Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Za ljubitelje prekida serija, Pingvini jos uvek nemaju pobedu na strani ( 0 4 1 7 ), a imaju 3 pobede zaredom. Kvota je za moj ukus nikakva - 1.75 al kad se fiksu doda 5+, prihvatljivih 2.33 (Mozzart). 

Bufalo se ritnuo malo protiv Phile u gostima, vodili 3:1, zavrseno 4:4, inace su ocajni kd kuce ( 1 1 2 7 ). Sve u svemu, mozda se Pingvinima omakne i jedna pobeda na strani...po mogucstvu sa 5 ili vise golova. :dry:

Kad bi jos doso prelaz 1-2 ne bhi se uopste ljutio. Doduse, treba da nadjem jos jedan prelaz za tiket, ima deset utakmica, a ja nista da proberem...i ovo tek da ne bude da nisam nista igrao.

Edited by Nesh
Link to comment

Za prelaz mozda Islandersi. Igraju odlicno I cesto okrecu zaostatak iz prve trecine. Kombinacije vec ne umem da procenim. Da ima 5+ I pobednik meca, pa I dobro, no cist fiks sa neresenim, to verovatno u USA I Canadi I nema u ponudi vise.

Ako bih bas birao, nesto za tu igru veceras, Carolina, Toronto ili Florida recimo, mada najpre Carolina.

Link to comment

Kliknuh ipak na Tampu 1-2 pa nek oni trljaju glavu. :D

To sam dodao i Pingvinima za HTZ. Dakle, jedan tiket prelazi Pingvini i Tampa 1-2, a na HTZ obe 2&over 4.5. 

E sad valja sastaviti nesto sa vecom kvotom. 

Link to comment

Murinjo će da me ukenja 'ladno, sve je prošlo osim 3+ Totea :dry:

 

KHmwCFa.png

 

Edit: kvota 187 :huh:

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
8 minutes ago, Skyhighatrist said:

Murinjo će da me ukenja 'ladno, sve je prošlo osim 3+ Totea :dry:

 

Edit: kvota 187 :huh:

Svaka ti čast i mnogo mi je žao što ti nije došlo:mellow:

  • +1 1
Link to comment

Man Utd mi je smanjio kvotu solidno, kasno primljenim golom, no bar je prosao glavni tiket nekako. Granada je stvarno mogla u 3+ sa igracem vise, taman bi fino legla 7+ kvota na sirem, tja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...