Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

PSG-Club Brugge je bas bilo siesta gledanje. Opustencija sa puno lepih akcija, promasaja ali i golova. Leipzig i City taman koliko treba. Evropski hokej nekoristan ove sezone; dobro je sto sam tu na vreme krenuo sa sitnom igrom.

Videcemo sta sledi u terminu od 21:00.

Edited by Miljenko
Link to comment

Real i Inter se obrukase revijom promasaja. Plus sudija kreten nije nadoknadio ni minut, kao da je 5-0 za nekoga (ovo mu je valjda zadnji mec koji sudi, kako pomenuse, i bilo je vreme), i nije dao crveni igracu domacina. Gde Real nalazi ove klince u spicu, koji ne umeju ni sa 2 metra da pogode prazan gol. Razumeo bih da ne dodje recimo Ajax bez Tadica, no ovo bas mi nije jasno (plus Inter ima dosta kvalitetnije napadace po meni).

Na kraju 4/5, uz 3 bonusa, tja.

Edited by Miljenko
Link to comment

7/8 (fudbal 4/5, NHL 3/3), Ajax, Dortmund i PSG dodjose po 5+ (sve kvote oko 3). Fudbal je u sustini dosao korektno, uz jedan promasaj i 3 bonusa. Nervira samo sto je taj promasaj bio poguban i za kombo tiket. Spanski timovi stvarno vise nisu za golove (sve je krenulo nizbrdo, nakon odlaska Ronalda). NHL se nekako uklopio. Golovi regularno, dok je Tampa gubila do samog kraja i onda resila mec sa 2 brza gola. Siri fiks tiket, sa cak 8 parova, je bio blizu kao retko kada (100+ kvota). St. Louis dobija u produzetku; Rangersi se vracaju nakon zaostatka u prvoj trecini; uhvatim Wild u Edmontonu; da bi Flamesi ispustili 3-1 prednost (jedan od mojih omiljenih igraca Hertl je postigao hat-trick za Sharkse), baksuzluk na nivou. Na kraju je plus ispao dosta manji od ocekivanog.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Barcelona 3+

 

Atalanta-Villarreal 3+

 

Man Utd-Young Boys 3+

 

Kvote 1.37, 1.54 i 1.52.

Dosta losiji izbor za igru danas posebno kada je o golovima rec.

 

Prateci tiket, Hartlepool 3+, Bradford 2+, Salford 2+, Wigan 2+, MK Dons 3+. Kvota 8.12.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Colorado 5+ (OT&SO)

Vegas-Dallas 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.56.

U odnosu na juce, dosta manje utakmica danas, te sklopih samo jedan dabl overa.

 

Siri NHL tiket, Boston pob2 (OT&SO), NY Rangers pob1 (OT&SO), Dallas pob2 (OT&SO). Kvota 7.67.

 

 

NBA

 

Charlotte-Philadelphia >210.5

 

Minnesota-Utah >212.5

 

Sacramento-Orlando >211.5

 

Kvote 1.47, 1.47 i 1.49.

Ipak se odlucih da probam i par NBA meceva u singlu. Sezona nije otvorena sjajno, no sada se vec vidi, koji timovi su zgodni za pluseve, a koji ne (plus su granice dosta nize, u odnosu na prethodne sezone). Kod fiksa me nervira menjanje postava u zadnji cas, odmaranje igraca i tome slicno.

 

Siri NBA tiket, Chicago >203.5, Milwaukee >208.5, Denver >207.5, Houston >217.5, Golden State >211.5. Kvota 6.90.

