Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tja, nema sanse da odigram nesto od toga ozbiljnije (eventualno Benfica). Jedino na nekom duzem tiketu, a i to samo 2+ ceo mec. Gledam parove do sledeceg vikenda i tek u petak vidim nesto zanimljivo. Doduse, dosta mi je bolji ucinak, od kada igram samo odredjene ekipe (Bayern, Dortmund, Leverkusen, PSV, Ajax, PSG, Man City, nesto siri izbor kod Italijana (Inter, Napoli, Lazio, Fiorentina, Sassuolo, Empoli, Verona,Milan i Juventus na preskoke), te ponekad Feyenoord, AZ i Liverpool; zaboravih i neizbeznu Boliviju, Bolivar, The Strongest i Always Ready).

 

NHL se zato vraca veceras i to je glavna igra (uz poneki hokej iz Evrope), cak i u fiks varijanti, posto postoji opcija pobednika, kao na kosarci.

 

Za MLB cemo jos videti, da li ce se dogovoriti unija igraca i vlasnici, ili sledi pauza.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodje novi kombo tiket (relativno skromna 2+ kvota), no nakon par prebacivanja, ne bunim se previse. Znojmo 4-1 nakon prvog perioda, i 7+ bi proslo lagano; Carolina i Toronto nisu krenuli efikasno, da bi domacin okrenuo na kraju druge trecine, Carolina pocetkom trece i utakmica sa 3-3 odlazi u OT. Sire stvari ni blizu (osim NBA tiketa), gde je Charlotte over pao tacno za jedan kos. 

Lep dan.

Drzim i dalje isti sistem, lepa serija tiketa, u trajanju od 5 dana.

 

Kombo tiket, Carolina pob2 (OT&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), Minnesota 6+, Edmonton 5+ (OT&SO), Vancouver pob1 (OT&SO), Zvolen 6+. Kvota 7.23.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), Washington, Pittsburgh, Minnesota, Vegas. Kvota 8.63.

 

Fudbalski tiket, sve P1+, Fulham, MK Dons, Oxford, Wimbledon, Cheltenham, Crewe, Bolton, Harrogate, Forest Green, Kings Lynn, Chesterfield, Notts County. Kvota 76.53.

 

NBA tiket, Philadelphia >209.5, Atlanta >220.5, Houston >220.5, Dallas pob1 (OT), Denver H1(+1.5), LA Lakers >223.5, Minnesota >225.5. Kvota 10.26.

Link to comment

atlanta ph1, denver ph1, boston ph2, probao detroit ph2,

igrao sam vise skokova jokica, embida doncica vise asistencija,  nurkica vise poena..

prepisao od miljenka hokej mada sam poceo da igram na svoju ruku domacin ili gost > golova. 

gde moze da se vide sastavi timova?

 

 

 

Link to comment

Na primer, dailyfaceoff.com, mada ja na coversu pogledam ko fali na brzinu. Ovamo mogu videti ko startuje od golmana, kakve su postave, odnosno defanzivno uparivanje, te specijalni timovi.

Covers mi je zgodan I za gledanje trendova, tradicije I slicnih stvari.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nije se posrecilo ponovo juce, no nisam ni ocekivao da mogu napraviti sestodnevnu seriju prolaza. Cak 3 promasaja u NHL delu, pa i nema razloga za nerviranje. Slovaci ponovo prolaze lagano; sokantan poraz Caroline, tim pre sto je Ottawa igrala back-to-back; Vancouver rutinski; Minnesota bez sanse sa golovima, a isti padaju i na Edmontonu; Pittsburgh bez problema. NBA tiket ponovo pada na jednom paru, premalo poena na New Orleans-Houston.

Ponovo krecemo sa osnovnom uplatom kombo tiketa.

 

Kombo tiket, Russia pob1 (OT&SO), Sweden pob1 (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), Edmonton 7+ (OT&SO). Kvota 3.39.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), NY Islanders, Calgary, Nashville. Kvota 6.40.

 

Fudbalski tiket, Betis X2, Rangers 1X, Celtic X2, Man City 3+, Tottenham 1X, Ajax 3+. Kvota 3.57.

 

NBA tiket, Chicago >221.5, Toronto pob2 (OT), Utah >212.5, LA Lakers pob2 (OT). Kvota 3.19.

