Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2 (NFL+ MLB 1/2). Cinilo se da cu promasiti oba tiketa, no NFL par nekako odlazi u plus. MLB ok, mada je Cleveland neocekivano vezao 3 poraza. Siri MLB tiket je takodje pao na jednom paru (San Francisco), no tu sam vec imao dve kvote 1, pa i nije za neko vece nerviranje. Cuveni nikom nista dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Rapid Wien-Admira 3+

Austria Klagenfurt-Linz 3+

 

Austria Lustenau-Horn 3+

Dordrecht-Excelsior 3+

 

AZ II-PSV II 3+

NEC-Ajax II 3+

 

Kvote 2.10, 1.99 i 1.90.

Danas imamo par naizgled lakih resenja na fudbalu. Krece Austrija 1 i odatle uzeh Rapid. Iz Austrije 2 i Holandije 2 probrah najverovatnije meceve. Sve je odigrano 3+, te se nadam da ce bar jedan mec biti bas efikasan.

 

Prateci tiket,Zvezda 2P1+, Mainz P1+, Lyon 2P1+, Watford 2P1+, LASK 2P1+, Kapfenberger 2P1+, Gent 2P1+, Cabinteely P1+, Ferencvaros P1+, Fenerbahce 2P1+, Dynamo Kiev 2P1+, Dundalk 2P1+, Midtjylland 2P1+, LDU Portoviejo 2P1+, Volendam P1+. Kvota 19.74.

 

 

MLB

 

Toronto-NY Mets 5I 2 (Anderson-Jacob deGrom)

Colorado-LA Angels >10.5 (Marquez-Canning)

 

Chicago White Sox-Detroit 1 (Giolito-Mize)

San Diego-San Francisco 5I >4 (Richards-Cueto)

 

Kvote 2.23 i 1.95.

Jacob deGrom je jedan od najboljih picera lige i ima odlican ucinak i u tekucoj sezoni, 3-1, 1.69 ERA, 0.88 WHIP, 70 strajkauta na 48 ininga uza 11 walks.

Na Coors Fieldu imamo sudar dobrih ofanzivnih ekipa i ne bas sigurnih startera, Marquez (2-5, 4.58 ERA, 1.35 WHIP), Canning (0-3, 4.54 ERA, 1.36 WHIP).

Giolito je ocekivano dobar (4-2, 3.29 ERA, 0.99 WHIP), Mize nije izdrzao 5 ininga jos uvek (0-1, 6.75 ERA, 1.70 WHIP do sada).

San Diego je ofanzivno dobar tokom cele sezone, dok su se Giantsi "povampirili" tokom prethodne dve nedelje. Richards ove godine, 2-2, 4.50 ERA, 1.33 WHIP, Cueto 2-0, 4.56 ERA, 1.27 WHIP.

 

Siri MLB tiket, Philadelphia 5I H2(+0.5), Washington 5I >4.5, Kansas >7.5, Texas 5I >4, Chicago Cubs 5I H2(+1.5), St. Louis 5I H1(+1). Kvota 10.43.

Edited by Miljenko
Link to comment

4/5 (fudbal 2/3, MLB 2/2), Rapid i PSV II su dosli po 5+. Na fudbalu je malo falilo da se sve uklopi, no nije se posrecilo. Dva bonus tiketa, uz pad kombo tiketa na Austria Lustenau-Horn, gde je ostalo 1-1. U MLB delu dosta srece. Over u Denveru prolazi nakon 6 poena u devetom iningu posto je Blackmoon udario grand slam na 2 auta, pri 3-1 countu. Na jednom tiketu sam imao kvotu 1, zbog odlaganja meca u San Diegu (neko iz San Francisca je bio pozitivan na testu). Fin dan.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Altach-Hartberg 3+

Zwolle-Feyenoord 2+

Twente-Fortuna Sittard 2+

 

Liverpool-Leeds Utd 3+

Kristiansund-Viking 3+

 

Club Brugge-Waasland Beveren 3+

De Graafschap-Roda 2+

Galatasaray-Gaziantep 2+

 

Kvote 2.12, 2.13 i 1.70.

