Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/4 (fudbal 0/2, NHL 0/1, NBA 0/1), River Plate je dosao 6+ i 7+, prosao je prateci NBA tiket (jedan mec odlozen). Da nije bilo bonusa na Riveru, ne bih nista ni uhvatio na fudbalu, 8-0 nakon 1-0 na poluvremenu. NHL neuklopljiv i dalje. Prateci NBA tiket prolazi, dok sam dabl promasio, cak i sa jednim odlozenim parom (Denver minus ponovo). Srecom te prodje nesto od pratecih stvari, te sam pokrio deo uplate. Mozda nam sledi malo odmora od igranja, kako se svuda komplikuje situacija u vezi virusa.

Standardni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

LA FC-Cruz Azul 3+

 

Club Nacional-Estudiantes de Merida 2+

Racing Club-Alianza Lima 2+

 

Kvote 1.45 i 1.44.

Skapirao sam da na fudbalu ne umem da povezem par meceva i napravim vecu kvotu, pa je bolje da to rasturam na singlove/dablove, kao pre. Iz CONCACAF lige sampiona imamo zanimljiv duel, nadam se uz dosta golova. Libertadores donosi dva velika favorita u fiksu, te tu probah 2+.

 

Prateci tiket, svi parovi su P/KX, Wolfsburg, Rangers, Wolves, Man Utd, Basaksehir, Basel. Kvota 34.98.

 

 

NHL

 

Washington-Detroit 5+

Tampa-Philadelphia 5+

 

Kvota 1.75.

Losi 5+ trendovi u poslednje vreme, a sada je i nastavak sezone upitan, no da probam jednu kombinaciju i danas.

 

Siri NHL tiket, Montreal 5+ (OT&SO), Toronto 6+, Pittsburgh 5+ (OT&SO), Carolina 5+ (OT&SO), Minnesota 6+, Dallas 6+, Calgary 5+ (OT&SO), Arizona 5+ (OT&SO). Kvota 20.51.

 

Link to comment

Jos jedan mec iz Libertadoresa, gde na 1.20 u fiksu, jedva padne jedan gol. Urugvajske ekipe igraju dosadnije i od svoje reprezentacije. Mozda je i bolje sto ce uslediti pauza u vecini liga/takmicenja, posto su rezultati nikakvi.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/1 (fudbal 0/1, mada je vecina stvari odlozena). Na fudbalu jedino sto mi je odigrano je naravno palo; oba meca Libertadoresa 0-1. CONCACAF CL odlozena, kao i NHL. Moracu da ono cega jos ima u opticaju, igram u Meridianu, posto oni odmah isplacuju odlozene utakmice.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Fortuna Dusseldorf-Paderborn 3+

 

Fulham-Brentford 2+

 

Kvote 1.61 i 1.32.

Danas nije bilo mesta za dilemu, te probah dva wild card para, pod uslovom da se i to odigra.

 

Prateci tiket, svi parovi su P1+, Bielefeld, Hamburger, TNS, Newtown, Kasimpasa, Grotta, Grindavik, Keflavik. Kvota 4.28.

 

I MLB je odlozen do daljnjeg i to mi sigurno najteze pada, no ovo je visa sila.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

To stoji. Jos par dana i otkazace se i ovih par zanimljivih liga. Mozda samo Rusi istraju, mada je pitanje sta ce resiti za KHL, posto je tu i jedan tim iz Finske.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...