Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4 (fudbal 1/2, MLB 1/2 uz jedan tiket sa obe kvote 1). Na fudbalu sam promasio reprezentacije naravno; kod Engleza ni 2 penala nisu bila dovoljna za 2+. Sto je najgore, vecina odigranih stvari je otisla dosta sire od 3+. MLB korektno. Prosla je najveca kvota, na drugom tiketu povracaj i pad treceg. Samo je Tampa promasena u sustini. Fudbal sam mogao odigrati bolje, no uklopice se valjda sve jednom.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Excelsior-Almere City 3+

LA Galaxy-LA FC 3+

 

Helmond-Breda 3+

Seattle-Portland 3+

 

Minnesota-Real Salt Lake 3+

U. de Chile-Colo Colo 3+

 

Kvote 1.73, 2.23 i 2.96.

Nakon kraceg mudrovanja, sve probah 3+. Holandija 2 je krenula jako, juce propustih par bonus tiketa, valjda ce i danas biti efikasni. Tu su i 3 MLS para, koja lice na potencijalno efikasne meceve, te derbi iz Cilea kao mali wild card dodatak.

 

Prateci tiket, Svi parovi 2P1+, Internacional, Bragantino, Delfin, Wales, Faroe Islands, Slovenia, Germany, Spain, Serbia. Kvota 9.93.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Colorado 5I >4.5 (Urias-Castellani)

Oakland-San Diego 5I >4.5 (Fiers-Richards)

 

Cleveland-Milwaukee 5I 1 (Bieber-Anderson)

Tampa-Miami 5I 1 (Glasnow-Rogers)

 

NY Mets-Philadelphia 5I H1(+0.5) (Jacob deGrom-Nola)

Minnesota-Detroit 5I 1 (Hill-Mize)

 

Kvote 2.45, 2.03 i 2.20.

Kod overa sam odigrao na startere koji imaju sezonski ERA preko 4, odnosno dobre ofanzivne ekipe. Kod fiksa imamo dva top startera, Jacob deGrom (2-1, 1.76 ERA, 0.90 WHIP, 58 Ks tokom 41 ininga i 9 walks), te Bieber (6-0, 1.20 ERA, 0.82 WHIP, uz cak 84 strajkauta na 52+ ininga i 13 walks), odnosno bolje timove (Glasnow dize formu, 2-0, 1.93 ERA, 0.75 WHIP, na poslednja 3 starta; Minnesota je nakon ciscenja u prvoj seriji, na putu da uzvrati Tigersima sa 4 vezane pobede).

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 5I 2, Atlanta 5I >4, San Francisco 5I H1(+0.5), Seattle 5I >4, LA Angels 5I >4.5. Kvota 7.58.

 

 

Link to comment

3/6 (fudbal 1/3, MLB 2/3), Excelsior je dosao 5+ i 7+. Cim sam fudbal ispratio malo hrabrije, rezultati se lose uklopise. Excelsior je doneo dva lepa bonusa i nakon toga skoro nista. Cileanci na stranu (bila su dva zicera oko 70. minuta), drugi par iz Holandije je neprijatno iznenadio. MLS donosi sva tri prolaza, no bez dodatnih tiketa; LA FC se ponovo ispromasivao protiv lokalnog rivala. MLB korektno, 2 od 3 prolaza su uvek prihvatljiva stvar (Tampa ima toliko dobar skor, a dve uzastopne veceri me obara; ako nesto mrzim to su ti anonimni napadi). Nikom nista na kraju; nikako da se uklopi neki veci kombo tiket.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

San Diego-Colorado 5I >3.5 (Lamet-Freeland)

Cleveland-Kansas 5I <5.5 (Plesac-Keller)

 

NY Mets-Philadelphia 5I H2(+1) (Peterson-Wheeler)

Atlanta-Miami 5I 1 (Anderson-Urena)

 

Kvote 2.30 i 2.12.