Na kraju sam odigrao nesto oprezniju varijantu. Mec iz Austrije je tradicionalno efikasan. Holandjane ispratih u 2+ varijanti, mada De Graafschap-Roda par bas navodi na golove. Liverpool kod kuce, pa jos na otvaranju sezone posle osvajanja titule, tu i nije bilo prostora za razmisljanje. Na Kristiansund-Viking konstantno padaju kvote za golove, te ipak ispratih sa 3+. Club Brugge je vezao 2 kiksa kod kuce, a dobio oba meca na strani i mislim da je vreme za jednu rutinsku pobedu na svom bunjistu.

 

Prateci tiket, svi parovi su P/KX, Southampton, West Ham, Brentford, Rotherham, Cardiff, Derby, Stoke, Norwich, QPR, Preston North End, Crewe, Doncaster, Burton, Gillingham, Oxford, Northampton, Plymouth, Stevenage, Bolton, Colchester, Carlisle, Tranmere, Exiter, Newport, Harrogate, Grimsby. Kvota 660533, 84.

 

 

MLB

 

Miami-Philadelphia 5I >4 (Urena-Howard)

LA Dodgers-Houston 5I >4 (Urias-Valdez)

 

Kvota 2.21.

Urena je 0-0, 5.40 ERA, 1.40 WHIP, do sada, Howard, 1-2, 5.66 ERA, 1.74 WHIP, pri cemu nijednom nije bacao duze od 5 ininga. Sezonska serija za prvih 5 ininga 4 plusa i 2 minusa, tekuca serija 3 plusa.

Urias je u padu forme, 1-0, 5.65 ERA, 1.40 WHIP, na poslednja 3 nastupa. Slicno vazi i za Valdeza, 1-1, 6.43 ERA, 1.38 WHIP. Sezonska serija plus i minus.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 5I >4, Washington 5I >3.5, Kansas 5I >4, Chicago Cubs 5I >3.5, Arizona 5I >3.5, Colorado >11.5, St. Louis 5I >3.5. Kvota 19.43.

 

Link to comment

Sta se desilo sa Austrijancima? :isuse: Sinoc mi je Horn izbio solidan bonus, danas se Altach i Hartberg takmicise ko ce gluplji centarsut/dodavanje da uputi. Ocekivao sam mec bez odbrana danas. Ne mogu reci da je bilo taktiziranja, no koliko ne umeju, to je vec neverovatno.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/4 (fudbal 2/3, MLB 1/1), Liverpool i Viking su dosli po 5+ i 7+. Prilicno dobri rezultati juce, ali ponovo nadjoh jedan par koji nije dosao; na Altach-Hartberg su imali 40 minuta za treci gol, no bilo je previse smusenih reakcija u zavrsnicama napada. Kasnije se sve otvorilo, Viking i Liverpool odose u 7+. MLB lagano. Odlican dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Plzen-Mlada Boleslav 3+

Sparta Rotterdam-Ajax  3+

 

LA FC-Portland 3+

San Jose-LA Galaxy 3+

 

Wolfsberger-Salzburg 3+

Bodo/Glimt-Odds 3+

 

Anderlecht-Cercle Brugge 2+

Tottenham-Everton 2+

Brondby-Nordsjaelland 2+

 

Hammarby-Helsingborgs 2+

Villarreal-Huesca 2+

RKC-Vitesse 2+

 

Kvote 1.82, 1.79, 1.90, 1.84 i 1.66.

