Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evo brzi excel za poslednju nedelju:

142 tiketa*, 28 dobitnih, uplata/dobitak 1846/2328

 

Znači zaradio sam whopping 500 kinti za nedelju dana :D

 

*igram dosta lajva, SG, preokreti i tako to, zato je broj tiketa toliki

  • Wub 1
Link to comment
32 minutes ago, arkonada said:

Bravo druže, još da si vezao sa Patkama pa da vidiš koliko bi dobio :D

 

Proradice Mighty Ducks kad-tad! Evo, samo da se priberu par dana i krece lavina vec u Coloradu! :D

  • Haha 1
Link to comment

Jeste lepse zvucalo Mighty Ducks. Ovako bas deluje dosadno, Patke. Odmah zamisljam patku koja se izvrnula na ledja i sprema se za rostilj/podvarak/Peking.:lolol:

Link to comment

@Miljenko Vala, kako igraju, tvoja asoocijacija i nije daleko od istine. :sad:

Kad si vec pomenuo, slazem se da Mighty Ducks mnogo blje zvuci, ne znam zasto su to menjali, a pogotovu zasto su menjali ovaj fenomenalni logo:

 

51Wl5M4HGJL._AC_SX425_.jpg

 

Al, da ne sirim, to je za neku drugu temu.

 

Sto se tice utakmica, koliko vidim, nema nista za nas ljubitelje prekida serija, a kvote na "favorite" su male. Valja nesto smuckati, eventualno potraziti kakva iznenadjenca.

Edited by Nesh
Link to comment

Namestim se da gledam Leipzig-Eintracht Frankfurt I ljudi ne naprave bukvalno nikakvu sansu. I to su jos timovi koji su dobri ove sezone.:isuse:

Nista sto flashscore ne moze da resi (izuzetno retko gledam drugo poluvreme, ako je prvi deo meca bio 0-0). 

Link to comment
On 13.3.2021. at 19:39, Bogotac said:

Batalio sam nba jos u januaru,cisto gubljenje para

Ne postoji gluplja stvar od NBA. Juce se kladih na Oklahomu i lagano izgubise. Pre toga sam igrao na Dallas protiv njih i OKH pobedi. Evo sad igrao na Memphis i Oklahoma lagano pobedjuje. Pa tacno imas osecaj da te neko zajebava.

 

Link to comment

The Strongest drugi 7+ mec, u drugom kolu. Gostovanje sam preskocio, posto je izasao saren sastav, no danas se lepo uklopise (4-2 u 87., 5-2 u 91. minutu). Jos kada bi i kombo prosao, bio bi to lep vikend u celini.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zestok biser. Od 6 NHL parova, izaberem Toronto u fiksu, koji rutinski gubi 1-4 protiv Senatorsa. Ottawi brani lik za koga nisam cuo, Murray se povredio na zagrevanju.

Spojeni tiket sa ostalih 5 utakmica naravno prolazi.:laugh:

Pasce treci kombo u nizu na jednom paru. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...