San Diego i Colorado obicno pratim plusevima, a granica je niska zbog nesto boljih startera, Lamet (2-1, 2.62 ERA, 0.94 WHIP) i Freeland (2-1, 4.09 ERA, 1.41 WHIP). Plesac i Keller su u odlicnoj formi (2-1, 1.33 ERA, 0.67 WHIP, odnosno 3-1, 1.93 ERA, 1.04 WHIP). Peterson je dobar, 4-1, 3.03 ERA, 1.21 WHIP, no Wheeler je jos bolji ove sezone, 4-0, 2.20 ERA, 1.07 WHIP.

Atlantu ispratih zbog eksplozivnog napada (7 poena u proseku 10 meceva unazad), a i Urena ima sezonski debi, te je pitanje kako ce se snaci.

 

Prateci tiket, Minnesota 5I 1, Chicago Cubs 1, Seattle 5I H1(+0.5), Toronto 5I <6, Arizona 5I H2(+1), Oakland 5I >4. Kvota 9.60.

 

Fudbalski tiket, sve P/KX, Kazakhstan, Italy, Poland, Romania, Norway, Israel. Kvota 23.70.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nesretni Marlinsi me obaraju treci dan u nizu.:isuse: Da su igrali protiv nekog krs napada, no protiv Atlante i jos su imali 3-1 minus u drugom iningu. Ponekad ne pomaze ni pokrice za neresen ishod.:rolleyes:

Link to comment

0/2 (MLB 0/2). Standardna kombinacija pogotka i promasaja. I dok kod San Diega nisam imao sanse za prolaz (jedini poen pao u devetom iningu), dotle me je Atlanta iznervirala, dozvolivsi preokret nakon 3-1 prednosti u drugom iningu.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Cleveland-Kansas 5I 1 (McKenzie-Junis)

Pittsburgh-Chicago White Sox 5I H2(+0.5) (Musgrove-Cease)

 

San Diego-Colorado 5I 1 (Clevinger-Chi Chi Gonzalez)

Arizona-LA Dodgers 5I 2 (Weaver-Buehler)

 

Kvote 2.12 i 2.02.

Cleveland je u dobroj formi (7-3), dok Royalsi imaju 7 vezanih poraza. McKenzie se odlicno uklopio u rotaciju Indiansa, 2-0, 1.69 ERA, 0.75 WHIP.

Piratesi igraju nesto bolje, u odnosu na start sezone (4-6 trend), no to je i dalje slabo za revitalizovane White Soxe (26-15, 4 trijumfa u nizu). Musgrove, 0-4, 6.62 ERA, 1.64 WHIP. Cease 5-2, 3.29 ERA, 1.34 WHIP, na nivou sezone.

Clevinger je solidno pojacanje za rotaciju Padresa i bio je sasvim pristojan na prvom startu, no uz poraz, 0-1, 3.00 ERA, 1.33 WHIP. Hosmer je povredjen kod domacina, no i takvi bi trebali do pobede. Chi Chi Gonzalez ne deluje previse upecatljivo, 0-0, 5.00 ERA, 1.56 WHIP.

Weaver je 1-6, 7.44 ERA, 1.59 WHIP, do sada. Protiv Dodgersa, 1-2, 7.85 ERA, na 5 nastupa. Buehler 1-0, 3.60 ERA, 0.97 WHIP. 1-0, 2.61 ERA, na 7 nastupa protiv Arizone. Dodgersi imaju 30-12 skor trenutno i ovo je jedna od retkih situacija (treca na nivou sezone), da mogu vezati tri poraza (nije se desilo do sada), te mi je i to dodatni razlog za 2.

 

Sto se fudbala tice, Norveska 2 je sve neefikasnija, pa ih ispratih jednim sirim tiketom, Grorud 2P2+, Tromsoe 2P1+, Kongsvinger P1+, Ham-Kam 2P2+, Ull/Kisa P1+, Ranheim 2P1+, Sogndal 2P2+, Jerv P1+. Kvota 15.44.