Link to comment

Ponovo bez previse srece sa odigranim stvarima. Glavni tiket pada na Edmontonu, gde su zafalila cak 2 pogotka; 1-4 poraz Oilersa, nakon 40+ suteva. Siri tiket pada na Predatorsima. Fudbal i NBA bez sanse. Mozda sam mogao iskoristiti bolje fikseve (da sam probao sve u singlu), mada bi kombo tiket bez dileme pao.

Standardni ulozi danas (singlovi, odnosno spojen tiket).

 

 

Hokej

 

Montreal-Washington 6+ 

 

Ottawa-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

 

St. Louis-New Jersey pob1 (OT&SO)

 

Colorado-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Calgary-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Finland-Slovakia pob1 (OT&SO)

 

USA-China pob1 (OT&SO)

 

Denmark-Russia pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.61, 1.95, 1.36, 1.89, 1.20, 1.22, 1.12, 1.13.

Par ociglednih favorita sa ZOI, te standardni NHL. St. Louis je jasna stvar, 17-5-2-0 kod kuce, Devilsi su 2-8 na poslednjih 10 utakmica i imaju 8 vezanih poraza na ovom gostovanju. Na Colorado-Tampa i Ottawa-Pittsburgh ocekujem goleade, tim pre sto su Senatorsi probudjeni. Toronto u najopreznijoj plus varijanti. Washington bez Ovechkina (zbog COVID protokola), samo na golove.

 

Prateci tiket, Columbus 6+, Carolina pob2 8OT&SO), Pittsburgh pob2 (OT&SO), Toronto pob2 (OT&SO). Kvota 7.90.

 

Fudbalski tiket, A. Bilbao 1X, Atalanta 3+, Juventus 2+, Liverpool 3+. Kvota 3.12.

 

NBA tiket, Golden State pob1 (OT), Phoenix >225.5, Dallas H1(+1.5), Houston >219.5, Washington >212.5, Memphis pob2  (OT). Kvota 5.74.

Link to comment

Ja sam bio previse drcan na Liverpulu, mada i Englezi sa ovim 0-2 smaracinama, stvarno idu na nerve. Sta da radim sa 1.20 kvotom u fiksu, kada tu dvoznaka verovatno i nema. Toliko nerviraju, da gledam samo par pomenutih liga (u ovom slucaju cekam vikend), dok je hokej tu iz dana u dan.

Jos malo pa krece NHL, to je vec idealna stvar za gledanje po meni.

Edited by Miljenko
Link to comment

5/8 (hokej 5/8). NHL se nije proslavio po povratku sa All-Star pauze. Pittsburgh samo 2-0, mada je vec iznenadjenje samo 5 pogodaka na Colorado-Tampa. Sokantan poraz Bluesa, nakon 5 primljenih golova u trecoj trecini (nista gore nego kada dobijaju timovi sa minimalnim playoff sansama). Washington lagano do plusa i 2. Calgary i Toronto takodje bez problema. Na sirem je pao Toronto u fiksu. ZOI bez greske, sva tri prolaza. Neverovatan pad u NBA delu, Golden State gubi kod kuce. Los tajming za singlove, no nadam se da cu uhvatiti i neki realan dan preko vikenda. Na fudbalu ne pomaze pocetak eliminacione faze u CL.

Standardni ulozi.

 

 

Hokej

 

Dallas-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Edmonton-NY Islanders 5+ (OT&SO)

 

Arizona-Tampa pob2 (OT&SO)

 

Anaheim-Seattle pob1 (OT&So)

 

Sweden-Slovakia pob1 (OT&SO)

 

Latvia-Finland pob2 (OT&SO)

 

Canada-USA 5+ (OT&SO)

 

Kvote

 

1.26, 1.25, 1.36, 1.63, 1.28, 1.14, 1.31.

Dva izgledna fiksa sa ZOI, te zanimljiv duel u vidu 5+ overa. NHL odigrah nesto opreznije, dve utakmice na 5+ i dva solidna favorita (stoji da je na Ducksima kvota dosta dobra). Tampa igra back-to-back, no ne verujem da ce dozvoliti dva vezana poraza.

Svedjani zavrsavaju, imaju 4-1 prednost.

 

Prateci tiket, Graz 5+ (OT&SO), Znojmo 5+ (OT&SO), Wolfsburg pob1 (OT&SO), Vienna Capitals pob1 (OT&SO), Tappara pob2 (OT&SO), Zvolen 6+. Kvota 4.67.

