Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Opet nas "časte" sa kvotom na Bajern koja nije 1,25, u gostima. Od gostovanja BVB nismo imali 1,57 kao danas kod Hoffea. Nadam se da će biti inspirisani posle onog masakra nad RBS.

Link to comment

1/2 (NHL 1/2), Volendam je dosao 5+, 6+ i 7+ (3+, 5+ i 11+ kvote), Ajax 5+ (2+ kvota), Ajax II 5+ i 6+ (2+ i 4+ kvote), Royale Union 5+ (4+ kvota), a prosao je i prateci NHL tiket (2+ kvota). Konacno neka korist i od fudbala. Spojen tiket naravno nije prosao (Benfica 1-1), no 7 bonusa su svojevrstan rekord, pri cemu je Vikingur odlozen. NHL nisam uklopio dobro. Par za koji sam bio ubedjen za 7+, jedva je usao u 5+. Na sirem zato udjose Pittsnutgh i Islandersi, i to u opreznijoj 6+ varijanti. NBA je bio blizu, no Utah odlazi u under. Pristojan dan; ne bas preteran plus, no solidno uklapanje bez kombo, odnosno spojenog fudbalskog tiketa.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Edmonton-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Montreal-Seattle 6+

 

Calgary-Detroit 7+ (OT&SO)

 

Boston-Arizona 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.91, 1.65, 1.92 i 1.20.

Danas iskombinovah samo 4 para. Edmonton se mora probati 7+, dok Calgary ima izuzetno efikasan trend. Montreal igra prilicno dobro; Boston je vec pomalo kukavicka varijanta.

 

Prateci tiket, Nashville 5+ (OT&SO), New Jersey 6+, Chicago 5+ (OT&SO), Dallas 6+, San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 5.55.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, Bayern, Sassuolo, Villarreal, Zurich, Toronto, Portland. Kvota 15.02.

I danas sve parove sa 3+ tiketa ispratih i sire.

 

NBA tiket, San Antonio H1(+2.5), Chicago H1(+4.5, Miami H1(+2.5), Golden State >225.5, Denver >217.5, Utah >224.5. Kvota 7.64.

 

Link to comment

Meni je Fulham oborio onaj 2+/timski golovi tiket sa Englezima (igrao tim2+). A uvek govorim sebi da ne igram te meceve "van termina".

Sassuolo lagano do 3+, no sada dobise crveni, pa ce tesko biti nekog bonusa. Bayern jedva do 1-1.

Link to comment

Nemci se obrukase, kao i prosle subote. Bedna 2 gola, iz ovoliko sansi, neverovatno.:isuse: Ponovo pada verovatno najsigurniji mec za golove, na nivou vikenda. Zato sve manje i gledam fudbal, a sve vise hokej, jos kada krene MLB, milina.

Nadam se da ce bar jedan par doneti neku goleadu (od 5 golova, pa na vise), posto je spojen tiket muerto.

Link to comment

Meni su od decembra krenuli takvi rezultati, favoriti koji igraju nerešene, gube, čekanje na live-u... Nije ozbiljno pisati o svojim promašajima ili kukati na sudbinu, ali evo već 3 puna meseca me rezultati favorita razbijaju. Bayern, Atalanta, Liverpul, PSG... fudbalski potentne ekipe, koje imaju sklonost ka davanju golova, totalno su podbacile na onome što igram i sve dobre serije poništile. 'Bena vremena...

