Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Udje i Ajax nekako, za trenutnih 3/5. Kada bi Frankfurt-Leverkusen usli u 7+, to bi bilo fino (5+ po 4+ kvoti, te 7+ po 27+); trenutno je 4-2 za domacina.

Italijani ocajna poluvremena; Sassuolo se ispromasivao, Napoli metiljav. Generalno u Italiji, tri prvoplasirane ekipe igraju prilicno neubedljiv fudbal u tekucoj sezoni.

Edited by Miljenko
Link to comment

8/13 (fudbal 6/11, NHL 1/1, NFL 1/1), Leverkusen je dosao 5+ i 7+ (4+ i 27+ kvote), Benfica 5+ (4+ kvota). Da nije bonusa, fudbal bi bio totalno razocarenje. Samo 6 prolaza na 11 parova, ne bih losije prosao ni da sam slucajno birao. Kod drugog para iz Nemacke se izleteh, ja obicno izbegavam srednje timove (posebno ofanzivno limitirane), Royale Union samo 2-0, a i za PSG mogu reci da se obrukao (njima treba neki trener koji ce forsirati ofanzivni stil igre, a ne ovo ziheranje tamo gde mu nije mesto). Napoli se izblamirao u 1-0 porazu; Porto takodje 1-0, no to vec nije toliko iznenadjenje. Frankfurt i Leverkusen odigrase ekstra mec; Ajax, Sassuolo, Atalanta, Club Brugge, sve tesno sa tacno 3 gola; Benfica bez problema (pomalo neocekivano). U NHL delu uhvatih jedino sto sam mogao (da sam probao fiks, pogodio bih Anaheim, a promasio Rangerse i Carolinu). NFL lako dolazi, pri cemu sam u kasnijem terminu mogao izboksovati jos jedan prolaz. Zahvaljujuci bonus tiketima, bilans je priveden blizu nule; 10/13 je nesto sto bih ja smatrao ok ucinkom, ne racunajuci bonuse.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Radnik Surdulica 3+

 

Roma-Spezia 3+

 

Kvota 1.38 i 1.55.

Danas vec nije bilo problema oko izbora; samo dva za mene zanimljiva para.

 

 

NHL

 

Chicago-Calgary pob2 (OT&SO)

 

Kvota 1.65.

Nakon gledanja tradicije probah 2 (4 vezane pobede Flamesa na ovom gostovanju); taman da Calgary prekine niz od 4 poraza.

 

 

NBA

 

Indiana-Golden State >207.5

 

Atlanta-Houston pob1 (OT)

LA Clippers-Phoenix H2(+4.5)

 

Boston-Milwaukee H2(+9.5)

Memphis-Philadelphia H2(+4.5)

 

Kvote 1.48, 1.55 i 1.75.

Neverovatan broj sto bolesnih, sto povredjenih igraca u NBA. Shodno tome, poene je prilicno tesko proceniti, pa danas izmiksovah ponudu.

 

Prateci tiket, Cleveland >202.5, Toronto >213.5, Atlanta >220.5, Boston >210.5, Memphis >202.5, Denver >208.5. Kvota 10.50.

Edited by Miljenko
Link to comment

I 1-1 kraj. To je to, zavrsio sam sa nasom ligom definitivno. U mecu gde je nakon onoliko sansi, sve ispod 4-0 neverovatno, mi odigramo nereseno. Ako posle neko pita zasto na fudbalu igram samo City, Bayern i tome slicno, ovo je dobar primer.

Kod NHL meceva bar znam da je rec o egal duelima.