 

Fudbalski tiket, Sevilla 1X, Leipzig 3+, PSG 2+, Antwerp X2, Salzburg 2+, De Graafschap 3+, Ajax II 3+, Volendam 1X, Palestino 2+, Porto 2+. Kvota 12.19.

 

NBA tiket, Utah pob1 (OT), Chicago >233.5, Boston >211.5, Atlanta >225.5, Cleveland H2(+1.5), Philadelphia pob1 (OT). Kvota 5.12.

Edited by Miljenko
Link to comment

PSG stvarno dzabe arci pare. Jeste protivnik solidan, no 0-0 kod kuce je nedopustivno za toliku razliku u kvalitetu. Ja ocekujem da oni svaki treci mec idu u 7+, a ne ovako nesto. Njima treba neki ofanzivni trener (Gasperini recimo). Oborice prilicno dobar siri tiket, posto pretpostavljam da ce Palestino uci u 2+.

  • +1 1
Link to comment

5/7 (hokej 5/7). Slicno kao i dan ranije, ZOI uhvatih kompletno, dok je NHL iznova zakazao (valjda sam ispucao srecu na istom pre All-Star pauze :rolleyes:). Edmonton samo 3-1; Tampa tesno do pobede; lagani plus u Dallasu; Anaheim je gubio 2-1, pa poveo sa 3-2 i ipak uspeo da uzgubi u regularnom toku. Siri fudbalski tiket je bio blizu (PSG mu je dosao glave, 12+ kvota), kao i NBA pandan (Denver over pada za 2 poena). Morao je uci i neki nerealniji deo sezone, nakon onih lepih prolaza u decembru i januaru.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Always Ready-Royal Pari 3+

 

Leverkusen-Stuttgart 3+

 

Kvote 1.31 i 1.46.

Na kraju fudbal skratih na samo 2 para, posto mi Holandjani ne ulivaju preterano poverenje, a Bayenu sledi mec CL.

 

Prateci tiket, sve P1+, QPR, Bournemouth, Fulham, Wimbledon, Wycombe, Oxford, Wigan, MK Dons, Cheltenham, Doncaster, Morecambe, Crewe, Swindon, Oldham, Forest Green, Harrogate, Crawley, Barnet, Grimsby, Chesterfield, Dover, Kings Lynn. Kvota 3351.21.

 

 

NHL

 

Calgary-NY Islanders pob1 (OT&SO)

 

St. Louis-Chicago pob1 (OT&SO)

 

Minnesota-Carolina 7+ (OT&SO)

 

Nashville-Winnipeg pob1 (OT&SO)

 

Montreal-Columbus 7+ (OT&SO)

 

Kvote 1.57, 1.48, 1.95, 1.52 i 1.88.

Overe sam probao na timove sa efikasnim trendovima i to one prilicno siroke. Islandersi igraju back-to-back, nisu se proslavili ni sinoc u Edmontonu. St. Louis ima priliku da prekine los niz kod kuce, nakon vezanih poraza protiv Jetsa i Devilsa. Predatorsi igraju promenljivo, no u Bridgestone Areni su vezali 3 pobede.

 

Siri NHL tiket, Detroit 7+ (OT&SO), Nashville 6+, Toronto 5+ (OT&SO), St. Louis 5+ (OT&SO), Calgary 5+ (OT&SO). Kvota 7.03.

 

NBA tiket, Phoenix H1(-9.5), Golden State >217.5, Dallas H1(+1.5), Chicago H1(-6.5), Denver >215.5, Washington >214.5, San Antonio >217.5, Memphis >228.5. Kvota 16.95.

 

 

Link to comment

Juče, posle 6 meseci, radim subotu, dolazim kući na pola UTD i uzmem na mobu da nešto odigram, ono me app izbacuje 3,4 puta. Ja uporan. Počeo i Bajern, počeo i Real, reko "OK, možda je ovo neki znak" :D

Bajern puko, Real nula, nekad valja i ne odigrati.

 

Danas tanka ponuda, ništa preko 1,3 da nadjem. Haland opet ne igra, možga probati 1X na ludi Uinion - ne igram dvoznake, ali kvota je oko 2.

 

edit: Možda kec na Cirih, drže prvo mesto pošto od YB i Bazela nema ni golih govana - danas u 14:15 igraju derbi, možda tu GG.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...