Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4 (fudbal 2/2, hokej 1/2), The Strongest je dosao 6+ i 7+, a prosao je i prateci NHL tiket (kvota oko 8). Fudbal se uklopio relativno lako, uz dosta meceva gde su pala tacno dva gola. Siri tiketi nisu imali previse sanse (Roma je pala na viner tiketu, a i na timskim golovima). Na hokeju se Nemacka 2 tesno uklopila, nakon sto je Tolzer zatrpao protivnika u zavrsnom periodu. Propustih priliku za siri tiket, igranjem fiksa, posto su Danci i Austrijanci zapoceli playoff (Salzburg porazen). Nemacka 1 i 2, Austrija, Danska, Slovacka, svi su kompletno otisli u 5+, 22 utakmice; iskoristih od toga samo 2 pomenute iz Nemacke 2. NHL i dalje biram lose. Od 6 fikseva, stavih Toronto na kombo tiket i samo njih promasih; na sirem sokantan prolaz, nakon sto je Devilsima ponisten gol u OT. NBA tiket pada na Atlanti over. Ok plus na kraju, dovoljno za manji plus u petak-subota intervalu, no sigurno sam ocekivao vise, tim pre sto je fudbal uhvacen bez greske.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

AZ II-Ajax II 3+

Barcelona-Huesca 2+

 

Kvota 1.44.

Na Zvezdi je rapidno pala kvota, a izbegavam igranje bez vinera, plus je 2+ kvota ispod 1.10, pri cemu nismo preterano efiksni na strani. Mec iz Holandije 2 lici na zicer, dok Barsa valjda moze do 2 pogotka.

 

Prateci tiket, PSV II 2+, Man City U23 3+, Leeds U23 3+, Derby U23 3+, Royal Pari 3+, Real Potosi 2+, Braga w2, Zvezda 2+, Partizan 2+. Kvota 5.66.

 

 

NHL

 

Tampa-Nashville pob1

 

Buffalo-Washington pob2

 

Vegas-San Jose pob1

 

Kvote 1.30, 1.37 i 1.35.

Manja ponuda na fudbalu, te odabrah 3 stvari iz NHL ponude, uz nadam se bolji ishod u odnosu na prethodne veceri.

 

Siri NHL tiket, Florida 5+ (OT&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), NY Rangers 5+ (OT&SO), Ottawa 5+ (OT&SO), Winnipeg pob1, Edmonton pob2, St. Louis pob2. Kvota 14.74.

 

NBA tiket, Washington >231.5, Brooklyn >217.5, Dallas >220.5, Denver >218.5, Phoenix >220.5, Golden State >215.5. Kvota 9.88.

 

Link to comment
34 minutes ago, Miljenko said:

Ti si mi znaci izbaksuzirao 2.:lolol:

 

Izvinjavam se, ali znas da najvise volim da igram iznenadjenja i vece kvote.  

Otawa je kod kuce dva puta razbucala Calgari (uz jedan poraz), odigrala dve nereseno sa Montrealom, tako da u poslednjih 7 kod kuce imaju jedan poraz. Lepa kvota i protiv Vancouvera. Bumo vidli. 

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Dobro, Vancouver je dosta losiji od Toronta. Ovi su recimo top 10 na nivou lige (ako ne I top 5).

 

Naravno, ali Torontu je naletela losa serija...izgubili su dve od Vancouvera, dve od Winnipega, sad od Ottawe...u poslednjih 6 utakmica 5 poraza i jedna neresena (pobeda u produzetku protiv Winnipega).

Vancouver u poslenjih 5 ima samo jedan poraz, a uz to su sva tri puta su ove sezone pobedili Ottawu (7:1, 5:1, 4:1), doduse kod kuce (na strani imaju 4 0 9, dakle, bez neresene :D). Videcemo sta ce od toga ispasti. 2&5+ je 2.37, kec na Ottawu 3.50 (Mozzart), a iksevi su i inace znacajno veci u Maxbetu (4.60 za ovu utakmicu).

 

Kad sam vec tu, za ljubitelje prekida serija: Edmonton 20 utakmica bez neresene, Rangeri 11, Pingvini 5 pobeda zaredom, rodjaci iz Nashvillea 7 utakmica bez pobede, Phila i ST.Luis 5...i ovo gore sto sam vec napisao Vancouver bez neresene na strani..

...ah, da...treba i u najboljoj tradiciji srpskog komentatorstva navesti i da St Luis gde god da igra (kuci ili na strani) nema keca 12 utakmica.

 

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal prodje, no zato NHL dolazi lose i dalje. Ne secam se ovako slabe sezone, od kada se kladim na NHL. Dosta neefikasnih utakmica, plus je fiks uglavnom nepogodljiv.

Link to comment

3/4 (fudbal 1/1, NHL 2/3). Fudbal se uklopio relativno lako, mada se na Holandjanima poduze cekao treci gol. NHL nastavlja isti kilav trend i dalje. Ocekivao bi covek da bar par ovih velikih favorita mogu dobiti. Tampa glatko porazena, nakon loseg izdanja napada; Vegas, a posebno Washington lagano. Stalno se vrtim tu oko nule; cetvrti ili peti dan (vise sam izgubio racun), da pada jedan par na kombo tiketu.

Kao da rezultati nisu dovoljni, sada jos nervira i ovo zatvaranje kladionica, kao da imam ne znam koliko para, pa da ih drzim zarobljene na racunu. Shodno tome smanjih uplatu za 50%.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

Munchen-Schwenninger 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

 

Rungsted-Rodovre 5+ (OT&SO)

Esbjerg-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

 

Minnesota-Arizona pob1

 

Colorado-Anaheim pob1

 

Kvote 1.49, 1.46, 1.45 i 1.30.

Na kraju izbacih fudbal sa glavnih tiketa. Tu su Danci u vidu dabla, te po par iz Nemacke 1 i 2. Od NHL ponude uzeh Wild, Avalanche, uz nadam se bolji u odnosu na prethodne veceri (sumnjivi parovi za golove, pa je fiks bio jedina opcija).

 

Siri hokejaski tiket, Karpat pob2, Lukko pob1, Herning 5+ (OT&SO), Aalborg 5+ (OT&SO), Salzburg 5+ (OT&SO), Vienna Capitals 5+ (OT&SO). Kvota 5.28.

 

NBA tiket, Boston H1(+12.5), Miami pob1, Philadelphia >209.5, Houston >217.5, Portland >233.5, LA Lakers pob1. Kvota 5.49.

 

Fudbalski tiket, Man City 2+, Real Madrid 2+, Charlton w1, Lincoln w1, Peterborough 2+, Burton 2+, Crawley w1, Salford w1, Cheltenham w1, Wrexham 2+, Stockport 2+, Kings Lynn 2+, Torquay 2+. Kvota 40.90.

 

 

Link to comment
Just now, arkonada said:

:cry: onda daj dvojku bolje

 

Nisam bio teoretičar zavere™ dok Bwin nije prvi ušao baš kod Reala i Milana, a kasnije i neke druge kladionice su se nacrtale na grudima fudbalskih dresova.

Prevelike oscilacije kvota upućujute na ishod, mislim da 2,45 bude protiv Barse jednom u sezoni, jbt ne igraju protiv Bajerna. Ne znam, bilo bi sjajno da svi uzmemo pare na 1 ali 2,45!?

 

Gledam ih redovno, dižu formu, mada ponekad deluje da ih Benzema nosi sam. Svakako ću posle 8 videti sastave i odigrati nešto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...