Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/3 (fudbal 1/1, MLB 0/2), Molde je dosao 5+. Fudbal sam odigrao dobro. Dabl dolazi tesno, kasnim trecim golom Bayerna, dok Molde donosi bonus. Ustedeh pare na ostalim mecevima kvalifikacija. MLB zato tesko uklapam i dalje; obicno ulete po pogodak i promasaj, sto se i nocas desilo. Dodgersi naravno prekinuse dobru seriju bas kada sam ih cekao za kombo tiket (San Diego over je dosao srecno doduse, walk-off grand slam). Tja, odigrao sam ono sto sam hteo, nije bilo boljih resenja.

Minimalni ulozi i dalje (za subotu kombinacija na fudbalu deluje da nema gde da pusti, Molde + Bodo/Glimt i Bayern + LA FC, sve 3+ naravno, te cekam to da odigram jace).

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Cleveland 2 (Williams-Bieber)

Seattle-LA Dodgers 2 (Kikuchi-Kershaw)

 

San Diego-Texas >7.5 (Lamet-Gibson)

Oakland-Arizona >7.5 (Manaea-Young)

 

Kvote 1.89 i 2.63.

Williams je 1-3, 3.98 ERA, 1.23 WHIP, uz 18 strajkauta na 20+ ininga i 6 walks, u tekucoj sezoni. Williams je dobio jedini start protiv Indiansa, 6 ininga bez primljenog poena. Bieber, 4-0, 1.30 ERA, 0.72 WHIP, 54 Ks na 34+ ininga i 6 walks; imao je 5 startova do sada i svi su bili kvalitetni (minimum 6 ininga i ne vise od 3 primljena poena). Nije se proslavio na jedinom startu protiv Piratesa (24.7.2018.), kada je dopustio 7 runs tokom 1+ ininga. Eto prilike za revans. Ucinak timova, Pittsburgh 2-8 (3 vezana poraza), Cleveland 7-3 (5 trijumfa u nizu). Serija 2-0 za Cleveland.

Kikuchi, 0-1, 5.28 ERA, 1.30 WHIP, 16 strajkauta na 15+ ininga i 6 walks. Kershaw je 2-1, 2.65 ERA, 0.82 WHIP, 18 strajkauta na 17 ininga i 3 walks. Protiv Marinersa, 3-0, 2.70 ERA, na 3 starta. Sudar levorukih bacaca, pri cemu gosti dosta bolje udaraju protiv istih (.179 i .213). Seattle ima drasticno losiji bullpen (6.34 ERA, prema 1.89 ERA Dodgersa). Odnos pobeda i poraza, Seattle 2-8, LA Dodgers 7-3. Sezonska serija 2-1 za Dodgerse.

Lamet je 2-1, 1.59 ERA, 0.81 WHIP, uz 36 Ks na 28+ ininga i 8 walks. Gibson, 1-2, 3.74 ERA, 1.48 WHIP, 17 Ks tokom 21+ ininga i 7 walks. Padresi odlaze u plus i kada se cini da za to nema sanse. Over trend, San Diego 7/10, Texas 8/10. Sezonska serija 3 plusa. Oba bullpena imaju ERA preko 5 (5.93-Padresi, 5.44-Rangersi), sto dodatno pogoduje plusevima.

Manaea, 0-2, 7.65 ERA, 1.60 WHIP, 18 strajkauta na 20 ininga i 5 walks. Alex Young, 1-0, 3.86 ERA, 1.14 WHIP, 15 Ks na 14 ininga i 3 walks. Bilans poena, Oakland 7/10, Arizona 7/10. Sezonska serija 2 minusa i jedan plus.

 

Prateci tiket, Chicago White Sox 5I <5.5, Colorado 5I <7, Minnesota >7.5, St. Louis 5I <5.5. Kvota 5.40.

 

Fudbalski tiket, Coleraine 3+, B36 Torshavn 3+, Runavik 2+, HB Torshavn 2+, Iskra Danilovgrad 2+. Kvota 3.97.

 

NBA tiket, Indiana >207.5, Houston >219.5, Milwaukee >219.5, LA Lakers >221.5. Kvota 4.57.

Za NHL sam i pre ovoga znao da mi je regularna sezona jedina korisna stvar za igru. Od NBA sam ocekivao vise, no tu fiks dolazi jos gore, verovatno zbog neutralnog terena. Zato i ovi tiketi za pracenje, kao neko benigno resenje.