  • +1 1
Link to comment

0/5 (fudbal 0/2, NHL par odlozen, NBA 0/3). Dva tupava pada na fudbalu. I dok se Roma moze podvesti pod desava se, Zvezda je neprijatno iznenadjenje. Bar u domacoj ligi ocekujem kanonadu. Calgary ima nekoliko igraca u COVID protokolu, pa je nocasnji mec odlozen (kao i dva naredna Flamesa), uz kvotu 1 naravno. NBA je doneo sokantne rezultate. Golden State je odigrao tekmu sa samo 202 poena, dok je fiks dosao smehotresno (ne verujem da u NHL delu mogu promasiti sva 4 para). Mora uci i ovako neki glup dan povremeno. Idemo dalje; mesecna/sezonska statistika je najbitnija.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Man City-Leeds 3+

 

Stuttgart-Bayern 3+

 

Kvote 1.37 i 1.41.

Danas odigrah dva najverovatnija para (tako je i juce bilo:rolleyes:, mada ovo danas deluje dosta sigurnije).

 

Prateci tiket, sve P1+, Norwich, Oostende, Anderlecht, Mainz, Wolfsburg, Genoa, Crotone, Telstar, Emmen, Den Haag. Kvota 19.52.

 

 

NHL

 

Boston-Vegas pob1 (OT&SO)

 

Florida-Ottawa pob1 (OT&SO)

 

Pittsburgh-Montreal pob1 (OT&SO)

 

Tampa-LA Kings pob1 (OT&SO)

 

Minnesota-Carolina 5+ (OT&SO)

Dallas-St. Louis 5+ (OT&SO)

 

Winnipeg-Buffalo pob1 (OT&SO)

 

Colorado-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Edmonton-Toronto 5+ (OT&SO)

 

San Jose-Seattle pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.73, 1.34, 1.29, 1.52, 1.63, 1.35, 1.40, 1.66.

Dosta zanimljivih stvari danas, te probah puno meceva, no ne ipak sve u fiksu.

 

NBA tiket, Brooklyn >211.5, Golden State >204.5, Phoenix >212.5. Kvota 3.15.

Edited by Miljenko
Link to comment

5/9 (fudbal 2/2, NHL 3/7, Minnesota-Carolina par je odlozen pa ce se taj tiket malo cekati, mada ne vidim razlog, posto ce se to odigrati tek na kraju regularnog dela sezone), Man City je dosao 5+ i 7+ (3+ i 11+ kvote), Bayern 5+ (3+ kvota). Fudbal se uklopio lagano, uz cak 3 bonus tiketa, City je pocisti Leeds. NHL je dosao dosta losije od ocekivanog. Boston nije toliko iznenadjenje, posto je Vegas dobra ekipa; Florida je vec senzacionalan rezultat (posebno ovih 2-8), cini se da cu Pantherse morati igrati samo na golove, bilo to dobro ili lose; Pittsburgh je uglavnom kontrolisao mec; Tampa tesno, u OT; San Jose neocekivano porazen; Winnipeg je vec vece iznenadjenje, protiv metiljavih Sabresa; Dallas tesan over, uz dva laka na Torontu i Coloradu, uz pomenuti odlozen par. U sustini imam 4 prolaza (jedan na cekanju), mada je nekih 6/8 prihvatljiv minimum. Varira bilans vec par dana, no tesko je naci preveliku zamerku, nakon onog poveceg tiketa, proslog cetvrtka.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Arsenal-West Ham 3+

 

Zulte Waregem-Royale Union 3+

 

Leuven-Club Brugge 3+

 

Monchengladbach-Eintracht Frankfurt 3+

 

Leverkusen-Hoffenheim 3+

 

Dortmund-Greuther Furth 3+

 

Kvote 1.85, 1.39, 1.54, 1.62, 1.56 i 1.29.

Nemci deluju prilicno verovatno, mada nedostatak publike ubija draz gledanja, iako su utakmice obicno ekstra za gledanje. Tu je sada vec standardna kombinacija iz Belgije, te lokalni derbi iz PL.

 

Prateci tiket, sve P1+, Twente, Vitesse, AZ, PSV, Rayo Vallecano, Sevilla, Rangers, Celtic, Benfica, Porto, Crystal Palace, Gent. Kvota 26.22.

