Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/3 (fudbal 2/2, NHL 0/1). Fudbal je bio relativno sumnjiv, no udjose oba para relativno lako. Siri fudbalski tiket, pada na Rotherham 2+; uvek me nervira kada Englezi ne umeju da rutiniraju autsajdera. NHL zato donosi pad na overima; neverovatan jedan gol na Rangersima. Nece kombo tiket nikako; ako udje fudbal, hokej ne dolazi, i obrnuto.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

West Ham-Chelsea 3+

 

Watford-Man City 3+

 

Hoffenheim-Eintracht Frankfurt 3+

 

Leverkusen-Greuther Furth 3+

 

Dortmund-Bayern 3+

 

Milan-Salernitana 3+

 

Napoli-Atalanta 3+

 

Lens-PSG 3+

 

Club Brugge-Seraing 3+

 

Kvote 1.97, 1.47, 1.63, 1.30, 1.34, 1.50, 1.67, 1.55 i 1.40.

Pristojna ponuda danas, cak i izbacih par meceva gde su sastavi upitni (PSV na primer).

 

Prateci tiket, sve P1+, Accrington, Sunderland, Barnet, Bromley, Weymouth, Aldershot, Dover, Wimbledon, Burton, Leyton, Ipswich, Portsmouth, Lincoln. Kvota 85.54.

 

 

NHL

 

Ottawa-Colorado pob2 (OT&SO)

 

Florida-St. Louis 5+ (OT&SO)

Minnesota-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Washington-Columbus 5+ (OT&SO)

Vancouver-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Carolina-Buffalo pob1 (OT&SO)

 

NY Rangers-Chicago pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.37, 1.48, 1.56, 1.31 i 1.54.

Dva dabla sa overima, te par favorita u fiksu, uz nadam se ponovljeni ucinak od cetvrtka.

 

Siri NHL tiket, St. Louis pob2 (OT&SO), Tampa pob2 (OT&SO), Nashville pob1 (OT&SO), Washington pob1 (OT&SO), Toronto pob2 (OT&SO), Pittsburgh pob2 (OT&SO). Kvota 30.45.

 

NBA tiket, Denver >203.5, Brooklyn >213.5, Milwaukee >208.5, Golden State >212.5, Dallas >209.5, Portland >210.5, Sacramento >208.5. Kvota 15.97.

Edited by Miljenko
Link to comment

Chelsea, Leverkusen, Hoffenheim lagano (Chelsea je cak doneo i manji bonus, a verovatno ce i Lever), no Milan ima 2-0 iz prvih 20 minuta meca i nista nakon toga. Da igraju protiv neke upecatljive ekipe, pa i da razumem (ocekivao sam bar petardu, nakon rane prednosti).

Link to comment

Crni Milan, ostade 2-0. Da je bilo 0-0 do 70. minuta, pa i da razumem. Bas da vidim da se u Nemackoj desi ovako nesto.

Taman sam se ponadao da ce se mozda uklopiti jedna velika kombo kvota.:rolleyes:

Link to comment

Da je dosao i Milan , imao bih idealan pocetak. Ovako me Lever i Hoffenheim odnervirase; prvi 6+ i 7+, potonji 5+ (4+, 13+ i 4+ kvote). Kakve subote znaju biti, ovo je pristojan pocetak.:rolleyes:

Link to comment

Jedan povrat keša i tri pristojna prolaza, taman da prežalim još tri lepa tiketa koje mi usro Masuaku :lolol:

 

aF2KSbv.png

Edited by Skyhighatrist
  • +1 2
Link to comment

10/14 (fudbal 7/9, NHL 3/5), Chelsea je dosao 5+ (6+ kvota), Hoffenheim 5+ (4+ kvota), Leverkusen 6+ i 7+ (4+ i 9+ kvote), Club Brugge 5+ (3+ kvota), Atalanta 5+ (4+ kvota). Jedan od boljih fudbalskih dana, kada je o golovima rec,  u poslednje vreme. Da nije bilo smotanog Milana, odnosnog novog kilavog izdanja koje je PSG imao, bio bi idealan dan. Par lepih prolaza, odnosno lepih meceva za gledanje. NHL solidan, no nedovoljno dobar na kraju. Prilicno sokantan poraz Colorada protiv Senatorsa, dok sam kod Washingtona i Pittsburgha imao dilemu poeni ili fiks, i Capitalse odabrah pogresno. Uzeh nesto, mada je moglo jos bolje sigurno.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Crystal Palace 3+

 

Anderlecht-Zulte Waregem 3+

 

Feyenoord-Fortuna Sittard 3+

 

Spezia-Sassuolo 3+

 

Sampdoria-Lazio 3+

 

Kvote 1.72, 1.27, 1.36, 1.57 i 1.60.

Danasnji parovi deluju kao wild card, u odnosu na jucerasnje, no i dalje je rec o top timovima.

 

Prateci tiket, Tottenham tim2+, Juventus tim2+, Monchengladbach tim1+, Monaco tim2+, Zvezda tim3+, Partizan tim3+, AZ tim2+, Fenerbahce tim2+, Braga tim2+, Hamburger tim1+, Dinamo Zagreb tim1+, Basel tim2+. Kvota 71.43.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Tampa pob2 (OT&SO)

 

Edmonton-LA Kings 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.74 i 1.51.

Philadelphia ima 7 vezanih poraza, Tampa dve pobede u nizu (7-3 u poslednjih 10 utakmica), te je prilicno realno da probam 2 (taman je i kvota fina).

 

Siri NHL tiket, Calgary pob2 (OT&SO), Edmonton pob1 (OT&SO), Toronto pob2 (OT&SO), Chicago pob2 (OT&SO), San jose pob2 (OT&SO). Kvota 23.85.

 

 

NFL

 

Atlanta-Tampa P>19.5

Cincinnati-LA Chargers P>18.5

 

LA Rams-Jacksonville P>18.5

Las Vegas-Washington P>17.5

 

Seattle-San Francisco P<28.5

Pittsburgh-Baltimore P<27.5

 

Chicago-Arizona P<27.5

Detroit-Minnesota P<29.5

 

Kvote 1.65, 1.73, 1.65 i 1.72.

U NFL sektoru standardno kombinovanje overa i undera.

 

Siri NFL tiket, Tampa pob2 (OT), Cincinnati pob1 (OT), Indianapolis pob2 (OT), Philadelphia pob2 (OT), Minnesota pob2 (OT), LA Rams pob1 (OT), Seattle H1(+7.5)(OT), Baltimore pob2 (OT), Las Vegas H1(+2.5)(OT), Arizona pob2 (OT). Kvota 21.35.

 

NBA tiket, Cleveland >205.5, Toronto >205.5, Atlanta >217.5. Kvota 3.20.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja kreten igram "mrtvo magare", koje ne moze ni ove pacerske ekipe da natrpa kod kuce.:rolleyes: Italijani standardno zanimljivi, Andelecht ok, a i Feyenoord je krenuo kako treba.

Link to comment

7/11 (fudbal 4/5, NHL 2/2, NFL 1/4), Feyenoord je dosao 5+ (3+ kvota). Na fudbalu se izleteh na mojim/nasim tupsonima (Man Utd), inace prilicno dobro procenjeni parovi za igru. NHL rutinski, retko dodje ovako lako solidna kvota u fiksu. NFL se nesto teze uklapa. Underi padaju za po poen/dva, dok ni overi nisu vise laki za procenu. Moracu malo skratiti igru u NFL delu. Jos jedan dan, gde sam mozda mogao bolje uklopiti kombo tiket.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

NHL

 

Philadelphia-Colorado 5+ (OT&SO)

Seattle-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Washington-Anaheim pob1 (OT&SO)

 

Dallas-Arizona pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.50, 1.44 i 1.29.