Engleski kup ispratih P1+ i 2P1+ tiketom, koji je previse sirok za pisanje (20 parova), dok su reprezentacije metiljave skroz i tu probah P/KX uz 3+ na Belgiju.

Link to comment

1/2 (MLB 1/2). Zaboravio sam da su mi poeni glavna igra, pa udjoh kompletno sa fiksevima juce. Sa prvih 5 ininga je ispalo sasvim pristojno vece, posto bi kod krajnjeg ishoda pogodio samo jedan par. Veci problem je sto sam propustio dva potencijalna sira tiketa. Preostali mecevi iz MLB ponude su svi otisli u over tokom prvih 5 ininga, a i kompletna KHL ponuda (4 para), je isla u plus, cim je nisam ispratio. Marfijev zakon u svom najboljem izdanju.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Real Salt Lake-LA FC 3+

Colorado-Houston 2+

 

Colo Colo-O`Higgins 2+

Sporting Cristal-San Martin 2+

Cruz Azul-Pachuca 2+

Santos Laguna-Pumas UNAM 2+

 

Kvote 1.68 i 2.32.

Uklopih dosta meceva danas, a poucen proslim vikendom, MLS odigrah posebno (ako ponovo skoro samo njih pogodim).

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami 5I >3.5 (Milone-Lopez)

Texas-LA Angels 5I >4 (Cody-Teheran)

 

San Diego-Colorado 5I >3.5 (Davies-Senzatela)

Arizona-LA Dodgers 5I 2 (Clarke-Kershaw)

 

Kvote 2.10 i 2.00.

Plusevima ispratih ekipe koje standardno igram, dok Dodgerse odigrah u fiksu posto Kershaw baca za njih (5-1, 1.50 ERA, 0.72 WHIP, u tekucoj sezoni ).

 

Prateci tiket, Milwaukee 5I H2(+0.5), Cleveland 5I >3.5, Toronto 5I >4.5, Oakland 5I >4. Kvota 5.09.

 

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, MLB 1/2). Fudbal ocekivano kilavo. MLS prolazi tesno, no na drugom tiketu padaju cak 2 para (malo je falilo i da i Sporting Cristal odigra 0-1). MLB polovicno, mada sam na drugom tiketu imao promasaj i kvotu 1, te to i nije tako lose. Nikako da se uklopi neki lep kombo tiket. Danas je ponuda prilicno nezgodna, dok sutra krecu Austrijanci na fudbalu, igra i Holandija 2, pa se nadam boljem ucinku.

Minimalni ulozi.

 

 

NFL+MLB

 

Kansas-Houston >49.5 (OT)

Texas-LA Angels 5I >3.5 (Gibson-Bundy)

 

Washington-Atlanta 5I >4.5 (Voth-Erlin)

Cleveland-Kansas 5I 1 (Civale-Singer)

 

Kvote 2.22 i 2.23.

Krece nova NFL sezona, te probah za poene korisni Kansas. U MLB delu najpre imam Angelse, kao klasicno over resenje. Voth i Erlin se nisu proslavili u dosadasnjem delu sezone (0-5, 8.26 ERA, 1.84 WHIP i 0-0, 6.84 ERA, 1.36 WHIP). Cleveland vodi 5-4 u sezonskoj seriji protiv Kansasa, no nakon 5-2 pobede na otvaranju tekuce serije, vezali su 2 poraza, te ocekujem podelu plena iza solidnog startera (Civale, 3-4, 3.63 ERA, 1.13 WHIP).

 

Prateci tiket, St. Louis (prvi mec) 5I H1(+0.5), Tampa 5I 1, Philadelphia 5I H2(+1), NY Yankees 1, Arizona 5I H1(+2), San Francisco 5I H2(+2). Kvota 8.04.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...