pada tek u 87. minutu. Hokej je vecinom pogodjen, no nedovoljno za prolaz na sirem tiketu (Chicago-Dallas volsebnih 0-0 u regularnom toku). Siri fudbalski tiket je imao cak 4 odlozena meca, a docekao ga je Lille sa 0-0 (2P1+ se cekao). Ne bas idealno, no kod ovog sistema igre, duzi bilans je jedino bitan.

Standardni ulozi.

 

Kombo tiket

 

Always Ready-Real Tomayapo 3+

Liverpool-Norwich 3+

Nantes-PSG 2+

Willem II-Ajax 2+

AZ-Heracles 2+

Buffalo-Colorado pob2 (OT&SO)

Winnipeg-Edmonton 6+

Toronto-St. Louis 5+ (OT&SO)

Calgary-Seattle pob1 (OT&SO)

 

Kvota 8.74.

Always Ready deluje kao najpouzdaniji tim za golove iz Bolivije trenutno (jesu solidno pojacani). Liverpool, PSG, Ajax i AZ, tu i ne treba neki komentar; mozda i preoprezno odigrano. Colorado i Calgary su ogromni favoriti. Edmonton ipak ne odigrah 7+, derbi u Torontu oprezno.

 

Prateci tiket, Vancouver pob1 (OT&SO), LA Kings pob2 (OT&SO). Kvota 2.37.

 

Fudbalski tiket, Fulham 3+, Preston 2+, QPR 2+, Bolton 2+, Accrington 2+, Charlton 3+, Crewe 2+, Gillingham 2+, Ipswich 3+, Sunderland 3+, Cheltenham 3+, Northampton 2+, Swindon 2+, Forest Green 3+, Harrogate 3+, Oldham 2+, Kings Lynn 2+, Notts County 2+, Stockport 3+, Barnet 3+, Wrexham 2+. Kvota 9158.01.

 

Link to comment

Crni Englezi.:isuse: Ajde nize lige, to je nepredvidljivo skroz, no PL da igra ovako neefikasno. Sta moze uopste Norwich da igra protiv ovih. I to je kao najbolje liga, a igraju ovako neatraktivan fudbal za kladjenje (a tek za gledanje, meh). 

Neka pogledaju Mainz-Leverkusen od sinoc.

Link to comment

Jedno od retkih kola, gde su tiketi sa nizim ligama kod Engleza bili blizu; tri komada padose na 2-4 para (vecinom su imali 20 meceva), od toga dva sa startnim dobicima preko 150 hiljada. Fiks tiket pade na Brighton 1X.

Liverpool se kasno probudio, pa nije bilo bonusa; izgleda da samo City ume da odvali protivnika (da, od 4 bedna ovosezonska PL 7+ meca, dva su njihova). Pozitivno je sto je kombo ziv i dalje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Juce nije bilo previse sanse za prolaz. Na kombo tiketu padose Ajax i Always Ready. Steta za dobro uhvacena 4 NHL para. Ajax 31 sut i jedan bedan gol (iz toliko pokusaja ocekivao bih bar 4-5 komada); nisu za igranje u gostima. Par pratecih tiketa je bilo blizu (cak i ovih jacih), no bez srece na kraju.

Standardni ulozi.

 

Kombo tiket

 

Feyenoord-Cambuur 3+

Bayern-Greuther Furth 3+

Inter-Sassuolo 3+

PSV-Heerenveen 3+

Dortmund-Monchengladbach 2+

Hertha-Leipzig 2+

Pittsburgh-Carolina 5+ (OT&SO)

Chicago-Florida 6+

Edmonton-Minnesota 6+

 

Kvota 11.46.

U NHL delu je izbor bio jasan, dok sam kod fudbala menjao igru nekoliko puta. Cini mi se da Feyenoord i PSV imaju previse slabe rivale, da bih odigrao samo 2+; kod Bayerna je sve osim kanonade iznenadjenje; Inter igra protiv tima koji ume da da gol; Haaland ponovo ne igra, pa probah samo 2+ na Dortmund; Hertha i Leipzig imaju dugu tradiciju efikasnih duela, no Leipzig nije previse efikasan na strani, zato i 2+. 

 

Prateci tiket, sve 2P1+, Celtic, Rangers, Zurich, Young Boys, Rijeka, Dinamo Zagreb, Midtjylland, Silkeborg, Nordsjaelland, Copenhagen, Club Brugge, Antwerp, Salzburg, Sturm, Zvezda, Partizan, Bolivar, Sporting, Porto. Kvota 18.65.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), NY Islanders, NY Rangers, Dallas, Vegas. Kvota 4.51.

