Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ajax i Salzburg neocekivano trokiraju ove sezone. Nije to povremeni upliv neefikasnih meceva, vec imaju oko 50% 3+ utakmica. Ajax tesko ulazi i u 2+. Nema sanse da je ostatak lige odjednom toliko podigao kvalitet.:rolleyes:

Link to comment

Ostade 0-1. Tja, nista ne moze da iznervira kao fudbal. Znam da mi je novembar redovno baksuz mesec, no da ovakve stvari ne mogu doci, nije mi jasno (danas na fudbalu bukvalno nisam imao kvotu preko 1.30). Sada treba da se nakanim i Zvezdu da pogledam.:dry:

Link to comment

Odavno pametnije nisam odigrao, mada verovatno da zbog zauzetosti nisam ni stigao tokom vikenda više da se posvetim. Pao bih na Ajax, Milan... čekajući drugi gol

 

Capture.JPG

  • +1 2
Link to comment

7/10 (fudbal 3/5, NHL 2/3, NFL 2/2). Fudbal je mogao bolje od ovoga (tu pre svega mislim na Holandjane, koji su odigrali neverovatno lose kolo). Cini se da je bolje da sam sve stavio na 3+ (proslo bi 7/10). NHL solidno, mada mi je Chicago bio siguran over (samo 2 pogotka). NFL fino odabran. Nakon neprijatnog pocetka, skupilo se dosta prolaza tokom dana, uz dve vece kvote u NFL sektoru.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

NHL

 

Buffalo-Seattle 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Arizona 5+ (OT&SO)

 

Montreal-Vancouver 7- (OT&SO)

Calgary-Pittsburgh 7- (OT&SO)

 

Kvote 1.62 i 1.52.

Spojih jednu over i jednu under kombinaciju. 7- znaci da prolazim i sa 7 golova na mecu.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Odense, Slavia Prague, Vityaz, SKA St. Petersburg. Kvota 3.38.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Orlando pob1 (OT)

LA Clippers-New Orleans pob1 (OT)

Miami-Denver pob1 (OT)

 

Chicago-Charlotte H1(+2.5)

Minnesota-Indiana H2(+12.5)

San Antonio-Washington H2(+4.5)

 

Dallas-Celeveland H1(+2.5)

Utah-Portland pob1 (OT)

 

Kvote 1.69, 2.29 i 1.71.

Naredjah dosta NBA parova danas. Nemogucnost procene meceva za over, mi je ogranicila ozbiljniju igru samo na fiks.

 

Siri NBA tiket, Philadelphia >201.5, Chicago >218.5, Houston >208.5, Minnesota >210.5, Washington >207.5, Dallas >199.5, Utah >216.5, LA Clippers >200.5. Kvota 23.33.

 

 

NFL

 

Washington-Seattle P<29.5

 

Kvota 1.28.

Vecerasnji par mi lici na minus, te ga ipak probah na kraju.

 

Fudbalski tiket, Osasuna w1, Vojvodina w1, Midtjylland w2, Man City U23 3+, Wolves U23 P1+, Cluj P1+, Slovan Bratislava P1+, Charlton U23 P1+. Kvota 5.41.

Link to comment

2/6 (NHL 1/2, NBA 0/3, NFL 1/1), prosao je prateci fudbalski tiket (2+ kvota je ostala na kraju, Midtjylland i Osasuna kvote 1, dok je Charlton U23 odlozen). NHL polovicno; uletelo je nesto vise undera, od onoga sto sam ja ocekivao. Buffalo-Seattle uobicajeni over, dok je Winnipeg ostao na nuli i nakon 46 suteva, pri cemu je golman Arizone Vejmelka, ostvario tek drugu pobedu na 14. nastupu. NBA razocaravajuce. Ako uzmemo u obzir da igram favorite bez hendikepa ili sa kontra hendikepom, 4/8 bilans je nedopustivo los. (Denver je naravno dobio bas sinoc, Dallas ubedljivo porazen, kao i Clippersi, dok je Washington izgubio preko hendikepa). NFL rutinski prolaz. Smor dan.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Venezia 3+

 

Fiorentina-Sampdoria 3+

 

Kvote 1.50 i 1.78.

2+ kombinovanje se tokom vikenda nije pokazalo preterano korisnim, te skratih ponudu na dva 3+ para.

 

Prateci tiket, Newcastle w1, Juventus w2, Verona 2+, Braga 2+, Anderlecht 2+, America MG w1, Wrexham 2+, Valladolid 2+, Gijon 2+, Celta 2+, Colchester U23 P1+, Ipswich U23 P1+, Bolton P1+, Forest Green 2+, MK Dons 2+, Rotheram P1+, Wigan P1+, Swindon 2+, Tranmere 2+. Kvota 42.87.

 

 

NHL

 

Boston-Detroit pob1 (OT&SO)

 

Minnesota-Arizona pob1 (OT&SO)

 

Florida-Washington 5+ (OT&SO)

LA Kings-Anaheim 7- (OT&SO)

 

New Jersey-San Jose 7- (OT&SO)

St. Louis-Tampa 5+ (OT&SO)

Dallas-Carolina 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.40, 1.31, 1.46 i 2.08.

