Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

5 hours ago, arkonada said:

Biće bolje druže, sad ćeš ti da vežeš one tvoje lepe listiće Legija i ostalo društvo što pogađaš:)

Moj pokušaj za danas

 

 

SmartSelect_20210313-215944_BalkanBet.jpg

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Dobro te bar nisu izgubili, mada su mi solidno smanjili kvotu na drugom tiketu. Sada da vidimo sta ce biti sa NHL mecevima. Od sirih tiketa nista danas. Englezi donese 2 promasaja, dve kvote 1 I 7 pogodaka. Ostali fiksevi padose na par iz Skotske 2, gde je ubedljivo poslednji tim dobio u gostima.

Link to comment

image.png.20eda5b3650b459a230f589bc88d9332.png

 

image.png.771981fb2d7598dd14565bb1a091379f.png

Pa ako im neko leži, jbt, 19 mečeva bez primljenog gola, kao da su igrali protiv ekipe iz betona.

Plus su pod imperativom pobede zbog Benzemine simultanke protiv Elčea koji je poveo.

 

Dembele, iz OL, je imao 2 mrtva zicera sa 5m, Suarez stativu, Ljorente je tukao van 16, imali su igrača više obzirom da je Niom dobio crveni 20min pre kraja.

Užas. Milsim da mi je manje žao tiketa koliko mogućnosti da Real ili Barsa uzmu prvo mesto Ateltiku.

Edited by John Coltrane
  • +1 1
Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, NHL 1/2). Fudbal se jedva uklopio. Na tiketu sa golovima, Dortmund ulazi u 2+ na samom kraju meca. Kod fiksa je A. Madrid doneo samo kvotu 1 i solidno smanjo dobitak (ljudi kao da pokusavaju da izgube titulu u zavrsnici sezone). NHL i dalje nepredvidljiv, Pittsburgh bas sinoc nije primio gol, pri cemu je i napad bio kilav, protiv jedne od losijih ovosezonskih ekipa. Toronto + Philadelphia 5+ kombinacija prolazi. Jos jedan pad kombo tiketa na jednom paru, bez bonus tiketa, meh vikend za sada.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Torino-Inter w2

Zwolle-Ajax 2+

The Strongest-Oriente Petrolero 3+

 

Leipzig-Eintracht Frankfurt 2+

Stuttgart-Hoffenheim 2+

PSG-Nantes 2+

 

Kvote 1.54 i 1.60.

Krenuse Bolivijci ponovo, a The Strongest kod kuce je standardna igra. Inter se bori za titulu. Ajax sam prvo hteo na viner, no nakon dodatnog pada kvote, probah samo 2+. Tu je i PSG, te 2 zanimljiva para iz Bundesa.

 

Prateci tiket, sve gg, PSV, Leipzig, St. Gallen, Monaco, Stuttgart, Man Utd, Milan. Kvota 29.62.

 

 

Hokej

 

Bayreuth-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

Bietigheim-Tolzer 5+ (OT&SO)

 

Ottawa-Toronto pob2

 

Kvote 1.31 i 1.41.

Nemacku 2 ponovo skratih na 2 para. U NHL delu vec postaje tesko naci pravu kombinaciju, te probah Toronto koji je 9-4 u gostima i ima samo jednu pobedu 5 meceva unazad ukupno, te ocekujem da je ova serija dobra prilika za pocetak dobrog trenda. Senatorsi su 5-7 kod kuce, uz 3 poraza u nizu (sve u gostima).

 

Siri NHL tiket, Minnesota pob1, Dallas pob2, NY Islanders pob2, Carolina pob2, Colorado pob1. Kvota 7.97.

 

NBA tiket, Golden State >222.5, Philadelphia >218.5, Atlanta >218.5, Boston pob2, New Orleans >228.5. Kvota 5.17.

NBA juce ni blizu, cak 3 promasaja na tiketu sa 8 parova. Da igram kao pre par godina, grunuo bih na Denver-Dallas over i pao za poen. Nepredvidljivo skroz. Ovako se bar ne nerviram sa ovim sirim tiketima i cekam da se rezultati uklope povremeno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vi ste bas hrabri sa tim igranjem "u glavu". Ja na ove moje tini-mini kvote, stavljam 500-1000 po tiketu.

Edited by Miljenko
Link to comment
8 minutes ago, Miljenko said:

Vi ste bas hrabri sa tim igranjem "u glavu". Ja na ove moje tini-mini kvote, stavljam 500-1000 po tiketu.

Ti druže da se što više orijentišeš na hokej, mlb i nfl što se baš razumeš i ide ti, omlatio bi ih, a fudbal gledaj rekreativno osim Bolivije:lolol:

Link to comment
13 minutes ago, Miljenko said:

Vi ste bas hrabri sa tim igranjem "u glavu". Ja na ove moje tini-mini kvote, stavljam 500-1000 po tiketu.

Ja igram 20-50 eventualno 100, al' to baš baš retko...

Zato i mogu da igram iznenađenja i preokrete i da se ne nerviram kad ne prođu :)

Link to comment
3 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ja igram 20-50 eventualno 100, al' to baš baš retko...

Zato i mogu da igram iznenađenja i preokrete i da se ne nerviram kad ne prođu :)

Ma lako je tebi kad pogađaš:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...