Link to comment

2/4 (NHL 2/4). NHL sam mogao odabrati bolje. I dok je Boston tesno usao u 5+, odnosno Montreal u 6+, sigurice za golove, Edmonton i Calgary zakazase prilicno. Stoji da ne mogu ni oni uvek biti ultra efikasni, no ocekivao sam 3/4 lagano. Fudbal je vec za no comment. Nakon finog petka, juce nije uslo bukvalno nista. Nijedan bonus (makar i 5+ samo), fiks tiket sa dvoznacima pada na U.Catolica (Chile), a na 3+ tiketu 3 pogotka i 3 promasaja. Da sam odigrao na random, tesko da bih promasio vise. U NBA delu ponovo nije bilo nikakve sanse za prolaz.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Vancouver-Tampa 7+ (OT&SO)

 

LA Kings-Florida 7+ (OT&SO)

 

Colorado-Calgary 7+ (OT&SO)

 

St. Louis-Winnipeg 7+ (OT&SO)

 

Minnesota-Nashville 7+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-Carolina 7+ (OT&SO)

 

Buffalo-Toronto 7+ (OT&SO)

 

Kvote 1.86, 1.88, 1.84, 2.02, 2.03, 1.87, 1.90.

Malo hrabrije odigrano danas. Philadelphia, NY Islandersi i Vegas su preskoceni, dok je sve ostalo probano na 7+. Fiks je stavljen na poseban tiket, ako se posreci da uleti bas sve.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), Pittsburgh, Toronto, Vegas, Minnesota, St. Louis, NY Islandersi, Calgary, Florida, Tampa. Kvota 109.62.

 

Fudbalski tiket, sve 3+, Barcelona, Leverkusen, Dortmund, Leipzig, PSG, Porto, Young Boys, Basel. Kvota 26.64.

Trendovi su prilicno slabi, no ispratih i danasnje parove sire. Valjda se ne moze ponoviti da ponovo ne uleti nijedan efikasan mec.

 

NBA tiket, Phoenix pob1 (OT), New Orleans >220.5, Atlanta pob1 (OT), Memphis pob2 (OT), Philadelphia pob2 (OT). Kvota 2.41.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakvi rezultati na fudbalu (ponovo).:isuse: Leverkusen jedan gol; na nekom sirem tiketu iskombinovah timske golove i dvoznake i Genk ni da bekne (tim2+). PSG dosadnih 3-0; vidim ja da od bonusa ni danas nece biti nista, a o spojenom tiketu da ne govorim (neku 20+ kvotu je skoro nemoguce uklopiti). Bolje da igram ove egzibicione lige poput Farana.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Na kraju Barsa 3-0 poluvreme i rutinski ne dolazi ni 5+.:isuse:

Srecom te je Leipzig doneo sva 3 bonusa (4+, 8+ i 21+ kvote, na 5+, 6+ i 7+), za pokrice fudbalskog dela. Na celom tiketu cak 3 promasaja.

NHL je otvoren promasajem, mada sam ove moje mozda odigrao presiroko.

Link to comment

3/7 (NHL 3/7), Leipzig je dosao 5+, 6+ i 7+ (4+, 8+ i 21+ kvote), a prosao je i prateci NBA tiket (2+ kvota). U NHL delu su uhvacene 3 dobre kvote, no trebao je jos jedan pogodak za plus. Kod Penguinsa sam mogao uhvatiti nesto malo opreznijom igrom, dok su Colorado, Tampa i Florida, razocarali utakmicama sa malo golova (na 2 cak ni 5+ nije dosao). Na fudbalu se cinilo da ce uslediti neprijatna serija promasaja, no Leipzig pokriva celu uplatu, zahvaljujuci vecim kvotama. Siri tiketi ni blizu. NBA je odigran ziheraski i prolazi nekako. Nije moglo mnogo bolje; nadam se da ce ponovo uleteti neki ekstra efikasan NHL termin (tri preskocena meca juce su otisla u 7+, no trudim se da izbegavam random igru).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Venezia 3+

 

Mallorca-Real Madrid 3+

 

Crystal Palace-Man City 3+

 

The Strongest-Bolivar 3+

 

Kvote 1.61, 1.73, 1.71, 1.72.

U nedostaku dovoljnog broja NHL meceva (samo jedna utakmica), sklepah fudbalski kombo tiket. Lazio deluje kao jedina sigurica, mada se nadam da i ovi wild card mecevi mogu biti korisni (3/4 bi recimo bio prihvatljiv bilans).