Link to comment

5/6 (fudbal 1/2, NHL 1/1, NBA 3/3). Atalanta-Villarreal par je odlozen za veceras u 19 casova, pa je mozda i bolje sto je nesto palo sinoc, inace ne znam kako bih uklapao kombo tiket. Ta odlaganja su najgora stvar koja postoji, nevezano za sport. Malo manje iritantni su padovi kao sinoc, gde jedna od jacih ekipa izvodi treci tim, u mecu CL. Bayern ozbiljan iako mu nisu trebali bodovi. NHL kombinacija rutinski. NBA je prijatno iznenadio, dodjose sva 3 overa. Drugi uzastopni dan, gde kombo tiket pada na fudbalu, a hvatam NHL i NBA. Evro kupovi zavrsavaju danas, a ove jace lige cu morati da biram opreznije (Spance bolje da ne cackam uopste). Ovo je korektan bilans ponovo, no serija kombo tiketa je ono sto donosi dobar dobitak.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Real Sociedad-PSV w1

 

Napoli-Leicester 3+

 

Vitesse-Mura 3+

 

PAOK-Lincoln Red Imps 3+

 

Union Berlin-Slavia Prague w1

 

Kvote 1.41, 1.65, 1.36, 1.24 i 1.36.

Tottenham je odlozen te malo skratih danasnju igru. Real Sociedad i Union Berlin ipak ispratih u fiksu, posto su im potrebne pobede za prolaz u eliminacionu fazu.

 

Prateci tiket, sve P1+, Fenerbahce, Real Sociedad, Napoli, Olympiakos, Monaco, Celtic, Leverkusen, Genk, Lazio, West Ham, Gent, Feyenoord, Copenhagen, Basel, Vitesse, PAOK. Kvota 110.63.

 

 

NHL

 

San Jose-Minnesota 5+ (OT&SO)

Toronto-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Seattle-Winnipeg 5+ (OT&SO)

St. Louis-Detroit 5+ (OT&SO)

 

LA Kings-Dallas pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.53, 1.50 i 1.72.

Starsi imaju 6 vezanih trijumfa na gostovanju u Los Angelesu, te ih probah i danas (Kingsi imaju 2-8 trend, Dallas 8-2, pri cemu im je niz od 7 pobeda prekinut protiv Vegasa).

 

Siri NHL tiket, Anaheim pob2 (OT&SO), Chicago pob2 (OT&SO), Tampa pob2 (OT&SO), Nashville pob2 (OT&SO), St. Louis pob1 (OT&SO), Carolina pob2 (OT&SO), Boston pob2 (OT&SO), Winnipeg pob2 (OT&SO), Minnesota pob2 (OT&SO). Kvota 289.78.

 

NBA tiket, Utah >210.5, Memphis >215.5, Denver >207.5. Kvota 3.18.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Uglavnom ok rezultati, bonusi na Napoliju i Atalanti, te Union Berlin kvota 1, Sociedad lagano, kao i Vitesse i Napoli. Ovi Grci mi vec nisu jasni. Znam da su njihove ekipe ofanzivno limitirane, no da i tim iz Gibraltara bude ravnopravan protivnik mi vec nije jasno (1.03 u fiksu, 1.24 na 3+). Evropski kupovi mi bas osakacuju kombo tikete (i to na ultra verovatnim mecevima, mada ce tesko uci kompletan NHL ponovo).:dry:

Link to comment

Pre par dana je u NHL sektoru pala 100+ kvota. Sada se cekaju Winnipeg i Minnesota za 280+ kvotu. Par srecnih prolaza; Anaheim nakon penala, Carolina u OT, Boston daje gol na 2:33 pre kraja regularnog toka, Nashville 12 sekundi pre produzetka.

Edited by Miljenko
Link to comment

5/8 (fudbal 4/5, uz Union Berlin kvotu 1, NHL 1/3), Atalanta i Napoli dodjose po 5+ (3+ i 4+ kvote), prosao je prateci NHL tiket (289+ kvota). Fudbal je dosao korektno, mada je pad na 1.25 kvoti za 3+ (PAOK), pomalo neverovatan. Ispada da su i ekipe iz Gibraltara postale konkurentne. Union Berlin nekako ostaje u okviru neresenog, za kvotu 1; Napoli, Vitesse, Atalanta i Real Sociedad lagano. Kao sto sam i pretpostavio, tesko je bilo ponovo dobro uklopiti glavne NHL tikete. Zato se posrecilo na sirem, gde sam odigrao sve fikseve osim Starsa, koje sam singlirao. Uz dosta srece prolazi rekordna NHL kvota; na kraju se San Jose priblizio sa 0-3, na 2-3, no srecom nisu mogli vise od toga. Tiket dovoljan da napravi poveci plus, na nivou NHL sezone. Glavni tiketi su bili meh, no bonusi definitivno umeju prijatno da iznenade.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