Boston i Minnesota su jasni favoriti, a tu je i splet overa i undera za dva dodatna tiketa.

 

Siri hokejaski tiket, Aalborg 5+ (OT&SO), Dusseldorf 5+ (OT&SO), Ingolstadt 5+ (OT&SO), Selber 5+ (OT&SO), Freiburg 5+ (OT&SO), Ajoie 5+ (OT&SO), Davos 5+ (OT&SO), Zug pob1 (OT&SO), Sierre 5+ (OT&SO), Thurgau pob1 (OT&SO), Sparta Prague 5+ (OT&SO), Kladno 5+ (OT&SO), Oskarshamn 5+ (OT&SO), Skelleftea pob1 (OT&SO), Leksands 5+ (OT&SO), Rogle 5+ (OT&SO), Avangard pob1 (OT&SO). Kvota 48.61.

 

NBA tiket, Brooklyn H1(+1.5), Toronto H1(+3.5), Golden State H2(+9.5), Portland pob1. Kvota 2.63.

Edited by Miljenko
Link to comment

Oba 3+ para udjose lagano. Taman se ponadah, da ima sanse za 7+ sa 30+ kvotom, na Fiorentina-Sampdoria, no strelci zakazase u nastavku meca; cak ni 5+ nije dosao. Fin pocetak, u svakom slucaju.

Link to comment

4/6 (fudbal 2/2, NHL 2/4). Fudbal je prosao lako, kao retko kada. Steta sto nije bilo i nekog bonus tiketa, no ne moze sve biti idealno. U NHL delu sam ocekivao vise, mozda i prolaz kombo tiketa. Boston gubi utakmicu, gde je imao skoro 3 puta vise suteva od protivnika; Kingsi i Ducksi pak probise under sa cak 9 golova (7.5 granica);  Minnesota dobija rutinski; takodje je prolsa i kombinacija sa 3 para, gde su Sharksi i Devilsi ostali taman u okviru hendikepa, a Dallas tesko otisao u plus. Korektan dan.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

PSG-Nice 3+

 

Zvezda-Vozdovac 3+

 

Inter-Spezia 3+

 

Bologna-Roma 3+

 

Genoa-Milan 3+

 

Sassuolo-Napoli 3+

 

Real Madrid-A. Bilbao 3+

 

Watford-Chelsea 3+

 

West Ham-Brighton 3+

 

Aston Villa-Man City 3+

 

Everton-Liverpool 3+

 

Kvote 1.48, 1.34, 1.38, 1.77, 1.74, 1.60, 1.76, 1.67, 2.10, 1.72 i 1.58.

PSG, Roma, Inter su prilicno verovatni 3+ mecevi; Roma i Milan igraju promenljivo, no rekoh da probam; slicno vazi i za Napoli, koji obicno igra odmereno; Bilbao igra tvrde utakmice, no Real deluje ubedljivo u poslednje vreme; Englezi su redovno sumnjivi, no posto videh par ok trendova, ispratih sva 4 tima iz vrha.

 

Prateci tiket, sve P1+, Feyenoord, Sturm, Bolivar, Hartlepool, Sunderland, Crewe, Ipswich, Osijek, Dinamo Zagreb, Rangers, Young Boys. Kvota 13.83.

 

 

NHL

 

Toronto-Colorado 5+ (OT&SO)

Edmonton-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Detroit-Seattle 5+ (OT&SO)

Ottawa-Vancouver 7- (OT&SO)

Anaheim-Vegas 7- (OT&SO)

 

Kvote 1.48 i 1.85.

NHL ispratih samo poenima danas, uz dovoljno parova za 2 tiketa (fudbala ima vise nego dovoljno:rolleyes:).

 

Siri hokejaski tiket, Vasteraas pob1 (OT&SO), Almtuna 5+ (OT&SO), Modo 5+ (OT&SO), HV 71 pob1 (OT&SO), Prostejov 5+ (OT&SO), Slavia Prague 5+ (O&SO), Jokerit 5+ (OT&SO), SKA St. Petersburg pob1 (OT&SO). Kvota 7.37.

 

NBA tiket, Washington H1(+4.5), Denver pob2 (OT), Atlanta H2(+9.5), Philadelphia H2(+10.5), Cleveland H2(+15.5), Milwaukee pob1 (OT), Dallas H2(+4.5), LA Clippers pob1 (OT). Kvota 7.33.

 

 

Link to comment

Kakav prvi termin.:isuse: Neverovatni rezultati skroz. Dva zicera i jedan wild card mec i ne dodje nista od toga, tesko objasnjivo. Inter na vreme dolazi do 2-0 i umesto da natrpaju protivnika, ostaje tako do kraja. Bolonja-Roma je bio mec koji moze otici na bilo koju stranu, pa to mogu podvesti pod ok, nije doslo. Zvezda i ove tesne pobede kod kuce, protiv timova koji nisu Partizan, su stvari koje ja nikako ne kapiram. Ja tu ocekujem od 4 komada, pa na gore, posebno kada smo domacini.

