Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U Meridianu mi obicno puste nakon 24 casa (mada se zna da nece to igrati do pred pocetak playoffa). U Mozzartu znaju i duze da cekaju, totalno van pameti. Meni nikada nije jasno, zasto se to ne knjizi odmah sledeceg dana; ona objasnjenja o pocetku i kraju kola su tek nebulozna.

Link to comment
3 minutes ago, Miljenko said:

U Meridianu mi obicno puste nakon 24 casa (mada se zna da nece to igrati do pred pocetak playoffa). U Mozzartu znaju i duze da cekaju, totalno van pameti. Meni nikada nije jasno, zasto se to ne knjizi odmah sledeceg dana; ona objasnjenja o pocetku i kraju kola su tek nebulozna.

hvala @Miljenko

svraticu posle arbajta do neke od njihovih poslovnica.

sad mi daju mogucnost cash back, upola para ali cekacu ih i " do kraja kola".

 

Link to comment

1/5 (fudbal 1/2, hokej 0/3). Na fudbalu nije bilo boljih resenja. Mozda sam trebao rasturiti dvoznake na 2 tiketa i ustedeti sebi nerviranje, no prodjose sva 3 dvoznaka nekako. Kod golova nisam imao nikakve sanse, laganih 0-0 Atalante (tu mi ni domacin nije jasan; sa ovim nacinom bodovanja, bod ne znaci nista). Baksuzno povezivanje na hokeju, 4 promasaja na 17 parova i pad sva 4 tiketa (cak i onog sireg sa desetak utakmica). Bilo je nekih povecih iznenadjenja (Dynamo Moscow i Langenthal u fiksu, Ingolstadt na golove). NHL kombinacija je u sustini prosla, no ceka se odlozeni Washington. Nekad je bolje sve singlirati, retko i masim previse parova na hokeju.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

 

Sassuolo-Bologna 3+

 

Verona-Fiorentina 3+

 

Inter-Torino 1X

Ajax-Fortuna Sittard 3+

 

Heerenveen-Feyenoord 3+

 

Granada-A.Madrid X2

Napoli-Spezia 1X

 

Kvote 1.62, 1.67, 1.26, 1.50 i 1.22.

I danas kombinacija fiksa i golova, posto pojedine ekipe imaju poduzi spisak povredjenih/bolesnih/suspendovanih igraca.

 

Prateci tiket, sve P1+, Sassuolo, Lazio, Roma, Fiorentina, Inter, Milan, Napoli, Feyenoord, Ajax, Lille, Marseille, PSG, Monaco, Lyon, Nice, Montpellier, Clermont. Kvota 200.62.

 

 

Hokej

 

Jokerit-Dinamo Minsk pob1 (OT&SO)

 

SKA St. Petersburg-CSKA Moscow pob2 (OT&SO)

 

Spartak Moscow-Salavat pob2 (OT&SO)

 

Trencin-Poprad 5+ (OT&SO)

 

Slovan Bratislava-Michalovce 5+ (OT&SO)

 

Nitra-Liptovsky Mikulas pob1 (OT&SO)

 

Kosice-Presov pob1 (OT&SO)

 

Fribourg-Lugano pob1 (OT&SO)

 

Rapperswil-Bern pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.34, 1.88, 1.70, 1.28, 1.29, 1.22, 1.35, 1.42 i 1.53.

Solidan broj zanimljivih parova danas, pa da vidimo da li mogu namaci dovoljan procenat.

 

Siri hokejaski tiket, pob (OT&SO), Servette, Zug, Poprad, Slovan Bratislava. Kvota 5.53.

 

NBA tiket, Atlanta pob1 (OT), Cleveland H2(+13.5), Denver H2(+2.5), Milwaukee pob1 (OT), Chicago pob1 (OT), LA Clippers H2(+2.5). Kvota 3.69.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovom Atleticu treba trener, koji bi forsirao skroz ofanzivni fudbal sa ovakvim igracima. Ti defanzivni sistemi su svuda out vec par sezona unazad. Cak se i u Italiji i Francuskoj igra otvorenije nego pre.