 

Prateci tiket, Zvezda 3+, WBA U23 3+, Arsenal U23 4+, Reading U23 3+, Leeds U23 4+, Sheffield Wed. U23 3+, Colchester U23 3+, Watford U23 4+. Kvota 57.00.

 

NHL tiket, Ottawa 7+ (OT&SO). Kvota 2.03.

 

NBA tiket, Atlanta pob1 (OT), Cleveland H1(+1.5), Philadelphia >213.5, Charlotte pob2 (OT), San Antonio H1(+13.5), Golden State pob1 (OT), Milwaukee H2(+6.5), Chicago H2(+2.5). Kvota 6.41.

Link to comment

Fudbaleri sve gori.:isuse:

Kako je Lazio odigrao 0-0 poluvreme, nikako mi nije jasno. City nista iz 10+ sansi. Real takodje nista protiv tima sa zacelja.

Link to comment

ne znam dal ce radirti link

https://www.mozzartbet.com/sr#/live/match/all/32414595

 

uglavnom rezultat posle 3 cetvrtine 27:49

u lajvu daju granicu do kraja -16,5 i kvotu 4 da gost dobija cetvrtu cetvrtinu

 

reko ajd da probam sitno, dobili su sve tri i to ubedljivo, jos dodam nesto za manje poena domacin, vise gost, zabravih granice

i cetvrta cetvrtina se zavrsi 37:13 :D

kraj  64:62

 

na kraju sam na pola cetvrte video kud ide i branio igrajuci da domacin pobedjuje sa kvotom 7,5 sitne pare u pitanju, nije to poenta, nego jeste indonezijska liga, ali ja ovakvo kretanje rezultata nikad nisam video

Link to comment

1/4 (fudbal 1/4), prosao je prateci NHL tiket (2+ kvota). Crni fudbaleri; 4 solidno verovatna meca za golove i jedan bedan 3+. Bez bonusa naravno, uz tri 0-1 utakmice. Real nekako prolazi, nakon 0-0 poluvremena, no ostalo ni makac. Ja razumem da jedno kolo udje kilavo, no ovo vec par nedelja dolazi bez ikakve logike. NHL sam naravno uhvatio; bolje da sam samo to odigrao u singlu i cao. NBA pada na Chicago H2(+2.5). Da, ostao je jedan poduzi tiket sa onim U23 ligama kod Engleza (posto nisam video da se nesto igra i danas), no tu se ne nadam previse.

Minimalni ulozi (vreme je da udje neki korektan kombo tiket, ili bar 2-3 spojena:rolleyes:).

 

 

NHL

 

San Jose-Florida 7+ (OT&SO)

 

LA Kings-Colorado 6+

 

Edmonton-Detroit 7+ (OT&SO)

 

Montreal-Arizona 6+

 

Kvote 1.82, 1.61, 1.83 i 1.68.

Mali miks 6+ i 7+ igre danas, za solidnu 9+ kombo kvotu. Toronto je bez najboljeg igraca, na naredna dva meca, te njih stavih samo na siri tiket. Neverovatan 7+ trend, u februaru i martu, dok fiks dolazi neocekivano lose.

 

Prateci tiket, NY Rangers pob1 (OT&SO), Toronto 6+, Pittsburgh 6+, Boston pob2 (OT&SO), Vancouver pob1 (OT&SO), Winnipeg 5+ (OT&SO). Kvota 11.52.

 

Fudbalski tiket, Bournemouth tim1+, Fulham tim1+, Crewe P1+, Plymouth 2P1+, Sheffield Wed P1+, Wycombe 2P1+, Rotherham 2P1+, Swindon 2+, Forest Green tim1+, Barnet 2+, Halifax 2+, Dag&Red 2+, Stockport County tim1+. Kvota 24.78.

Probah i Ajax 5+, 6+ i 7+ sitno, mada je 5+ bednih 2.90.

 

NBA tiket, Phoenix >219.5, Miami pob1 (OT), Memphis >226.5, Brooklyn pob2 (OT). Kvota 2.92.