Link to comment

Atalanta propala skroz. Razumem da im fale napadači, no ovo je predosadno. Jedva čekam da krene Bayern da odmorim oci.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mrljav pocetak, nema sta. Feyenoord brzo do 3-1 i kada sam ocekivao bar 2 bonusa, nista. 11 suteva u okvir gola i samo 3 pogotka. Bayern se bruka protiv Greuther Furtha, 0-1 poluvreme. Ako sam negde ocekivao 3 komada do poluvremena, to je taj mec. 5+ je bilo samo 1.85, pa su bonusi 6+ i 7+.

Link to comment

Nema nista od sirih tiketa na fudbalu.:isuse:  Bayern taman gol ispod potrebnog broja; Partizan sa igracem vise nista, dovoljno da obori 2P1+ tiket (valjda je igrac vise neka prednost, a ne da se nista ne desi 40 minuta).

Link to comment

Holandjani istrolovase najzesce. Oba para 3-1 do 60. minuta i nista do kraja, taman da ostanem bez bonus tiketa. Mozda se Inter razgoropadi pa donese neki, no slaba vajda.

Link to comment

Ja tamo oko podne napravio tiket, klik da uplatim - klađenje je trenutno onemogućeno.

Sačekao pet minuta, klik - isto. Sačekao desetak minuta, klik - isto. Odustao.

 

Sad vidim da mi je kladža danas uštedela kintu :lolol:

Link to comment

Na kraju i sudije nisu dale da dodje 3+, pre toga Sassuolo promasio 5-6 cistih kontri. Inter gubi 2-0 na poluvremenu i ne dolazi 3+, valjda sam sada sve video. Uzasan fudbalski vikend. Da sam igrao samo NHL na kombo tiketima, prosao bih i juce i u petak.

Link to comment

Utepase me fudbaleri zestoko tokom vikenda. Nisam uleteo neku preveliku kintu, no nervira svejedno. Juce je kombo tiket pao na Inter-Sassuolo 3+; 0-2 na poluvremenu, 40+ suteva i par neverovatnih promasaja, gostiju pre svega. Dortmund i Leipzig odigrah samo 2+; naravno da bih imao bonuse na ta dva para (Leipzig 7+ je bio preko 20). Hokej tri dana hvatam kako treba i ne koristim na pravi nacin. Ono startno razdvajanje na tikete po sportovima (fudbalski, NHL), je izgleda jedino pravo resenje, pa kako se koji dan zalomi. Da sam promasivao kao vikend pre toga, ne bih se bunio previse.

Standardni ulozi.

 

Kombo tiket

 

Boston-Colorado 5+ (OT&SO)

Philadelphia-Carolina 6+

Montreal-Toronto pob2 (OT&SO)

Calgary-Winnipeg 6+

 

Kvota 4.18.

Danas probah samo hokej na kombo tiketu, mada ce tesko uleteti i cetvrti dan ok rezultata. Boston je i dalje nekompletan, te probah opreznih 5+. Carolina standardno, nadam se ne i presiroko. Montreal je vezao dve pobede, te je Toronto logicna opcija. Calgary ima niz od 9 pobeda, te me je strah da odigram fiks; prilicno su efikasni, pa mi 6+ deluje ok.

 

Fudbalski tiket, Ipswich U23 3+, Fulham U23 P1+, Everton U23 P1+, Aston Villa U23 3+, Leicester U23 P1+, Napoli X2, Ajax II 3+, Excelsior X2. Kvota 5.55.

 

Siri hokejaski tiket, Rungsted 6+, Bad Nauheim 6+, Frankfurt 7+ (OT&SO), Freiburg 6+, Esbjerg 7+ (OT&SO). Kvota 9.28.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kao sto sam i pretpostavio, nakon 3 realna NHL dana, sinoc su uleteli slabi rezultati. I da je Calgary prosao na golove, docekao bi me Toronto porazom. Siri tiketi su bili blizu, no potkrao se ponovo po promasaj na fudbalu i hokeju.

Standardni ulozi.

 

 

Kombo tiket

 

Philadelphia-St. Louis 5+ (OT&SO)

Florida-Nashville 6+

Ottawa-Minnesota 5+ (OT&SO)

Columbus-Toronto 7+ (OT&SO)

 

Kvota 3.93.

St. Louis i Minnesota u opreznijoj varijanti; Floridu je tesko probati ispod 6+; Toronto odigrah sire, posto ocekujem da i domacin bude efikasan.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), St. Louis, Toronto. Minnesota, NY Islanders, Anaheim. Kvota 8.52.

 

Fudbalski tiket, Chelsea tim2+, Juventus P/KX. Kvota 2.54.

Tu su i standardni tiketi kod Engleza, no tu vec treba dosta srece za prolaz.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...