Fiorentina skroz neubedljiva na strani. Tek nesto malo dominacije na kraju; premalo za ovoliku razliku u individualnom kvalitetu.

I hokej je mogao bolje (KHL pre svega); zato ja i izbegavam egal meceve van NHL ponude; retko to ode na moju stranu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hokej je bio prilicno tesan, no krajnjih 6/9 su neki granican slucaj (jos jedan pogodak i mogao bih podvesti bilans pod ok). Od 7 fiks parova, cak 5 je otislo u OT (od toga su 3 dosla). Na fudbalu sam ocekivao vise od 3 prolaza; Fiorentina 1-1, i neverovatna kombinacija promasenih dvoznaka (A. Madrid i Napoli). 

Sutra od fudbala PSV i Besiktas jedino deluju zanimljivo za 3+, dok na hokeju imam veci broj parova.

Taman ce dobro doci dan odmora u petak (verovatno jedini u godini).:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

10/15 (fudbal 3/5, hokej 7/10). Ocekivao sam za nijansu bolji zbirni bilans. Kod fudbala sam imao prilicno neverovatan pad u fiksu, gde nisu dosla oba para (A. Madrid i Napoli); Fiorentina samo 1-1; Sassuolo jedva u 0-3 porazu; Ajaxu je dugo trebalo da dodje do treceg gola, Inter tesno; Feyenoord rutinski. Na hokeju je konacno proknjizen odlozen NHL par. Pala su dva sumnjiva KHL para (gde su kvote bile od 1.70 pa na gore), te jedan par iz Slovacke. Cak 5 utakmica je otislo u OT, pri cemu su 3 otisle na moju stranu. NBA je totalno istumban; previse povredjenih i bolesnih igraca. Ceka se da uleti neki siri kombo tiket, pa se ne stresiram previse oko procenata (kada ponovo krene NHL i prosek kvota ce biti veci).

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

PSV-Go Ahead Eagles 3+

 

Besiktas-Goztepe 3+

 

Kvote 1.39 i 1.59.

Tanka fudbalska ponuda danas, pa probah dve ocigledne utakmice.

 

 

Hokej

 

Znojmo-Innsbruck 5+ (OT&SO)

 

Augsburg-Krefeld 5+ (OT&SO)

 

Iserlohn-Ingolstadt 5+ (OT&SO)

 

Bietigheim-Nurnberg 5+ (OT&SO)

 

RB Munich-Bremerhaven 5+ (OT&SO)

 

Eisbaren-Wild Wings pob1 (OT&SO)

 

Vitkovice-Zlin pob1 (OT&SO)

 

Sparta Prague-Trinec 5+ (OT&SO)

 

Kunkun-Nizhny Novgorod pob2 (OT&SO)

 

Dynamo Moscow-Yekaterinburg 5+ (OT&SO)

 

Zug-Servette pob1 (OT&SO)

 

ZSC Lions-SCL Tigers 5+ (OT&SO)

 

Ajoie-Davos 5+ (OT&SO)

 

GCK Lions-La Chaux-de-Fonds 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.17, 1.17, 1.21, 1.25, 1.18, 1.20, 1.35, 1.33, 1.29, 1.36, 1.46, 1.22, 1.23 i 1.17.

Rasclanih sve u singlu, cak i ove kvote ispod 1.2, posto su padovi ipak retki tu. Iznervirase me prilicno sa trazenjem uslova za mec iz Svajcarske 2; gde smo, u 2005. pa trebaju uslovi za igru. Zasto se uopste nesto stavlja u ponudu, ako ne moze da se odigra u singlu. Cim krene NHL, vracam se njemu, dok ce ostali hokej ici samo na sire tikete.

 

Prateci tiket, Mannheim pob1 (OT&SO), RB Munich pob1 (OT&SO), Wolfsburg pob1 (OT&SO), Avangard pob1 (OT&SO), Traktor pob1 (OT&SO), AK Bars pob1 (OT&SO), Liberec pob1 (OT&SO), Kaufbeuren 5+ (OT&SO), Kassel 5+ (OT&SO), Freiburg 5+ (OT&SO). Kvota 14.75.

