Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/5 (NHL 2/5, golovi), prosao je prateci NHL tiket (20+ kvota, fiks). Golovi nisu dosli sjajno. Pittsburgh je razglavio Detroit; Minnesota i Montreal skromna 4 gola u regularnom toku (po 2-2); Toronto i Florida jedva do 7+ (EN gol na manje od sekunde do kraja); Winnipeg 1-1 tokom osnovnih 60 minuta. U fiksu zato uhvatih tiket sa 7 parova, racunajuci tu i kontru na Wild; cak 3 meca su resena u OT. Zavrsih u manjem plusu na kraju, mada nervira sto je tesko oceniti sta je zgodnije za igru. Ja generalno volim da forsiram istu stvar od pocetka do kraja (ili golovi, ili fiks), mada znam da je mix najbolja varijanta.

Minimalni ulozi.

 

 

Kombo tiket

 

Washington-Carolina 5+ (OT&SO)

 

St. Louis-Vancouver 5+ (OT&SO)

 

Chicago-Buffalo 6+

 

Edmonton-Arizona 7+ (OT&SO)

 

LA Kings-Seattle 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.23, 1.23, 1.67, 1.94 i 1.22.

Nesto opreznije odigrano danas (cak 3 para na 5+), no i utakmice nisu na papiru bas idealne za golove.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), Washington, St. louis, Edmonton, LA Kings. Kvota 6.12.

 

NBA tiket, San Antonio H2(-6.5), Memphis >223.5, Atlanta H2(-5.5), Denver H2(*1.5), Cleveland H1(-7.5). Kvota 15.20.

Link to comment

5/5 (NHL 5/5, golovi), prosao je kombo tiket (kvota tik ispod 6). Osim meca koji je odigrao St. Louis (4-1), sve je otislo u 7+, pa i nije bilo previse dileme oko prolaska. Fiks bez sansi, srecom te izbegoh Kingse. NBA ni blizu. Probao sam Japance (NPB, bejzbol) jutros; 2 promasaja na tiketu od 6 parova; nakon 3 efikasna dana, usao je under dan sa samo jednim plusom (sa singlovima bih prosao fino, posto su sve kvote bile oko 2; odigrah 3 plusa i 3 minusa). Sinoc je i tiket MLB predsezone bio blizu, no na kraju se 2 para okrenuse (8. i 9. ining, 25+ kvota). Fin dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Kombo tiket

 

Florida-Montreal 7+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Calgary-Colorado 7+ (OT&SO)

 

Boston-Toronto 6+

 

Kvote 1.77, 1.25, 1.94, 1.56.

Cetiri para su bila dovoljna za 6+ kombo kvotu, prihvatljiva cifra (naravno da vise volim 20+ kombo kvote, no ne moze se to naci uvek). Florida i Colorado deluju kao sigurice; Pittsburgh oprezno; Minnesota ima solidan niz sa max 5 pogodaka, te probah duel u Bostonu za kraj.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), Dallas, Minnesota, Nashville, Tampa, NY Islanders. Kvota 8.24.

 

Fudbalski tiket je vec pao na Japanu tim2+, pa i nema svrhe da ga navodim (13 parova, 16+ kvota). Jos su oni bili kao neki ogromni favoriti; nikada mi nije jasno kako tim sa tako malom kvotom u fiksu, ne moze bar do dva gola.

 

NBA tiket, Utah >208.5, Dallas >211.5, Brooklyn pob1 (OT), Philadelphia >221.5, Chicago H2(+4.5). Kvota 4.88.

 

 

Link to comment

3/4 (NHL 3/4, golovi), prosao je prateci NHL tiket (8+ kvota, fiks, 6 parova), te NBA tiket (4+ kvota, miks, 5 parova). U NHL sektoru je jedini neocekivan rezultat bio manjak golova na Calgary-Colorado. Tu je na zalost pao i kombo tiket (cekao se solidan dobitak nakon prebacivanja), a ocekivao sam rutinskih 7+. Fiks se uklopio korektno, nakon sto se Tampa vratila protiv Caroline (3 puta su gubili, pa dobili u OT). NBA je dosao ok. Ok dan, mada bi novi kombo tiket bio prava stvar. 

Jutros sam ponovo bio blizu sa Japancima (bejzbol), no promasih jedan par za 18+ kvotu.

Minimalni ulozi.

 

 

Kombo tiket

 

Arizona-San Jose 6+

 

Seattle-Vegas 6+

 

Edmonton-LA Kings 6+

 

Buffalo-Winnipeg 6+

 

Kvote 1.71, 1.66, 1.53 i 1.61.

