Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ova praznicna pauza u NHL delu dolazi u pravo vreme. Epidemija je prilicno buknula, dosta timova sa 5+ pozitivnih igraca. Za sutra su vec 4 meca odlozena (medju njima i iscekivani Colorado-Tampa duel).:sad:

Link to comment

12/13 (fudbal 3/3, NHL 4/5, NBA 5/5), Inter je dosao 5+ (3+ kvota), a prosao je i prateci fudbalski tiket (7+ kvota). Fudbal se lepo uklopio na kraju, makar po 4 gola svuda, mada je Lazio dugo taktizirao. Inter kao da je pokusavao da zabije 10 komada, za razliku od nekih drugih utakmica. Skroz smooth prolazi u NBA delu. Ne secam se kada je 5 overa doslo ovako lako. NHL je na zalost doneo jedini pad. Treba priznati da je dosta stvari doslo tesno; Vegas kasno poravnava, te over prolazi nakon penala; Pittsburgh i Nashville dobijaju u OT; St. Louis taman 5 komada za plus; Anaheim je poveo sa 3-1, u prvoj trecini, dozvolio preokret u zavrsnom periodu, nekako otisao u OT i ipak izgubio 5-6. Ne bih da budem teoreticar zavere, no ovo je Arizoni prvi mec gde su dali 6 golova (drugi da su postigli vise od 4, u sezoni); tek sesta pobeda u 29 odigranih utakmica i to protiv odlicne domacinske ekipe. Poprilicno neverovatna stvar. Da je palo jos nesto, ne bih se nervirao, no ovako oborise 180+ kombo kvotu (tesko je uklopiti ovoliko parova i 3 razlicita sporta). Lep plus na kraju, no sa spojenim tiketom bi cist dobitak bio 7-8 puta veci, prilican smor.

Minimalni ulozi (standardni; glupa epidemija mi ogranicava igru; dosta odlozenih utakmica, cak i na hokeju).

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Roma 3+

 

Eintracht Frankfurt-Mainz 3+

 

Hoffenheim-Monchengladbach 3+

 

Kvote 1.61, 1.91 i 1.52.

Metodom eliminacije (povredjeni, zarazeni igraci), ostase samo 3 para za igru.

 

Prateci tiket, sve P1+, Morecambe, Wigan, Cheltenham, Rotherham, Ipswich, Charlton, Rochdale, Harrogate, Tranmere, Stevenage. Kvota 45.36.

 

 

NHL

 

Dallas-Chicago 5+ (OT&SO)

 

Vancouver-Toronto 5+ (OT&SO)

Seattle-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.31 i 1.50.

Toronto i Edmonton sam razmatrao i u fiksu, no broj igraca u COVID protokolu je sve veci (Tavares kod Toronta, Nugent-Hopkins kod Oilersa), te probah golove.

 

Siri NHL tiket, pob (OT&SO), Edmonton, Dallas, Toronto, Philadelphia, Carolina. Kvota 11.92.

 

 

NBA

 

Utah-Washington >214.5

 

Kvota 1.47.

Golden State odmara igrace; pojedini timovi su desetkovani zbog zdravstvenih protokola (Brooklyn), pa je ostao jedan jedini zanimljiv par.

 

Siri NBA tiket, NY Knicks H2(+12.5), Orlando H2(+10.5), Toronto pob1 (OT), LA Clippers H2(+3.5), Milwaukee H1(+6.5). Kvota 3.58.

Link to comment

2/5 (fudbal 1/3, NHL 1/1 (Toronto je odlozen, pa su dva izlazna tiketa na cekanju), NBA 0/1), Atalanta je dosla 5+ (4+ kvota). Fudbal sam mozda odigrao preoprezno i shodno tome uklopih i dva promasaja. Na hokeju pogodih sve, a jedini problem je napravio odlozen par (polovina dabla i fiks tiket). NBA donosi iznenadjujuci pad, za 3 poena (mora i napad Jute zakazati). Ne bas sjajan dan, no bice bolje kada se ubace i dva tiketa na cekanju.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Newcastle-Man City 3+

 

Real Madrid-Cadiz 3+

 

Fiorentina-Sassuolo 3+

 

Club Brugge-Anderlecht 3+

 

Feyenoord-Ajax 3+

 

RKC-PSV 3+

 

Kvote 1.45, 1.42, 1.57, 1.67, 1.62 i 1.44.

Na kraju odigrah za nijansu sire (Real), ali ipak bez Portugalaca.

 

Prateci tiket, sve P1+, Benfica, Porto, Chelsea, Liverpool, Freiburg, Stuttgart, Empoli, Milan, Dinamo Zagreb, Osijek, Young Boys, Basel. Kvota 46.94.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Vegas pob2 (OT&SO)

 

New Jersey-Pittsburgh pob2 (OT&SO)

 

Winnipeg-St. Louis 5+ (OT&SO)

Washington-LA Kings 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.65, 1.58 i 1.64.

Bice dosta odlozenih meceva, sve do praznicne pauze, pa i danas imamo 4 utakmice koje fale.