Link to comment

2/4 (NHL 2/4), prosao je prateci NBA tiket (2+ kvota). U odnosu na fudbal, ovo je pristojan bilans u NHL sektoru (plus jurim vece kvote). Nocas su zakazale ultra efikasne ekipe, Colorado i Florida, dok Toronto nije toliko iznenadjenje, posto im nije igrao najbolji igrac (Matthews, suspenzija). 7+ je ukupno dosao na 6/11 meceva, mada mi je tesko da odigram i one manje verovatne (da ne kazem random utakmice). Fudbal nepogodljiv i dalje. NBA donosi prolaz manje kvote. Nisam zadovoljan, no ulovicemo valjda jos neko efikasno vece.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Minnesota-Boston 7+ (OT&SO)

 

Ottawa-Columbus 7+ (OT&SO)

 

Seattle-Tampa 7+ (OT&SO)

 

Calgary-New Jersey 7+ (OT&SO)

 

Kvote 2.00, 1.81, 2.04 i 2.01.

Prvi par bas i ne deluje kao sigurica za golove (zbog Bruinsa naravno), no Minnesota cesto igra efikasne utakmice. Tampa se nije proslavila na tekucoj turneji, pa mislim da je vreme za jedan mec sa dosta golova. Dlicno vazi i za Flames-Devils duel.

 

Prateci tiket, sve pob (OT&SO), Boston, Columbus, Tampa, Calgary. Kvota 6.78.

 

Fudbalski tiket, Juventus 1X, Chelsea X2, Pumas UNAM 1X, Estudiantes de La Plata 1X, LDU Quito 1X, Tottenham 2P1+, Arsenal 2P1+, Nottingham Forest 2P1+, Coventry 2P1+. Kvota 5.40.

 

NBA tiket, Milwaukee pob2 (OT), Golden State H1(+4.5), Utah >218.5, San Antonio pob1 (OT), Phoenix pob2 (OT), NY Knicks pob1 (OT), Denver >221.5, Cleveland H1(+12.5), Atlanta >230.5. Kvota 9.00.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/4 (NHL 1/4). Cini se da sam odigrao previse hrabro nocas. Na Minnesota-Boston solidnih 6 komada, no nedovoljno za moju igru; Columbus dobija sa 4-1, ni blizu; Calgary odlican, 6-3; Tampa 4-1, ponovo nisu odigrali previse efikasan mec. Fiks tiket pada na Bostonu. Fudbal bez sanse. NBA pada na Golden State-Boston (kako su uspeli da izgube tako ubedljivo, nije mi jasno). U zadnje vreme, cim se dohvatim singlova, usledi slab trend (NHL 18/36, jedan kombo tiket, uz solidan minus, 9 dana unazad; mada je tu bilo dosta kvota oko 2).

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Montreal-Dallas 5+ (OT&SO)

 

Edmonton-Buffalo 7+ (OT&SO)

 

Vegas-Florida 7+ (OT&SO)

 

Vancouver-Detroit pob1 (OT&SO)

 

NY Rangers-NY Islanders pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.21, 1.75, 1.86, 1.47 i 1.68.

Probah kombinaciju golova i fiksa danas. Rangersi se bore za playoff poziciju, dok je gradski rival dosta iza njih (24 boda i 3 meca manje za Islanderse). Vancouver je u tesnoj borbi za doigravanje na Zapadu, Detroit 20+ poena ispod crte. Montreal igra zanimljive meceve, no zbog Dallasa odigrah samo 5+. Edmonton i Florida su vec standardna 6+ i 7+ resenja.

 

Prateci tiket, Columbus 6+, Toronto 6+, Pittsburgh 5+ (OT&SO), LA Kings 5+ (OT&SO). Kvota 4.01.

 

Fudbalski tiket, Zvezda 3+, Leverkusen 4+, Betis 3+, AZ 3+, PSV 4+, Feyenoord 4+. Kvota 81.67.

Nisam mogao da ne odigram sire svih 6 parova (5+, 6+ i 7+; 5+ duplo jace od potonjih).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...