NHL

 

Buffalo-NY Rangers pob2 (OT&SO)

 

Washington-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Colorado-Detroit 5+ (OT&SO)

 

Vegas-Philadelphia pob1 (OT&SO)

 

Arizona-Florida 5+ (OT&SO)

Vancouver-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.58, 1.46, 1.40 i 1.55.

Kao i obicno zanimljiva NHL ponuda, te izmiksah fiks i golove.

 

Prateci tiket, Winnipeg pob2 (OT&SO), Colorado pob1 (OT&SO), Florida pob2 (OT&SO), Nashville pob2 (OT&SO). Kvota 5.97.

 

 

NBA

 

Charlotte-Sacramento >220.5

 

Atlanta-Brooklyn >216.5

 

Kvote 1.46 i 1.46.

Skratih ponudu na dva over para, posto vidim da je sastav Bucksa upitan, te njih preskocih.

 

Siri NBA tiket, Toronto >202.5, Milwaukee >218.5, Minnesota >205.5, Phoenix >209.5. Kvota 4.57.

 

Fudbalski tiket, Brentford 2+, Sampdoria 2+, Kriens P1+, Vaduz P1+, Augsburg P1+, Helmond P1+, Emmen P1+, Volendam 3+, Ajax II 3+, Oostende 2+. Kvota 15.70.

Link to comment

4/6 (NHL 2/4, NBA 2/2). NHL se ocekivano nije uklopio idealno, kao vece pre toga. Prilicno sokantan pad overa na Arizona-Florida, nakon 1-3 prve trecine (recimo da je verovatnoca za pad petog gola 99%); Vegas gubi od Philadelphie koja je prekinula niz od 10 poraza. Siri tiket pada na Jetsima. NBA prolazi taman kako treba. Cinilo se da kombo tiket ima sanse, no nije se posrecilo (mozda sam ovonedeljnu srecu ispucao u cetvrtak). 

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Aston Villa 3+

 

Norwich-Man Utd 3+

 

Chelsea-Leeds 3+

 

Bayern-Mainz 3+

 

Leipzig-Monchengladbach 3+

 

Kvote 1.45, 1.75, 1.55, 1.37 i 1.52.

Danas izbacih par na prvi pogled sumnjivih parova (Italijani na primer, Dortmund).

 

Prateci tiket, sve P1+, Cheltenham, Charlton, Bolton, MK Dons, Gillingham, Sunderland, Wycombe, Portsmouth, Rotherham, Wigan, Leyton, Hartlepool, Mansfield, Swindon, Bradford, Bromley, Chesterfield, Wealdstone, Woking, Kings Lynn, Torquay, Yeovil. Kvota 2718.21.

 

 

NHL

 

Ottawa-Tampa pob2 (OT&SO)

 

Toronto-Chicago 5+ (OT&SO)

Edmonton-Carolina 5+ (OT&SO)

 

St. Louis-Montreal pob1 (OT&SO)

 

Buffalo-Washington pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.40, 1.48, 1.46, 1.44.

Par vecih favorita na kraju ipak ispratih u fiksu, uz jednu kombinaciju overa. Tampa je veliki favorit, a u tu grupu spadaju i Blues i Capitals, mada oni imaju neki problem vise sa odsutnim igracima. Overi su prilicno ocigledni; konacno je i Toronto zaredjao sa plusevima (8).

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Toronto, Pittsburgh, Philadelphia, Boston, Columbus, Edmonton, LA Kings, San Jose. Kvota 152.57.

 

NBA tiket, Golden State >207.5, Memphis >214.5, Cleveland >209.5, Washington >211.5. Kvota 4.45.