 

 

NHL

 

Chicago-Washington pob2 (OT&SO)

 

Anaheim-Seattle pob1 (OT&SO)

 

Arizona.NY Rangers pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.62, 1.61 i 1.47.

Veceras ispratih sva tri para u fiksu, uz nadam se bolji bilans, u odnosu na juce.

 

NBA tiket, Atlanta >217.5, Philadelphia >201.5, Milwaukee >210.5, San Antonio >221.5, Denver >210.5, Portland >212.5, Utah >208.5, Sacramento >218.5. Kvota 23.82.

 

 

Link to comment

Jos jedan sjajan mec iz Nemacke, Monch-Frankfurt; sanse, golovi, iskljucenja. Belgijanci kilave, cim sam ja poceo da ih igram (posebno Royale Union, gde su oba gola pala u prvom poluvremenu).

Link to comment

Granicnih 4/6 na kraju, uz dva manja bonusa. Nekada je Arsenal igrao ultra efikasan fudbal, a sada ne mozes da nadjes 3+ utakmicu, kada oni igraju; plus je West Ham razocarao skroz. Ja obicno izbegavam te 3+ kvote preko 1.80, no izleti se covek.:rolleyes:

 

Kako se setite tih kombinacija; meni to nikada ne padne na pamet (obicno se trudim da odigram najjednostavnije). Sa bonusom 250+ kvota, fino.

Edited by Miljenko
Link to comment

6/9 (fudbal 4/6, NHL 2/3), Frankfurt i Club Brugge dodjose po 5+ (4+ i 3+ kvote). Fudbal je dosao taman na granici pokrica. Za Arsenal i West Ham sam se izleteo; Royale Union je krenuo sa tesnim pobedama, cim sam ja poceo sa pracenjem; tu su i lagani prolazi na Frankfurtu, Club Brugge takodje, nesto tezi na Leverkusenu, te neocekivano tesan na Dortmundu, gde sam ocekivao 7+. NHL je doneo pad meca koji i jeste bio najsumnjiviji (mozda sam trebao singlirati Washington 5+, makar i na 1.2 i nesto, posto je postojala dilema fiks ili golovi). Rangersi tesno, Ducksi bez problema. Ok dan, mada je trebao bar jos jedan izlaz za plus.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Kvote 

 

Chelsea-Everton 3+

 

Liverpool-Newcastle 3+

 

Kvote 1.71 i 1.33.

Izbor oko NG ce biti nesto slabiji, pa da iskoristim bar zanimljive parove iz PL.

 

Prateci tiket, Zvezda P1+, Genk P1+, AEK w2, Heerenveen 3+, Braga w2, Valencia P/K2, Betis P/K2, Granada P/K2, PSG (w) 4+, Chelsea (w) w2. Kvota 6.16.

 

 

NHL

 

Tampa-Ottawa 5+ (OT&SO)

Edmonton-Columbus 5+ (OT&SO)

 

New Jersey-Vegas pob2 (OT&SO)

 

Nashville-Colorado 5+ (OT&SO)

Florida LA Kings 5+ (OT&SO)

 

Minnesota-Buffalo pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.46, 1.52, 1.55 i 1.30.

Danas su tiketi sa golovima i fiksom ravnomerno rasporedjeni, videcemo kakav ce rezultat biti.

 

Siri NHL tiket, pob (OT&SO), Tampa, Florida, Carolina, Boston, Colorado, Edmonton, San Jose. Kvota 21.93.

 

 

NFL

 

LA Chargers-Kansas P>20.5

 

Kvota 1.33.

Na kraju ipak odigrah i NFL, a i to zbog Chargersa, koji retko idu u under, dok je Kansas dosta tezak za procenu.