 

NBA tiket, Indiana pob1 (OT), Philadelphia pob1 (OT), Miami pob1 (OT), Washington H2(+6.5), Milwaukee H2(+2.5). Denver >222.5, Phoenix >207.5, Utah >218.5, Golden State >209.5. Kvota 15.54.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovi poslednji timovi u ligama, dobijaju bas kada ja odigram protiv njih (Zlin je imao tipa 5 pobeda u 30+ utakmica). Nikako ne kapiram to, posebno te trijumfe u gostima. Nize lige (Svajcarska 2), definitivno nisu za ozbiljniju igru; kao neki ultra verovatan mec za golove, ono jedva 0-4, plus su mi bili postavili kao uslov 3 meca (kao da sam se vratio 15-20 godina unazad).

KHL lagano, Nemci krenuse efikasno. Besiktas taman 3 gola, dok PSV mrljavi big time.

Link to comment

11/16 (fudbal 1/2, hokej 10/14). Ovo je bilans od pre dva dana, no juce i nije imalo svrhe pisati nesto. Fudbal polovicno; Besiktas taman, dok Holandjani stvarno nisu ubedljivi kao ranije. Na hokeju sam ocekivao vise. Svajcarci su ipak previse wild card i padose 3 od 4 para (cak i prilicno verovatan mec za golove iz Svajcarske 2). Nemci i KHL su recimo prosli kompletno. Ocekivao sam da necu imati vise od 3 promasaja, no praksa ponekad ne donese rezultate kojima se nadamo.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Hokej

 

Novosibirsk-SKA St. Petersburg pob2 (OT&SO)

 

Salavat-Yekaterinburg 5+ (OT&SO)

 

Vityaz-Magnitogorsk pob2 (OT&SO)

 

AK Bars-Severstal pob1 (OT&SO)

 

Dynamo Moscow-Nizhny Novgorod 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.60, 1.38, 1.33, 1.34 i 1.35.

Dosta zanimljivih KHL parova danas, te probrah fiks i overe.

 

Prateci tiket, pob (OT&SO), Spartak Moscow, Dynamo Moscow, Traktor, Salavat. Kvota 4.56.

 

 

NFL

 

Green Bay-Cleveland P>16.5

 

Arizona-Indianapolis P<29.5

 

Kvote 1.27 i 1.35.

Dva NFL para van standardnih termina. Green Bay probah over zbog niske granice, mada se cini da ce underi biti uobicajena igra.

 

 

NBA

 

Phoenix-Golden State >208.5

 

Milwaukee-Boston H1(+1.5)

Utah-Dallas pob1 (OT)

 

Kvote 1.45 i 1.39.

Povrede i epidemija su obesmislili praznicni termin (samo par tima ima priblizno kompletne sastave), pa sam morao skratiti igru na dva tiketa.

Link to comment

8/9 (hokej 4/5, NBA 2/2, NFL 2/2), prosao je prateci hokejaski tiket (4+ kvota). KHL uhvatih skoro idealno; od 7 odigranih parova, promasih samo jedan. AK Bars je gubio 0-2 i 1-3, vratio se krajem druge trecine i ipak biva porazen u poslednjem minutu produzetka. Neobicno je da je cela liga otisla u 5+ over, stvar koja se retko desava kod Rusa (i pridruzenih). NBA fiks prolazi tesno, dok sa poenima nije bilo problema. NFL nije mogao lakse od ovoga. Lep dan; kombo tiket tesko da je mogao biti blize od ovoga (a da nije dosao).

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Man City-Leicester 3+

 

Oostende-Genk 3+

 

Standard-Zulte Waregem 3+

 

Cercle Brugge-Club Brugge 3+

 

Kvote 1.36, 1.44, 1.47 i 1.72.

Ako me nesto nervira, to je ovo da li ce se neki mec uopste odigrati ili ne. Na kraju iz PL stavih samo Man City (deluje da ce Leicester biti solidno oslabljen). Tu su i 3 para iz Belgije, gde sam izbacio najsumnjiviji par, Rayale Union-Gent.