 

 

Link to comment

Ako nisam ocekivao da neko zakaze, to su Bayern i Liverpool.:huh: Kako su se utakmice uglavnom metiljavo odvijale i ovih startnih 3/4 su dobra stvar (uz izgleda dva bonusa, posto je Chelsea dobio drugi penal).

Link to comment

5/9 (fudbal 3/5, NHL 2/4), Leipzig i Chelsea dodjose po 5+ (3+ i 4+ kvote). Fudbal je mogao bolje; jos jedan pogodak i mogao bih reci da je bilans ok, tim pre sto su prosla 2 manja bonusa. NHL je doneo pad na Tampi, gde nije bilo pomoci, posto ni sa golovima ne bih prosao; St. Louis lagano; Washington tesno; neocekivan under u Edmontonu. Siri NHL tiket je pao na pomenutom Edmontonu; jeste to bio derbi par, no cinilo se da Oilersi mogu prekinuti niz od 4 poraza (meni Andersen nikada nije bio top golman, no sinoc je skroz zaustavio mocan napad Edmontona; 150+ kvota je bila u pitanju). Kilava subota, mada sam prilicno opusten nakon veceg dobitka pre dva dana.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Royale Union-Mechelen 3+

 

Club Brugge-Zulte Waregem 3+

 

PSG- Monaco 3+

 

Greuther Furth-Union Berlin 3+

 

Eintracht Frankfurt-Leverkusen 3+

 

Ajax-AZ 3+

 

Famalicao-Benfica 3+

 

Porto-Braga 3+

 

Verona-Atalanta 3+

 

Sassuolo-Lazio 3+

 

Napoli-Empoli 3+

 

Kvote 1.48, 1.26, 1.53, 1.87, 1.70, 1.40, 1.70, 1.67, 1.54, 1.55 i 1.49.

Dosta bolji izbor danas na fudbalu, te odigrah cak 11 parova. Ima svega i svacega, cak i Portugalaca, a tu je i Union Berlin, koji retko pratim, no danas igraju protiv najslabije odbrane lige.

 

Prateci tiket, Young Boys tim2+, Celtic tim2+, Rangers tim2+, Slavia Prague tim2+, Sparta Prague tim2+, Olympiakos tim2+, West Ham tim1+, Lescester tim1+, Barcelona tim1+, Villarreal tim1+, Inter tim2+, PSV tim2+. Kvota 17.18.

 

 

NHL

 

Colorado-Florida 5+ (OT&SO)

Vegas-Minnesota 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.50.

Da kombo tiket ne bi imao 15+ tiketa u sebi, ipak skratih danasnju NHL igru na jedan glavni tiket.

 

Siri NHL tiket, pob (OT&SO), NY Rangers, Anaheim, Carolina. Kvota 6.47.

 

 

NFL

 

Kansas-Las Vegas P>17.5

Washington-Dallas P>17.5

 

Kvota 1.81.

Najslabija igra u NFL sektoru od starta sezone, samo jedan jaci tiket. Neki timovi su preteski za procenu, te zavrsise na sirem.

 

Siri NFL tiket, Carolina H1(+1.5), Baltimore H2(+6.5), Seattle pob2 (OT), Tennessee pob1 (OT), Denver pob1 (OT), LA Chargers P>15.5, Tampa P>24.5, San Francisco P<30.5. Kvota 11.50.

 

NBA tiket, Milwaukee >208.5, Brooklyn >204.5, San Antonio >212.5, Dallas >204.5, Portland >213.5. Kvota 6.99.

 

 

 

 

Link to comment

Sto puta sam rekao da necu igrati ove random ekipe, makar i protiv sigurnog drugoligasa, no prevari se covek. Union Berlin nije mogao do gola protiv tima koji je samo dva puta primio manje od 2 gola, u prvih 14 kola. Vodeci tim iz Belgije takodje mrljavi (2-0), dok su Holandjani neprepoznatljivi (Ajax-AZ 0-0 poluvreme). Atalanta je dosla, ali i tu tacno 3 gola.

Juce je bio mrljav dan, no ovo danas deluje jos slabije.:rolleyes:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...