Neka srednja varijanta danas, sve na 6+. Nesto bolji trend, 4-5 dana unazad, nadam se nastavku istog.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), Winnipeg, NY Rangers, Edmonton, St. Louis, Vegas. Kvota 11.09.

 

NBA tiket, Golden State >217.5, Portland >221.5, Memphis H2(+2.5), Houston >225.5, Atlanta pob2 (OT), Minnesota H2(+10.5), Denver pob2 (OT), Cleveland H1(+12.5). Kvota 8.81.

Link to comment

2/4 (NHL 2/4, golovi), prosao je prateci NHL tiket (11+ kvota, fiks, 5 utakmica), te siri hokejaski tiket (7+ kvota, miks, 7 meceva). Pristojni rezultati, koje sam ponovo mogao iskoristiti bolje. Na golovima polovican ucinak; Vegas 3-0; Edmonton lako, Arizona prolazi EN golom 46 sekundi pre kraja (5-2); Winnipeg je odigrao uzasan mec, no Buffalo je nekako uspeo da promasi gomilu sansi u trecoj trecini, taman da ne dodje nesto sire od 5+. Na fiks tiketu dolaze cak 3 para nakon 60 minuta. Evropski hokej je doneo jedan prolaz nakon duzeg vremena, mada se tu igra playoff u vecini liga, a to je vec tesko proceniti. Manji plus na kraju, mada sam mogao odigrati bolje.

Minimalni ulozi.

 

 

Kombo tiket

 

Boston-New Jersey pob1 (OT&SO)

 

Toronto-Winnipeg 7+ (OT&SO)

 

Florida-Chicago 7+ (OT&SO)

 

Carolina-Montreal pob1 (OT&SO)

 

Minnesota-Pittsburgh 6+

 

Calgary-LA Kings 5+ (OT&SO)

 

Anaheim-Dallas pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.38, 1.73, 1.60, 1.24, 1.58, 1.21 i 1.55.

Izmiksovah dosta toga danas. Tu je par favorit-autsajder meceva, gde odigrah na timove koji se bore za doigravanje/bolju poziciju u istom. Golovi su nezaobilazni, mada Florida i Toronto imaju ozbiljno niske kvote za 7+. Colorado je bez dvojice ponajboljih igraca, mozda i do playoffa, pa je bolje da ih ne igram ozbiljnije.

 

Prateci tiket sve 7+ (OT&SO), Carolina, NY Islanders, Boston, Calgary. Kvota 15.41.

 

NBA tiket, Utah pob (OT), Chicago >214.5, Milwaukee H2(+9.5), Cleveland H2(+13.5), Philadelphia pob2 (OT). Kvota 2.95.

Link to comment

6/7 (NHL 6/7, fiks 3/3, golovi 3/4). Kombo tiket je bio blizu, no zakazao je jedan od sigurnijih over meceva, Florida samo 4-0. U Torontu goleada; Pittsburgh lagano; Calgary dobro procenjen, kontra i tesnih 5+ nakon penala. Fiks ponovo uredno. Dallas u OT; Boston i Carolina nisu mogli lakse. NBA i bejzbol nisu bili blizu (kako je Philadelphia izgubila od Detroita (kosarka), nikako mi nije jasno; ocekujem da na tim kvotama oko 1.10 nema sanse da se desi iznenadjenje; posebno sada na kraju sezone). Korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Kombo tiket

 

Buffalo-Nashville pob2 (OT&SO)

 

Tampa-Chicago pob1 (OT&SO)

 

Edmonton-St. Louis 7+ (OT&SO)

 

Seattle-Vegas pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.53, 1.31, 1.74 i 1.54.

Na kraju stavih 3 fiksa i samo jedan par na golove danas. Blizi se kraj regularnog dela sezone, pa je logicno da efikasnost padne.

 

Prateci tiket, sve 7+ (OT&SO), Nashville, Tampa, Detroit. Kvota 6.92.

 

Fudbalski tiket, Horn 2P1+, Austria Lustenau P1+, Union Berlin 2P1+, Club Brugge P1+, Viborg 2P1+, Excelsior 2P1+, Roda P1+, Volendam 3+, Ajax II 3+. Kvota 9.21.

 

NBA tiket, New Orleans >226.5, Minnesota H2(+11.5), San Antonio >223.5, Milwaukee pob1 (OT), Memphis >222.5, Houston >224.5, Boston pob1 (OT), Dallas pob2 (OT), Toronto pob2 (OT). Kvota 10.39.