 

NBA tiket, Indiana pob1 (OT), Brooklyn >206.5, NY Knicks H2(+1.5), Phoenix >208.5. Kvota 3.36.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni ovo nekoriscenje sansi, koje Chelsea upravo prikazuje, skroz ubija volju za gledanjem fudbala. Bilo koji  Bundes tim bi iz ovoliko prilika zabio bar 2-3 gola.:yawn2:

Link to comment

Imali su 10+ suteva u okvir gola.:isuse: Kao sto rekoh, u bilo kojoj drugoj top ligi, to je 3-5 komada minimum. Zato i gledam samo Nemce i Italijane (Holandjane nesto slabije u tekucoj sezoni, posto je efikasnost prilicno pala).

Edited by Miljenko
Link to comment

5/8 (fudbal 1/2, NHL 3/5 racunajuci i tiket sa odlozenim parom od prekjuce, NFL 1/1), prosao je i prateci NBA tiket (3+ kvota). Fudbalom nisam odusevljen; Liverpool lagano, no Chelsea se ispromasivao, 1-1 na kraju. Ispada da se ne sme igrati nista od iole vecih kvota. Hokej polovicno nocas; sokantan poraz Wilda na penale, te kilavo izdanje Tampe protiv jedne od najlosijih odbrana. Vegas ocekivano siguran, a i jedna over kombinacija je prosla lagano. NFL taman kako treba. Jos jedan ne bas sjajan dan, mada je ovo korektno, dok se ceka neka bolja dobitna kombinacija (plus ce sada uslediti par dana koji lice na odmor-slabija ponuda).

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Wolfsburg 3+

 

Lazio-Genoa 3+

 

Salernitana-Inter 3+

 

Kvote 1.31, 1.83 i 1.46.

Uglavnom standardna igra. Immobile je pod znakom pitanja kod domacina, no to i dalje nije dovoljan razlog za ovoliku 3+ kvotu na Lazio-Genoa.

 

Prateci tiket, sve P1+, Lyon, St. Pauli, Sandhausen, Volendam, Thun, Aarau, Kriens. Kvota 7.08.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Buffalo pob1 (OT&SO)

 

Chicago-Nashville pob2 (OT&SO)

 

Anaheim-Arizona pob1 (OT&SO)

 

St. Louis-Dallas 5+ (OT&SO)

 

Winnipeg-Washington 5+ (OT&SO)

NY Rangers-Vegas 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.33, 1.92, 1.33, 1.33 i 1.51.

Mogu da razumem da promasim golove, no onaj poraz Minnesote mi se nikako nije dopao sinoc. Nadam se da Buffalo ne moze vezati back-to-back trijumfe, protiv dosta jacih protivnika. Nashville ima fin trend forme, pa mislim da ih vredi probati sa ovakvom kvotom.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Fehervar, Znojmo, Graz, Herning, RB Munich, Iserlohn, Krefeld, Frankfurt, Landshut, Kaufbeuren, Ravensburg, Kosice. Kvota 8.21.

 

 

NBA

 

Boston-Golden State >206.5

 

Atlanta-Denver >215.5

 

Utah-San Antonio >217.5

 

Sacramento-Memphis >218.5

 

Portland-Charlotte >221.5

 

Kvote 1.45, 1.47, 1.45, 1.47 i 1.49.

Danas par NBA overa (u stvari malo vise NBA overa, no vidim da trendovi nisu tako losi, u odnosu na slab start sezone; kao da je malo normalizovano sudjenje).

 

Siri NBA tiket, Miami H2(+3.5), Golden State H2(+4.5), Denver H2(+12.5), Utah pob1 (OT), LA Lakers H2(+9.5), Portland H1(+6.5), Memphis H2(+3.5). Kvota 5.79.

Link to comment

Lepo otvaranje na fudbalu; sva tri glavna tiketa, manji bonus na Interu, te P1+ tiket sa 7+ kvotom. Sada se nadam da nocni deo nece biti previse rogobatan, posto tu sledi veci deo tiketa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...