 

Siri hokejaski tiket, Olimpija 5+ (OT&SO), KAC pob1 (OT&SO), RB Munich 5+ (OT&SO), Mannheim pob1 (OT&SO), Eisbaren 5+ (OT&SO), Bern 5+ (OT&SO), Davos 5+ (OT&SO), Biel pob2 (OT&SO), Kloten pob1 (OT&SO), Sierre 5+ (OT&SO).  Kvota 8.10.

 

 

NBA

 

 

Memphis-Portland >213.5

 

Phoenix-Charlotte >222.5

 

Sacramento-San Antonio >218.5

 

Kvote 1.49, 1.47 i 1.47.

Nesto zanimljiviji mecevi za overe danas, te probah 3 para.

 

Siri NBA tiket, Memphis H1(+3.5), Miami H2(+1.5), Sacramento H1(+12.5), Philadelphia >204.5, Atlanta >213.5, Phoenix pob1 (OT), LA Lakers H2(+12.5). Kvota 7.29.

 

 

NFL

 

Buffalo-Carolina P>16.5

NY Giants-Dallas P>19.5

 

Denver-Cincinnati P>15.5

Tampa-New Orleans P>19.5

 

Kvote 1.97 i 1.78.

Malo sam smanjio igru, par nedelja unazad; sto se blizi playoff, mecevi postaju sve tezi za procenu. Kladionice daju malo vise granice za pluseve, no i dalje ne previsoke.

 

Siri NFL tiket, Arizona P<29.5, Houston P>13.5, Pittsburgh P>15.5, San Francisco P<29.5, Baltimore P>16.5. Kvota 3.56.

 

 

Link to comment

Crni Holandjani, ponovo ne padaju golovi gde treba kod njih.:isuse: Bar su Fiorentina i Club Brugge dosli.

Brzo se javise, taman pred poluvreme.:D

Sada da se vratimo gledanju Witchera.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigram tiket sa 16 vinera, 13 utakmica je trenutno zavrseno, cak 8 kvota 1 imam vec (8 neresenih). Bilo je tu i egal meceva (na Osijek protiv Hajduka recimo), no da toliko utakmica zavrsi nereseno, meni je neverovatno (Slavia Prague 3-3, sa 2 igraca manje).:lolol:

Link to comment

Koliko je Real kilav, u odnosu na Ronaldo period, strasno, U njegovo vreme se protiv ovakvih protivnika nije moglo bez 4 pogotka (minimalno). Propustih Portugalce, Benfica ponovo 7+.:isuse:

Da u Spaniji nema jedan krsten tim, siguran za golove. Od onako spektakularne lige, se doslo do ovoga.

Link to comment

I Real kvota 1 na onom viner tiketu; 9 kvota 1 i 7 prolaza, za 8+ kvotu na kraju (Napoli je dosta povecao istu, 2.13 je bila w2). NFL sve tezi za procenu, cini se da cu promasiti oba glavna tiketa veceras, mada je siri blizu prolaza. 

NHL fiks nekako dolazi, Vegas dobija nakon penala, posle poravnanja u poslednjem minutu regularnog toka. Pocela su odlaganja i u NBA, smor.

Link to comment

Auuuuu, kakav za-fuck sa Milanom, kome je VAR poništio gol, a onda sa Realom... Lajv ne dolazi nedeljama

Decembar me je razneo, ne sećam se da sam ovako stradao od idiotskih rezultata

Link to comment

Mene je NHL izvukao prilicno, pre jedno nedelju dana, no nesretna epidemija ce poremetiti ritam, taman kada sam se uhodao sa fiksom. Fudbal tesko predvidljiv, cak i one ultra verovatne stvari.

Link to comment

10/15 (fudbal 4/6, NHL 4/4, NFL 0/2, NBA 2/3), PSV je dosao 5+ (3+ kvota), a prosli su i siri fudbalski, NHL, te NFL tiketi (8+, 6+ i 3+ kvote). Fudbal bih podveo pod korektno, da nije ovog sireg tiketa, gde uzeh nesto iako sam imao kvotu 1 na vise od pola utakmica, te je cak i fudbal otisao u plus (mozda bih prosao bolje sa dvoznacima; lupam, sigurno bih prosao bolje, no nisam ocekivao ovoliko neresenih). Puno prolaza u NHL delu; 3 tiketa od juce, kao i dva sa odlozenim mecom od pre dva dana. Steta za mnostvo odlaganja; nisam skoro imao ovako dobar NHL trend. NFL tesko dolazi, cini se da je vreme za undere. Prosao je samo tiket sa "ostalim parovima", dok sam na glavnim tiketima pogodio samo jedan par. NBA u granicama normale. Solidnih 5 promasaja, no dovoljno za plus, kada se sve sabere. NFL i NHL su u dobrom plusu, na nivou sezone, NBA sam konacno stabilizovao, dok fudbal ide iz krajnosti u krajnost (septembar veliki plus, a onda lagana stagnacija).