Link to comment

3/4 (NHL 3/4, fiks 2/3, golovi 1/1), prosao je prateci NHL tiket (6+ kvota, 3 para, golovi). U NHL delu pogodih skoro sve, no ne uklopih na pravi nacin. Nashville je volsebno porazen, nakon povratka od 1-3. Tampa lagano, kao i Vegas; Edmonton jos jedna lagana goleada. Na sirem dodjose tri utakmice na 7+. NBA donosi neverovatne rezultate (da li timovi tankuju, ne kapiram). Ajax II obara fudbalski tiket, sokantnih 0-0. Korektan dan.

Minimalni ulozi (nisam mogao odoleti povratku klupskog fudbala i odigrah svasta).

 

 

Kombo tiket

 

New Jersey-Florida 7+ (OT&SO)

 

Philadelphia-Toronto 7+ (OT&SO)

 

Tampa-Montreal 6+

 

Colorado-Pittsburgh 6+

 

Liverpool-Watford 1

 

Radnicki Nis-Zvezda 2

 

Burnley-Man City 2

 

Celta-Real Madrid X2

 

Groningen-Ajax 2

 

Twente-PSV 2+

 

Feyenoord-Willem II 4+

 

Lazio-Sassuolo 3+

 

Leverkusen-Hertha 3+

 

Freiburg-Bayern 3+

 

Dortmund-Leipzig 3+

 

Kvote 1.56, 1.86, 1.54, 1.58, 1.20, 1.25, 1.25, 1.25, 1.28, 1.26, 1.90, 1.49, 1.59, 1.48 i 1.60.

Uz par standardnih NHL resenja, tu je i gomila fudbalskih meceva. Fiksevi do 1.30, na fudbalu, su neupotrebljivi za dvoznake ili P/K igru, te probah par meceva "u glavu", ma koliko to izbegavao tokom prethodnih desetak godina (fudbal je trenutno jedini sport gde postoji neresen ishod, odnosno 3 opcije kod biranja pobednika; dobro, imamo tu i sah, ali...). Od nedelje sledi i CL, EL i ECL, sto sigurno nije pomoglo u odabiru parova.

 

Prateci NHL tiket, Dallas pob2 (OT&SO), Calgary 6+, Carolina 5+ (OT&SO), Winnipeg 5+ (OT&SO), Boston pob1 (OT&SO). Kvota 4.72.

 

Siri fudbalski tiket, sve P1+, Fulham, Crewe, Charlton, Cheltenham, Sunderland, Plymouth, Morecambe, Wycombe, Ipswich, Forest Green, Harrogate, Rochdale, Barnet, Dover, Halifax, Chesterfield. Kvota 347.77.

 

NBA tiket, Golden State >211.5, Chicago >212.5, Atlanta >234.5, Philadelphia >222.5. Kvota 4.73.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja imam njih 6+ i Feyenoord 4+, za 200+ kvotu i nema trika da padne gol. Kako su ovi utrpali Partizanu 8 komada, nije mi jasno (20+ suteva).

Link to comment

Sada vec imas realne sanse za 5+. Mene ce oboriti Feyenoord, mada ce se uzeti nesto, no nije to to.

Retko se uklopi ovoliko utakmica, tja.

Link to comment

Jebeni promašen penal (stativa) u prvom i onda još i sneg koji je padao u drugom.

Do krajaj sezone sam završio sa Švajcarskom.

 

image.png.f5f9dd4ed840f8c9d0005f4d2f9f282b.png

Link to comment

13/15 (fudbal 10/11, fiks 5/5, golovi 5/6; NHL 3/4, golovi 3/4), Dortmund i Bayern dodjose po 5+ (4+ i 3+ kvote), a prosao je i prateci NBA tiket (4+ kvota). Cinilo se da ima sanse da uleti ekstremno velika kombo kvota (320+), nakon sto je prvih 11 parova proslo, no zakazase dva para u vecernjem terminu. Feyenoordu je trebalo 20+ suteva za prvi gol, dok su Colorado i Pittsburgh mogli dosta bolje od prikazanog (70+ suteva i 5 golova je stvarno meh, plus nije bilo EN gola). Ostala 3 NHL para prolaze bez problema. Na fudbalu je doslo 5 fikseva; Nemci konacno odigrase efikasno kolo; Lazio i Sassuolo jedva; PSV se mogao odigrati sire, mada nisam ocekivao da ce imati 0-3 zaostatak u startu. Fin dan, no ostaje zal za vecim dobitkom koji je bio blizu.