Danas sam jedinu dilemu imao kod Penguinsa, no na kraju ipak stavih golove, posto Seattle ima solidan trend.

 

Siri hokejaski tiket, Herning 5+ (OT&SO), Ska St. Petersburg 5+ (OT&SO), Lokomotiv Yaroslavl pob1 (OT&SO), Avangard pob1 (OT&SO), CSKA Moscow pob2 (OT&SO), AK Bars pob1 (OT&SO), Vityaz 5+ (OT&SO), Traktor pob1 (OT&SO), Jokerit 5+ (OT&SO), Salavat pob1 (OT&SO), Magnitogorsk 5+ (OT&SO). Kvota 31.72.

Ovo lici na one stare tikete sportske prognoze, gde naredjas sve meceve iz neke lige.

 

Fudbalski tiket, Everton P1+, Empoli 2+, Jorge Wilstermann P1+, Boreham Wood P1+, West Ham U23 3+, Everton U23 3+, Cardiff U23 3+, Ipswich U23 P1+, Newcastle U23 P1+, Ajax II 2+. Kvota 9.17.

 

NBA tiket, Indiana >203.5, Charlotte >212.5, Chicago >207.5, Minnesota >213.5, Phoenix >211.5, Golden State >208.5. Kvota 10.41.

Razmatrah danas i par over singlova u NBA delu, no zatrebao je novac za druge stvari, pa sam morao ograniciti igru (obicno se to pokaze kao dobra stvar, ne ispucam se, a pokupujem to sto treba).

Link to comment

3/3 (NHL 3/3), prosao je i kombo tiket (2+ kvota). U NHL delu je jedini problem bio kod Washingtona, koji prolazi tek nakon penala. NBA tiket pada na jednom paru (Denver, a i to za 2 poena). Neodigrani singlovi bi prosli (3), mada je Phoenix usao tacno poen preko granice. Bolje ovako, nabavio sam sta mi treba, NBA nece pobeci, makar se i ispromasivao sledeci put. Kombo tiket nije bio upecatljiv, no svaki plus je dobar.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Ajax-Sporting 3+

 

Real Madrid-Inter 3+

 

Dortmund-Besiktas 3+

 

PSG-Club Brugge 3+

 

Leipzig-Man City 3+

 

Kvote  1.45, 1.67, 1.35, 1.35, 1.53.

Dodjosmo i do zavrsnog termina grupne faze CL. Odigrah na timove koje standardno igram.

 

Prateci tiket, sve 3+, Wimbledon, Ipswich, Cheltenham, Morecambe, Burton, Forest Green, Swindon. Kvota 58.58.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Carolina 5+ (OT&SO)

Edmonton-Minnesota 5+ (OT&SO)

 

Toronto-Columbus 5+ (OT&SO)

St. Louis-Florida 5+ (OT&SO)

 

Montreal-Tampa pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.47, 1.48 i 1.46.

Promesah par meceva i iz NHL ponude. Na kraju u fiksu uzeh samo jedan par, ipak se kod golova osecam lagodnije.

 

Siri NHL tiket, Nashville pob2 (OT&SO), Toronto pob1 (OT&SO), Anaheim pob2 (OT&SO), St. Louis pob1 (OT&SO), Carolina pob2 (OT&SO), NY Rangers pob2 (OT&SO), Minnesota pob2 (OT&SO), Calgary pob2 (OT&SO). Kvota 106.90.

 

NBA tiket, Dallas >208.5, San Antonio >205.5, LA Lakers >210.5. Kvota 3.18.

Link to comment

To ja gledam za preksutra, za EL i ECL, i retko kome treba. Nadjoh samo 5 utakmica, gde bih probao golove, mada je mozda i bolje da ih ima manje (PSV, Napoli, PAOK, Tottenham i Vitesse).

Sta tek reci za CL sutra,. Bayern , Atalanta i ovi nasi su mi jedina opcija za golove. Prva dva igram sigurno, dok Man Utd ne uliva poverenje nikako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...