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Fulham-Sheffiled Utd 1X

Lecce-Vicenza 1X

 

Levante-Valencia X2

 

Kvote 1.36 i 1.41.

Danas za promenu odigrah par meceva u fiksu, u nedostatku nekih boljih resenja (juce me iznervirase vineri i onolike neresene utakmice, a i to je jedva doslo:rolleyes:).

 

Prateci tiket, Fulham U23 4+, Leeds U23 4+, Charlton U23 P1+, Ajax II P1+, De Graafschap P1+. Kvota 7.24.

 

 

Hokej

 

Dallas-Minnesota 5+ (OT&SO)

Buffalo-Columbus 5+ (OT&SO)

 

Slovan Bratislava-Nova Ves pob1 (OT&SO)

Kunlun-Salavat pob2 (OT&SO)

 

Fribourg-SCL Tigers pob1 (OT&SO)

ZSC Lions-Ajoie pob1 (OT&SO)

 

Liptovsky Mikulas-Zvolen 5+ (OT&SO)

Poprad-Nove Zamky 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.61, 1.42, 1.45 i 1.53.

Evropski hokej se ponovo pojavljuje na glavnim tiketima, posto je NHL ponuda nesto slabija oko praznika (a i epidemija ne pomaze).

 

Siri hokejaski tiket, pob (OT&SO), Zvolen, Poprad, CSKA Moscow, SKA St. Petersburg, Rapperswil. Kvota 6.29.

 

NBA tiket, Memphis >204.5, Utah >226.5, Chicago pob1 (OT), Golden State pob1 (OT). Kvota 2.69.

 

Link to comment

Na hokeju ce uci dva tiketa, nocas mozda i treci (mada sam mogao bolje iskoristiti KHL fiks). Na fudbalu zato neverovatni rezultati, cim sam probao fiks ozbiljnije; Fulham gubi kod kuce, Valencia ima 0-2 protiv lokalnih pacera koji nemaju pobedu u 17 kola.:lolol:

Link to comment

3/6 (fudbal 1/2, hokej 2/4), prosao je prateci hokejaski tiket (6+ kvota). Fudbal onako; Valensija okrece 1-2, dok je Fulam porazen 1-0 kod kuce (protivnik je imao samo 2 suta na gol:isuse:), Lecce odlozen. Hokej sam mogao bolje uklopiti. Na sirem tiketu uhvatih cak 5 fikseva, od toga jedan egal mec, dok sam na glavnim tiketima zakazao sa Slovacima (Poprad i Slovan Bratislava). Svajcarci neocekivano lako (cak 3 para). Jedan od onih dana gde sam mogao odigrati bolje, no uklopice se ponovo neki duzi kombo tiket.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Genoa-Atalanta 3+

 

Villarreal-Alaves 1X

Sevilla-Barcelona 1X

Vitesse-Zwolle 1X

 

Kvote 1.55 i 1.71.

Malo zanimljivih stvari za golove danas, te probah samo Atalantu na taj nacin. Tu su i 3 para u fiksu, cini se da je Sevilla u prilicno dobroj formi.

 

 

Hokej

 

Philadelphia-Washington 5+ (OT&SO)

Vegas-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Straubing-Krefeld 5+ (OT&SO)

Ingolstadt-Dusseldorfer 5+ (OT&SO)

 

Magnitogorsk-Severstal pob1 (OT&SO)

Dynamo Moscow-Sochi pob1 (OT&SO)

 

Langenthal-Winterthur pob1 (OT&SO)

Kloten-Sierre pob1 (OT&SO)

Visp-GCK Lions 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.51, 1.59, 1.61 i 1.62.

Pokusavam da kombinujem fiks i overe, posto golovi nesto slabije dolaze u tekucoj sezoni.

 

Prateci tiket, RB Munich pob1 (OT&SO), Bremerhaven 5+ (OT&SO), Nurnberg 5+ (OT&SO), Bolzano 5+ (OT&SO), Innsbruck 5+ (OT&SO), Villach 5+ (OT&SO), AK Bars pob1 (OT&SO), Avangard pob1 (OT&SO), Zvolen 5+ (OT&SO), Trinec pob1 (OT&SO), Kladno 5+ (OT&SO), Sparta Prague 5+ (OT&SO). Kvota 20.75.

 

NBA tiket, NY Knicks pob1 (OT), Indiana H2(+9.5), Portland >212.5, Phoenix >212.5. Kvota 3.11.

 

 

Link to comment

Ispao sam iz stosa sa hokejom koji nije NHL (ili su rezultati jednostavno losi). Danas nisu dosle dve kvote oko 1.20. KHL verujem da ne namestaju toliko, no ovi Svajcarci su vec prilicno sumnjivi. Nadam se da ce NHL krenuti brzo nakon praznika, posto ni NBA nije nikakva sigurica.:dry:

Prebrojah sve hokeje, 13/17 pogodih, no uklopih lose (siri tiket, sa 12 parova, je pao na jednom mecu, Zvolen 5+). Da sam singlirao sve, bio bih u plusu, iako su kvote vecinom izmedju 1.2 i 1.3.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...