Minimalni ulozi.

 

 

Kombo tiket

 

Buffalo-Florida 7+ (OT&SO)

 

Chicago-Arizona 6+

 

NY Rangers-Philadelphia pob1 (OT&SO)

 

Anaheim-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Salzburg-Rapid Wien 1

 

PSG-Lorient tim1 2+

 

Basel-Young Boys 3+

 

Portland-LA Galaxy 3+

 

Kvote 1.58, 1.64, 1.31, 1.94, 1.33, 1.24, 1.53 i 1.68.

Smanjih odusevljenje danas i odabrah "samo" 8 utakmica. Tri standardna overa, uz jedan fiks u NHL sektoru. Slicno vazi i za fudbal, pri cemu sam PSG odigrao sa timskim golovima, zbog njihove ceste nepouzdanosti.

 

Prateci NHL tiket, NY Islanders pob2 (OT&SO), Vegas pob2 (OT&SO), Dallas pob2 (OT&SO), Detroit 5+ (OT&SO), Washington 5+ (OT&SO). Kvota 7.44.

 

Siri fudbalski tiket, Aalesund 2+, Bodo/Glimt 3+, Monchengladbach 2+, Barcelona 3+, Atalanta 2+, Juventus 2+, Salzburg 2+, Anderlecht 2+, Genk 3+, Bolivar 3+. Kvota 20.85.

 

NBA tiket, New Orleans >216.5, Golden State >217.5, San Antonio pob1 (OT), Phoenix pob2 (OT), Minnesota pob2 (OT), Philadelphia >217.5, Denver >223.5, Milwaukee >220.5, Boston pob1 (OT). Kvota 9.84.

Link to comment

Salzburg dobija 80% utakmica i bas danas corak i to kod kuce. Svajcarci raspucani. Na sirem tiketu ce proci gomila fikseva, no ovaj najbitniji, stativa.:isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

6/8 (fudbal 4/4, fiks 1/1, golovi 3/3; NHL 2/4, fiks 0/1, golovi 2/3), prosao je prateci fudbalski tiket (7+ kvota, 13 parova, uglavnom dvoznaci). Cekao se NHL za kombo tiket, no nije se posrecilo. Mozda sam srecu istrosio na fudbalu, nakon kasne pobede Salzburga. PSG, Basel i LA Galaxy, dosta lako prolaze na golove. Na sirem tiketu je proslo svasta (vecinom su stvari prosle cisto; cini mi se da je jedino Valencia odigrala nereseno). U NHL delu, Florida i Edmonton ispostovase sa 7+; Rangersi volsebno porazeni od kilavih Flyersa, nakon sto se vratise od 0-3; Chicago i Arizona razocarase tvrdom utakmicom. Mali plus na kraju; nikako da se uklopi neki lep kombo tiket.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Milan-Bologna 1

 

Crystal Palace-Arsenal X2

 

Porto-Santa Clara tim1 2+

 

Kvote 1.36, 1.25 i 1.36.

Pomalo neocekivano, cak i danas imamo nekoliko zanimljivih utakmica. Dosta dobar fudbalski trend tokom vikenda (14/15 singlovi, uz 3 prateca tiketa), pa probah nesto i danas. Milan je realan kandidat za titulu; Arsenal se stabilizovao (na moje iznendjenje); kvota na Porto u fiksu je pala ispod 1.20, te probah timske golove.

 

Prateci tiket, Leeds U23 3+, Leicester U23 4+, Arsenal U23 4+, Brighton U23 3+, West Ham U23 4+, Ajax II 3+, PSV II 3+. Kvota 29.21.

 

NHL

 

Columbus-Boston pob2 (OT&SO)

 

Tampa-Toronto 7+ (OT&SO)

 

St. Louis-Arizona pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.39, 1.93 i 1.22.

Fiks je ponovo krenuo da trokira. Dallas na stranu, onaj poraz Rangersa od nocas mi se nikako nije dopao. Arizona igra back-to-back, te odigrah i Blues (mada i oni imaju 3 meca u 4 dana). Derbi u Tampi lici na laganu goleadu.

 

NBA tiket, Memphis H2(+13.5), Denver H1(+1.5), Minnesota pob1 (OT), Milwaukee H2(+3.5), Brooklyn H1(-10.5), Miami H1(+2.5), Atlanta H2(+12.5), Philadelphia pob2 (OT), Cleveland pob2 (OT). Kvota 6.77.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...