Link to comment

1/2 (MLB 1/2). Fiks kombinacija je dosla relativno lako; Dodgersi rutinski, dok su Indiansi propustali sanse, ali je Bieber ponovo izdominirao. San Diego jos jedna kanonada (i grand slam, cetvrti u nizu), no Oakland je ponovo ostao 2 poena ispod overa. Nemam srece sa kombo tiketima, novi pad na jednom paru. Fudbal i NBA nisu bili ni blizu, na sirim tiketima, te se nije moglo uklopiti bolje.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Inter 2+

Proleter-Zvezda 2+

TSC-Metalac 2+

Plzen-Opava 2+

 

Kvota 1.89.

Skroz oprezna varijanta danas, zbog nastupajucih meceva CL kvalifikacija (Zvezda i Plzen), a tu je i finale EL koje odigrah zbog Intera.

 

Prateci tiket, Breidablik 3+, Dinamo Zagreb 2, APOEL 1, Zeljeznicar 1, Zvezda 2, TSC 1, Olimpia Asuncion 2+, Nacional Asuncion 2+, Shakhtar 2+. Kvota 5.20.

 

 

MLB

 

Cleveland-Detroit (Plutko-Fulmer)

LA Dodgers-Colorado >7.5 (Buehler-Gray)

 

Kvota 2.26.

Plutko je 1-1, 3.95 ERA, 1.24 WHIP, 8 strajkauta na 13+ ininga uz walk. On je 4-0, 4.54 ERA, na 9 nastupa protiv Tigersa. Fulmer, 0-0, 7.56 ERA, 2.04 WHIP, 8+ ininga, 6 Ks i 4 walks, do sada. Protiv Indiansa, 2-4, 6.87 ERA, 1.79 WHIP, na 9 startova. Ucinak timova, Cleveland 8-2 (6 vezanih pobeda), Detroit 1-9 (9 poraza u nizu). Sezonska serija 3-0 za Cleveland. Da, Indiansi imaju 20 uzastopnih trijumfa protiv Tigersa.

Buehler, 0-0, 5.21 ERA, 1.16 WHIP, 17 strajkauta na 19 ininga i 9 walks. Protiv Colorada je 4-2, 4.28 ERA, na 15 nastupa. Gray, 1-2, 5.74 ERA, 1.20 WHIP, 16 Ks na 26+ ininga uz 6 walks. Protiv Dodgersa je 5-5, 4.36 ERA, na 14 startova; na Dodger Stadiumu 1-4, 6.35 ERA, na 5 nastupa.  Over trend, LA Dodgers 7/10, Colorado 7/10.

 

Siri MLB tiket, Tampa >7.5, Washington 1, Atlanta 5I <5.5, Minnesota >7.5. Kvota 5.05.

 

NBA tiket, Toronto >212.5, Denver >211.5, Boston >209.5, Dallas >225.5. Kvota 4.67.

Link to comment

Nama ne vredi da nakrcamo ne znam koliko para u tim, u gostima smo krs kao i ranije. Ocekivao sam da se vise nece desavati ove 0-1 gluposti (protiv Partizana pa i da razumem). Kako god okrenes, nasa liga pomogne kladionice.

Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, MLB 0/1). Ocekivao sam mnogo vise od ove Zvezdine ekipe; bezidejna igra u dobrom delu meca, kao i prethodnih sezona na gostovanjima. Cim odigram 2+, usledi neka havarija. Plzen 4+, TSC 5+, Inter 5+, bolje da se drzim 3+ varijante, bar bih neki bonus uzeo (na Interu kvota za 5+ nije bila ispod 6, vidim sada da je pred utakmicu bila oko 8). MLB ne uspevam da uklopim. Cleveland je konacno porazen protiv Detroita, dok su Dodgersi otisli u minus; oba promasaja za manje nerviranje. Dobro je sto nisam povecao uloge juce.

Standardni ulozi danas  (fudbal deluje skroz sigurno).

 

 

Fudbal

 

LA FC-LA Galaxy 3+

Bodo/Glimt-Start 3+

 

Molde-Odds 3+

Stromsgodset-Viking 3+

 

Kvote 1.46 i 1.92.

Danas uklopih 4 meca koja deluju prilicno sigurno za golove, no zato su i kvote takve kakve jesu.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Cukaricki 1, Partizan 3+, Zulte Waregem 3+, CSKA Sofia 2, Sparta Prague 2, Kalju Nomme 2, Rosenborg X2, Cerro Porteno 1, Legia X2, Zenit 3+, Rangers 3+, Celtic 2. Kvota 61.73.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Colorado >7.5 (May-Freeland)

Oakland-LA Angels 5I >4.5 (Bassitt-Canning)

 

Kvota 2.37.