 

Prateci tiket, sve P1+, Fleetwood, Rotherham, Cheltenham, MK Dons, Mansfield, Tranmere, Woking, Kings Lynn, Dover, Torquay. Kvota 37.25.

 

 

Hokej

 

Dornbirn-Bolzano 5+ (OT&SO)

 

Znojmo-Fehervar 5+ (OT&SO)

 

Rogle-Djurgardens pob1 (OT&SO)

 

CSKA Moscow-Dinamo Minsk pob1 (OT&SO)

 

Dusseldorf-Iserlohn 5+ (OT&SO)

 

Eisbaren-Bremerhaven 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.25, 1.17, 1.32, 1.22, 1.20, 1.22.

Razmatrao sam jos 2-3 fiksa iz danasnje ponude, no na kraju odigrah samo zicere.

 

Siri hokejaski tiket, Krefeld 5+ (OT&SO), Augsburg 5+ (OT&SO), Mannheim 5+ (OT&SO), Frankfurt 5+ (OT&SO), Lausitzer 5+ (OT&SO), Ravensburg 5+ (OT&SO), Freiburg 5+ (OT&SO), Kassel 5+ (OT&SO), Kladno 5+ (OT&SO), Timraa 5+ (OT&SO), Skelleftea pob1 (OT&SO), Lulea pob1 (OT&SO), Salzburg pob2 (OT&SO), Olimpija 5+ (OT&SO), Mountfield pob2 (OT&SO), Trinec pob1 (OT&SO), KooKoo pob1 (OT&SO), TPS pob2 (OT&SO), Karpat pob1 (OT&SO). Kvota 152.41.

 

 

NFL

 

Cincinnati-Baltimore P>14.5

 

Dallas-Washington P>17.5

 

Houston-LA Chargers P>17.5

 

Seattle-Chicago P<26.5

 

Carolina-Tampa P>15.5

 

Minnesota-LA Rams P<30.5

 

Kvote 1.25, 1.36, 1.39, 1.38, 1.24 i 1.31.

Skratih igru na 6 parova danas; izbacih sa glavnih tiketa neka timove standardno teske za procenu (New England, Philadelphia).

 

Siri NFL tiket, Atlanta P<27.5, New England P<27.5, NY Jets P>16.5, Philadelphia P<26.5, Kansas P<28.5, Las Vegas P>14.5. Kvota 5.06.

 

NBA tiket, LA Clippers >205.5, Chicago >209.5, Oklahoma >202.5, Sacramento >218.5, Washington >201.5, Miami pob1 (OT), Cleveland H1(+1.5), San Antonio pob1 (OT). Kvota 13.11.

Link to comment

Koliko ovi fudbaleri umeju da smaraju; ako nesto mrzim to su ova 0-0 poluvremena. Plus je slabija ekipa prilicno oslabljena, nidje veze; ocekivao sam bar 0-2 poluvreme.:dry:

Na kraju cu stvarno igrati samo nefudbalske sportove.

Link to comment

Jbo me fudbal. Hokej 5/6, u NFL delu sva 4 prolaza do sada (jos dva tiketa ostala), plus se na sirem cekaju dve tekme za 5+ kvotu.

Jeste City dosao 7+, no to je nedovoljno, kada su vec pala dva druga para. 

Probacu da se iskontrolisem oko NG, i igram samo hokej/NHL, NFL i poneki NBA.

Edited by Miljenko
Link to comment

13/16 (fudbal 2/4, hokej 5/6, NFL 6/6), Man City je dosao 5+ i 7+ (3+ i 10 kvote), a prosao je i prateci NFL tiket (5+ kvota). Polovican ucinak na fudbalu, mada je City malo izvukao stvar goleadom, dok se Belgijanci nisu proslavili. Na hokeju jedan promasaj (nastavlja se trend pobedjivanja poslednjeplasiranih protiv timova iz vrha, cim ih ja odigram). NFL je doneo neocekivano dobro kolo, sa cak 12 pogodaka (6 u singlu i 6 na sirem tiketu). NBA tiket je pao na Denveru (po ko zna koji put su odigrali mec sa smesno malim brojem poena; kako u poluvremenu NBA meca mogu pasti 84 poena, nikako mi nije jasno). Uzeh nesto na kraju, mada bi kombo tiket bio prava stvar.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Hokej

 

Sibir Novosibirsk-Salavat pob2 (OT&SO)

 

Barys Astana-Yekaterinburg 5+ (OT&SO)

 

AK Bars-Magnitogorsk pob2 (OT&SO)

 

Nizhny Novgorod-Spartak Moscow pob2 (OT&SO)

 

Esbjerg-Herlev 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.76, 1.36, 2, 2.15 i 1.15.