Puno zanimljivih utakmica danas. Na 3+ odigrah samo one totalne zicere za golove. Plzen redovno zatrpava danasnjeg rivala kod kuce; Ajax, Salzburg i LA FC su standardne stvari; LA Galaxy se popravio, kada je o efikasnosti rec; Bodo/Glimt je 16/16 za 3+, 12/16 za 4+, 8/16 u 5+ varijanti. Anderlecht je otvorio sezonu efikasno; Danci, Englezi i Spanci tek krecu, te zato njih odigrah opreznije; Svedjani i RKC su zavrsili kao 2+, posto se ne moze bas sve odigrati 3+.

 

Prateci tiket, sve P/KX, WBA, Tottenham, Betis, Real Sociedad, Reims, Brest, Ankaragucu, Rubin, CSKA Moscow, Fluminense, Atletico GO, Horsens, Asteras, Istra, Pogon. Kvota sa bonusom 6890,497.

 

 

MLB

 

Washington-Atlanta 5I 1 (Scherzer-Wright)

Toronto-NY Mets 5I H1(+0.5) (Ryu-Peterson)

 

Kvota 2.23.

Scherzer je prilicno dobar i ove sezone, 4-2, 3.40 ERA, 1.33 WHIP. Wright, 0-4, 8.05 ERA, 2.21 WHIP. Sezonska serija 5-4 za Washington tokom prvih 5 ininga.

Ryu, 3-1, 3.38 ERA, 1.17 WHIP, do sada. Peterson je 4-1, 4.26 ERA, 1.36 WHIP, u dosadasnjem delu sezone. Serija kec i dvojka.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 5I 1, Tampa 5I H1(+0.5), Milwaukee 5I >4, Texas 5I >3, Colorado >11.5, Arizona 5I >4. Kvota 9.64.

 

 

NFL

 

New Orleans-Tampa >43.5

LA Rams-Dallas >48.5

 

Baltimore-Cleveland w1

San Fracisco-Arizona >44.5

 

Kvote 2.48 i 2.05.

Krece i NFL. Kladionice su malo korigovale ponudu, pa sada nemam onoliki raspon poena (6 gore/dole, no i ova 4 bi trebala biti dovoljna). Uzeh tri najverovatnija plusa i fiks koji lici na siguricu.

 

Siri NFL tiket, New England >37.5, Buffalo >35.5, Minnesota 1P>15.5, Detroit >38.5, Atlanta 2P>18.5, Carolina 2P>17.5, Philadelphia 2P>13.5, Indianapolis 2P>16.5, LA Chargers 2P>13.5. Kvota 19.66.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Nista gore nego kada jaci tim ostane sa igracem manje, mada ono i nije bilo za crveni (da je bio neki start, pa i da razumem). Verovatno je sudija igrao under. To sa iskljucenjem igraca je najgluplja stvar kod fudbala. Bar se necu nervirati oko kombo tiketa.

Link to comment

Na fudbalu su izgleda danas odlucili da sve odigraju kontra.:huh: I drugi mec iz Holandije je na 0-1 putu; od Salzburga sam ocekivao kanonadu sa igracem vise, a oni i dalje ne ulaze ni u 3+. Sta tek reci za Tottenham i Everton i ovo 0-0 poluvreme (ovde sam citao hvalospeve o Evertonu, no izgleda nista korisno od vecine PL timova, kao i prethodnih par sezona).

Edited by Miljenko
Link to comment

Na kraju udje samo Salzburg, uz Bodo/Glimt 5+ i 7+. PL ce i ove sezone biti pretezan no bet, toliko para je ulupano u timove, a ima premalo sansi i golova (izuzetak su Man City, Liverpool, Chelsea, pa i Arsenal i Man Utd, no to je premalo na nivou lige). Ja cim vidim 3+ preko 2, znam da je to ultra sumnjiva utakmica, no 2 gola valjda nisu neko cudo.

Od fudbala je ostao MLS dabl, tja kada sam onako baksuzno ispustio kombo juce i prekjuce, pretpostavio sam da mora uleteti neki dan sa losim rezultatima.