May je 1-1, 3.00 ERA, 1.25 WHIP, uz 19 strajkauta na 24 ininga i 5 walks. Freeland, 2-1, 2.56 ERA, 1.11 WHIP, 18 Ks tokom 31+ ininga i 7 walks. Over trend, LA Dodgers 6/10, Colorado 6/10. Dodgersi su stabilizovali ofanzivnu produkciju, dok Colorado prilicno varira; sinoc su ostali na jednom poenu, te veceras ocekujem bolje izdanje. Sezonska serija jedan under.

Bassitt 2-0, 2.93 ERA, 1.01 WHIP, 22 Ks na 27+ ininga uz 7 walks. Protiv Angelsa je 1-0, 3.72 ERA, na 2 proslosezonska starta. Canning je 0-3, 4.70 ERA, 1.52 WHIP, 20 strajkauta na 23 ininga i 10 walks. Poslednju pobedu je zabelezio 18. avgusta prosle godine. Over trend za prvih 5 ininga, Oakland 7/10, LA Angels 9/10. Sezonska serija 5 overa i 3 undera, tekuca jedan plus.

Slabija grupa.

 

Siri MLB tiket, Pittsburgh 5I >4, Minnesota 2, Cleveland 1, Atlanta >8.5, Boston >8.5, Chicago Cubs 1, San Diego 5I >4, Seattle >7.5, Arizona 5I >4. Kvota 67.14.

 

NBA tiket, Oklahoma >216.5, Portland >218.5, Miami >207.5, Milwaukee >218.5. Kvota 4.86.

Link to comment

Jedva jedan gol, plus su gosti promasili dve mrtve sanse u prvom poluvremenu. Ni ono sto je sigurno, vise to nije. Sta tek reci za one random meceve, gde ja nema sanse da odigram nesto. Ceo kombo tiket 2.80, no i to je izgleda previse. 

Ne znam sta mi vise ubija volju za gledanjem, utakmice bez sansi (kao Zvezda juce) ili glupavi promasaji (Molde i Odds danas).

 

Pade i drugi, no meni to ne znaci nista. Vidim da je promasen i penal (nisam gledao drugo poluvreme).

Edited by Miljenko
Link to comment

Propao i MLS. Dva bedna gola na LA derbiju.:isuse:

Da mi je neko rekao da ce od 4 kvote ispod 1.45 doci samo jedna, rekao bih mu da prica bezveze.

 

Ocekivao sam da ce timovi igrati opustenije bez publike, no desava se obrnuta situacija. To posebno vazi za ove lige, gde se igra lezernije. Oko MLS meceva mi definitivno nista nije jasno.

Link to comment

0/3 (fudbal 0/2, MLB 0/1), Bodo/Glimt je dosao 6+, a prosao je i prateci NBA tiket (4+ kvota). Fudbal tesko da je mogao doci losije od ovoga. Spojih Molde i Viking, u vidu promasaja i kada sam ocekivao rutinski prolaz na drugom tiketu, zatajise MLS timovi. LA FC volsebno ostaje na nuli; primecujem da igraju dosta losije nakon restarta. Na Bodo/Glimt-Start se cekao sedmi gol 30+ minuta, naravno da ga nije bilo. MLB sam ponovo lose povezao, mada se udaraci Dodgersa i Rockiesa brukaju, u odnosu na ofanzivni renome ekipa. To je serija gde sam ocekivao 15+ poena po mecu i to da ne trepnes. NBA je kompletno otisao u over, a i to nakon produzetka Rocketsa. Dva utesna prateca tiketa, no u celini uzasan dan. Srecom te sam prestao sa tovarenjem, ma koliko verovatni parovi bili.

Minimalni ulozi (kada je ovo juce doslo ovako smehotresno, nemam hrabrosti da odigram iz banke, radi jace uplate).

 

 

Fudbal

 

PSG-Bayern 3+

Club Brugge-Beerschot 3+

 

Jablonec-Pardubice 3+

Malmo-Falkenbergs 3+

 

Kvote 2.14 i 2.53.

CL finale cekam sa nestrpljenjem, mogao bi uleteti jedan lep i efikasan mec. Belgijanci nisu odusevili na startu sezone, no ubedljiva pobeda na strani u proslom kolu (4-0), navodi na to da se Club Brugge budi. Kod Ceha obicno igram samo kada su domacini favoriti, te je takav slucaj i danas. Slicno vazi i za Malmo.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Standard 2+, Anderlecht 1, Flamengo 1X, Bragantino 1X, Jablonec 1X, Slavia Prague 2, Flora Tallinn 3+, Cluj X2, Maribor 3+, Elfsborg 2+. Kvota 8.77.