Par wild card KHL meceva danas, te dve prilicno verovatne utakmice za golove (posebno Danci).

 

 

NBA

 

San Antonio-Utah >221.5

 

Phoenix-Memphis >212.5

 

Kvote 1.46 i 1.48.

Puno igrackih izostanaka sigurno ne doprinosi laksoj igri, pa zato i izbegavam fiks na glavnim tiketima.

 

Prateci tiket, Houston >229.5, Chicago H2(+1.5), Boston pob2 (OT), Portland H1(+9.5), Brooklyn H2(+3.5). Kvota 4.00.

 

Fudbalski tiket, Man Utd X2, WBA X2, Bournemouth 2+, Lewes 2+, Merstham 2+, Kingstonian 2+, Wingate 2+, Doncaster 2+, Lancaster 2+, Matlock 2+, United of Manchester 2+, Banbury 1X, Royston 1X, Rushden and Diamonds 2+, Hayes & Yeading 1X, Farnborough 1X, Gosport Borough 1X, Salisbury 2+, Hendon 2+, Merthyr 2+. Kvota 16.32.

 

 

Link to comment

3/6 (hokej 2/4, uz jedan odlozen par, NBA 1/2). Hokej je bio blizu no produzeci mi kao i obicno ne idu na ruku, oba pada u dodatnih 5 minuta. Spartak Moscow prolazi sa finom kvotom, dok je Magnitogorsk ispustio 3-1. Danci odlozeni, a izbegoh St. Petersburg koji je porazen protiv Amura. NBA polovicno, nije se moglo bolje. Mozda je i bolje ovako; nikako mi se ne bi dopalo da je KHL uhvacen, a da zatim padne NBA.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Hokej

 

Tampa-Montreal 5+ (OT&SO)

 

LA Kings-Vegas 5+ (OT&SO)

 

Poprad-Zvolen 5+ (OT&SO)

 

Spisska Nova Ves-Presov 5+ (OT&SO)

 

Slovan Bratislava-Nitra 5+ (OT&SO)

 

Augsburg-Straubing 5+ (OT&SO)

 

Dusseldorf-Bietigheim 5+ (OT&SO)

 

Karlovy Vary-Kladno 5+ (OT&SO)

 

Jokerit-Kunlun 5+ (OT&SO)

 

Villach-Olimpija 5+ (OT&SO)

 

Bolzano-Innsbruck 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.23, 1.26, 1.20, 1.24, 1.24, 1.16, 1.20, 1.26, 1.23, 1.23, 1.23.

Stoji da je prosek kvota u fiksu dosta veci, no istovremeno je isti i tezi za uhvatiti. Cekam NHL da krenem sa cescom fiks igrom (mada solidan broj zarazenih igraca sigurno ne pomaze; Tampa je recimo ostala bez prva dva startna golmana, te su tu golovi jedina opcija).

 

Siri hokejaski tiket, sve pob (OT&SO), Liberec, RB Munich, Eisbaren, Avangard, Skelleftea, Rogle, Vaxjo, Orebro, Vienna Capitals. Kvota 61.32.

 

Fudbalski tiket, Crystal Palace 2+, West Ham 2+, Tottenham X2, Liverpool X2, Torquay 2+, Aldershot 2+, Chesterfield 2+, Bromley X2, Wrexham 2+, Woking 1X. Kvota 8.03.

 

NBA tiket, Milwaukee pob2 (OT), Miami H1(+1.5), Philadelphia H2(+1.5), Cleveland H2(+2.5), NY Knicks H2(+3.5), Golden State >209.5, Sacramento >211.5. Kvota 7.32.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...