Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

On 15.3.2021. at 16:47, Nesh said:

Edmonton 20 utakmica bez neresene, Rangeri 11, Pingvini 5 pobeda zaredom, rodjaci iz Nashvillea 7 utakmica bez pobede, Phila i ST.Luis 5...i ovo gore sto sam vec napisao Vancouver bez neresene na strani..

 

Rodjaci pomeli sampione, al ja bio tvrd na tastaturi, pa ni da probam...:sad:

Rangersi nereseno, Vancouver nereseno, uhvatio sam te dve, ali, avaj, cuveni los raspored na tiketima uzeo danak.

 

Za danas gotovo da nema nista za moj ukus. Islandersi su 12 utakmica bez poraza, Capitalsi su u slicnoj formi (u poslednjih 12 utakmica imaju jedan poraz), pobedili su Islanderse dva puta ove sezone (3:2, 6:3, obe kod kuce), sve u svemu, naucno gledano, vuce na troznak. 

Ducksi su bez pobede 14 utakmica, Bufalo 11...i jedni i drugi gostuju, Ducksi kod Colorada, Bufalo u New Jerseju (Devilsi mogu da se pohvalae jednom pobedom u poslednjih 14 utakmica, ali su u poslednje 4 igrali nereseno sa Capitalsima i Islandersima), pa neko kome se bas bacaju pare moze da proba, lepe su kvote...

 

Eto, podelio sam sa vama zlata vredne informacije, ostaje da spremamo dzakove za pare, da ne gubimo vreme kad otvore kladione...:D

 

 

Link to comment
31 minutes ago, Cash said:

Colorado-Anaheim 2. Nek proba kolega sky :D

 

Dobili su ih pre 10 dana u OT u Denveru. Valjda im je to dosta za ovu sezonu.:rolleyes:

Link to comment

Ove sezone tri neresene (ako neko kojim cudom raznislja o prelazu, sve tri 2-X, dva puta vodili Ducksi, jednom Colorado) i pobeda Ducksa kod kuce. Eto, sad imamo sve podatke za pravilno zakljucivanje i pouzdano naucno predvidjanje. :D

Preciznije, ili ce Colorado prekinuti seriju bez pobede sa Ducksima, ili ce Mightys prekinuti seriju bez pobede u sezoni ili ce odigrati trecu neresenu u nizu. Za svakog po nesto. 

 

Sportklub 1 prenosi New Jersey - Buffalo, pocinje u 00:05.  Ocekivao sam da cemo na nekom kanalu gledati derbi Washington - NY Islanders. Steta. 

Inace, nastavljam neugodnu tradiciju loto igranja 5. i 2. engleske lige, sve 3+. U Mozzartu Championship (6 utakmica koje se igraju danas) kvota 155.86, 5. ligu sam igrao u Maxbetu, tamo je 1056.26 kvota uz bonus na respektabilnih 20 din dobija se 26407.00. Ko hoce easy money, ima jos malo vremena. :D

Edited by Nesh
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Skyhighatrist said:

Mnogo je 3 kume :happy:

 

 

Naravno da je mnogo (igraju ko u najboljoj tradiciji druge italijanske lige 80tih), al kad sam se uhvatio u kolo, nema odustajanja. Kazu da je jedne godine doslo. :D

Bravo za izlaz! :)

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...