 

 

MLB

 

Oakland-LA Angels 5I >4 (Montas-Bundy)

Cleveland-Detroit 1 (Carrasco-Skubal)

 

Baltimore-Boston 5I >4.5 (LeBlanc-Godley)

Atlanta-Philadelphia >8.5 (Tomlin-Eflin)

 

Kvote 2.05 i 2.45.

Cesce cu od sada igrati ove pluseve tokom prvih 5 ininga, posto vidim da to vecinski dolazi. Angelsi su medju boljim over timovima. Nakon prekida serije pobeda Indiansa protiv Tigersa, koja je trajala 20 utakmica, pocela je nova sinoc, te ocekujem nastavak iste danas. Boston ne zna se da li ima gore startere ili bullpen (starteri-5.95 ERA, bullpen-5.85 ERA). Philadelphia ima korektnu rotaciju, no bullpen ima neverovatnih 8.29 ERA.

Prva kombinacija je na kombo tiketu.

 

Siri MLB tiket, Washington 1, Pittsburgh 5I >3.5, St. Louis 5I >4, Chicago Cubs 1, LA Dodgers 1, Seattle >7.5, San Francisco H1(+1.5). Kvota 20.52.

 

 

NHL

 

Tampa-Boston 5+

Vegas-Vancouver 5+

 

Kvota 2.18.

Probah danasnja dva para, posto na papiru lice na potencijalno efikasne (Boston obicno izbegavam, no bez prvog golmana nisu tolika under ekipa). Vegas-Vancover je vec legitiman over par.

Slabija grupa.

 

NBA tiket, Boston >206.5, Toronto >210.5, Denver >210.5. Kvota 3.13.

Link to comment

Club Brugge katastrofalan. Kao totalni favoriti gube kod kuce. Gomila losih centarsuteva, malo vise sansi od kada je usao Krmencik, no i on se nije proslavio promasivsi par zicera koje bih i ja iskoristio.

Na kraju ce ostati samo nekoliko liga (Italija, Nemacka, Holandija, Bolivija, Norveska, Svedska), te ovi super timovi za igru. Ovo ostalo je previse nepouzdano za iole dobar trend.

Link to comment

1/5 (fudbal 0/2, MLB 0/2, NHL 1/1), prosao je prateci NBA tiket (3+ kvota). Fudbal je razocarao skroz. Cak 3 para zavrsavaju 0-1, izmedju ostalih i CL finale od koga sam ocekivao daleko vise. Puno nemustih reakcija u zavrsnici akcija, te slabasnih suteva. Bar sam uvideo da Belgijanci nisu za igru ove sezone. MLB tesko povezujem i dalje. Cleveland volsebno gubi, kao najsigirniji fiks dana. Siri MLB tiket je bio blizu, no 20+ kvota pada na jednom paru (Seattle over, a prosao bi plus prvih 5 ininga). NHL i NBA donese nesto. Retko los vikend (petak-nedelja).

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Norrkoping-Hacken 3+

Ranheim-Stroemmen 3+

 

Sandnes-Ham-Kam 3+

Raufoss-Ull/Kisa 3+

 

Stjordals/Blink-Aasane 3+

Grorud-KFUM Oslo 3+

 

Kvote 2.05, 1.81 i 2.27.

Norvezani i Svedjani danas. Bilo kakav prolaz bi vec bio pomak u odnosu na vikend.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Houston LA Angels 5I >4 (Valdez-Sandoval)

Arizona-Colorado 5I >4.5 (Kelly-Castellani)

 

Detroit-Chicago Cubs 5I >4.5 (Mize-Mills)

Texas-Oakland 5I >3 (Lynn-Luzardo)

 

Kvote 2.41 i 2.35.

Zbog problema sa netom, nema detaljnijeg prikaza. Probah samo overe danas i to prvih 5 ininga.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Tampa 1, Washington >8.5, Cleveland 5I >3.5, Cincinnati 2, St. Louis 1. Kvota 9.42.

 

NBA tiket, Orlando >217.5, Houston >216.5, Miami >209.5, Portland >218.5. Kvota 4.61.

Link to comment

Meni i kada prodje nesto, to je obicno tiket sa slabijom uplatom. Tako se desilo i danas na fudbalu; oba kombo tiketa padaju, a prolazi najveca kvota (sa upola manjim ulogom)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...