Sada sledi dosta parova iz PL, a oni znaju odigrati 0-1 u serijama.:rolleyes:

Link to comment

6/13 (fudbal 5/11, NHL 1/2), Liverpool je dosao 5+ (4+ kvota). Nakon pomenutog loseg pocetka, kasniji termin je dosao 5/8, uz jedan bonus, pa se dan moze podvesti pod meh, umesto los. Naravno da ocekujem da stvari kao sto su Inter, PSG i Zvezda, uvek dolaze lagano kao domacini. Tako sam nesto u startu i ocekivao, 7 ili 8/11 (sa ova 3). NHL i underi ocigledno tesko idu kod mene, ocas posla uleti 10 golova i kod defanzivnih timova.:lolol: Over dabl zato rutinski prolazi. Moglo je bolje, ali i dosta gore, da PL nije usla (ne)ocekivano dobro.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Celtic-Hearts 3+

 

Ajax-Willem II 3+

 

Kvote 1.54 i 1.22.

Lazio igra Udinesea, a potonje preskacem, pa sam to uradio i danas. Tottenham i Arsenal su slabi sa golovima, te je i to bilo za izbegavanje. AZ ima poduzu 0-2 seriju, te na kraju ostase Ajax i Celtic.

 

Prateci tiket, sve P1+, AZ, Lazio, Standard, Real Potosi, Guabira, Tottenham, Man Utd. Kvota 8.45.

 

 

NHL

 

Carolina-Ottawa pob1 (OT&SO)

 

Minnesota-New Jersey pob1 (OT&SO)

 

Tampa-St. Louis 5+ (OT&SO)

Florida-Buffalo 5+ (OT&SO)

 

Montreal-Colorado 5+ (OT&SO)

Dallas-Columbus 5+ (OT&SO)

 

Washington-Chicago pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.30, 1.54, 1.57, 1.58 i 1.45.

Solidan broj favorit-autsajder meceva danas, te probah 3 utamice u fiksu. Tu su naravno i over kombinacije, posto minus izgleda nije za mene (osim ako nisu u pitanju MLB ili NFL).

 

Siri hokejaski tiket, Eisbaren 5+ (OT&SO), Manglerud 5+ (OT&SO), Storhamar 5+ (OT&SO), CSKA Moscow pob1 (OT&SO), Kunlun 5+ (OT&SO), Magnitogorsk 5+ (OT&SO), Traktor pob1 (OT&SO), Yekaterinburg pob1 (OT&SO), Dynamo Moscow 5+ (OT&SO), Rogle pob1 (OT&SO), Oskarshamn 5+ (OT&SO), Linkopings 5+ (OT&SO), Timraa 5+ (OT&SO). Kvota 53.35.

Edited by Miljenko
Link to comment

Crni Skoti.:isuse: Vise ni njihove, standardno dominantne ekipe, ne mogu da natrpaju nekog kao domacini. Ajax ponovo nije mogao u 7+ (osnovna stvar bas i nije imala neku kvotu). Lazio naravno goleada, protiv Udinezea, koga nikada ne bih odigrao.

Link to comment

4/7 (fudbal 1/2, NHL 3/5), prosao je prateci NHL tiket (31+ kvota, 7 fikseva). Na fudbalu polovican ucinak; Celtic samo 1-0, Ajax lagano. NHL je doneo neobicno vece. Na glavnim tiketima 2 promasaja u fiksu (Carolina i Washington su poveca iznenadjenja), no srecom prolazi tiket sa svim ostalim fiksevima; Florida okrece 0-3, Calgary dobija Kingse 3-2, za prolaz tiketa. Lep plus na kraju, mada glavni tiketi i dalje ne dolaze u dovoljnom procentu.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Zenit-Rostov 3+

 

St. Truiden-Royale Union 3+

 

Kvote 1.47 i 1.90.

Tanka ponuda danas, te probah samo 2 para.

 

Prateci tiket, Porto w2, Benfica 2+, Fulham 2+, Charlton w2, Rotherham 2+, Aarau 2+, Volendam w2, Dordrecht 2+, Liverpool U23 P1+, Norwich U23 P1+, Leeds U23 P1+, Wigan U23 P1+. Kvota 7.65.

 

 

NHL

 

Seattle-Edmonton 5+ (OT&SO)

NY Rangers-San Jose 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.51.

Nakon prilicno uspesnog bilansa nocas, danas odigrah opreznije, uz samo jedan dabl overa.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Znojmo, Herlev, Odense, Krefeld, Bietigheim, Landshut, Selber, Kaufbeuren, SKA St. Petersburg, Kladno, Sparta Prague, Poprad, Kosice, SlovanBratislava, Nitra. Kvota 20.79.

 

NBA tiket, Brooklyn >211.5, Dallas >211.5, Utah >206.5, Golden State >210.5, LA Lakers >208.5, Washington >201.5, Atlanta >206.5. Kvota 15.75.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...