Link to comment

Ovaj mesec mi je ok, no nervira kada ne dolaze ovako neke proste stvari i to ni manje, ni vise, nego tri 0-1 meca, od toga 2 iz Holandije. Za Engleze sam sam kriv, posto izbegavam 2+ preko 1.30.

Dobro je sto Norvezani odose u 7+, a za MLS cemo jos videti.

 

Bilo bi mi predosadno da ne igram nista.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

To je dobro. Ja sam se smorio skroz, tokom onog dvomesecnog perioda bez igre.

 

MLB udje jedva, NFL krenuo solidno. Nefudbalski tiketi imaju svi kvote preko 2, pa se mozda i skupi nesto.:D

Link to comment

NFL ne bi bio NFL, da nisu usla 2-3 ultra glupa rezultata. San Francisco, Dallas i LA Ramsi vaze za dobre napade, a na obe utakmice nisu probili ni 50 poena, meh. 

Posto se igra jednom nedeljno, utoliko me vise nerviraju iznenadjenja (u fiksu bih pao na Indianapolis ili Philadelphiu).

NFL obicno zavrsi tako sto igram samo jedan sirok tiket, a tako ce biti i sada najverovatnije. Obicno sacekam par kola, no sada sam im dao ovo jedno, da vidim da li mogu pogoditi makar jedan tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/8 (fudbal 1/5, MLB 1/1, NFL 0/2), Bodo/Glimt je dosao 5+ i 7+, LA FC 6+. Za razliku od petka i subote, fudbal je juce dosao prilicno lose. Cak 4 0-1 utakmice na mojim tiketima. Englezi na stranu, Holandjani i MLS su bili neocekivano neefikasni. Srecom te je Bodo/Glimt doneo lep bonus, uz dodatak na LA FC. MLB se nekako uklopio; Washington dozvoljava preokret odmah nakon petog ininga, dok se Ryu mucio iz ininga u ining, no nekako sprecava poentiranje protivnika (samo jedan run). NFL je doneo dosta pluseva, ali ih nije bilo gde se to najvise ocekivalo, pa nije bilo izlaznog tiketa (San Francisco pada za poen, i sa 4 poena nizom granicom). Vratih juce uzeto u subotu, korektan vikend u celini.

Minimalni ulozi (srecom te se nisam zaleteo, nakon par dobrih dana).

 

 

Fudbal

 

Ranheim-Ull/Kisa 3+

Raufoss-Grorud 2+

Jerv-Sogndal 2+

Stjordals/Blink-Sandnes 2+

 

Ajax II-PSV II 3+

Utrecht II-AZ II 3+

 

Zenit-Arsenal Tula 2+

U. de Chile-Cobresal 2+

Brighton-Chelsea 2+

 

Duisburg-Dortmund 3+

Hacken-Sirius 2+

Kalmar-Norrkoping 2+

 

Kvote 1.90, 1.78, 1.82 i 1.70.

Trudim se da ogranicim broj 3+ meceva, mada u situacijama kao juce, nema nikakve pomoci. Ranheim lici na najsigurniji par iz Norveske 2; Holandija 2 sire; Zenit, U. de Chile i Chelsea mi deluju bas za 2+; Dortmund igra kup, no protivnik je dosta slabiji; Svedjani kao dodatak.

 

Blizi se kraj MLB regularnog dela, pa se i postave sve vise kombinuju, sto za posledicu ima nekompletnu ponudu.

Zato povezah, hokej, MLB i NFL za zanimaciju, Slavia Prague 5+ (OT), CSKA Moscow X2, Dallas 5+ (OT), Atlanta 5I >4.5, Denver H1(+7.5) (OT), Pittsburgh >41.5. Kvota 7.38.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sheffield obicno svaki drugi mec igra 0-1, a ni Wolves nisu preterano efikasni. Ja to ne bih probao ni sa tudjim parama.:D

Norvezani prodjose. Naravno cim sam pretezno odigrao 2+, sve dodje 3+.:evil:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...