Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Izgleda da cu morati da preskacem Dortmund, kao i prosle sezone. Prvo su uspeli protiv Bayerna da ne odu u 3+, a sada igraju sa prvim timom 0-0 na poluvremenu, protiv nekih dunstera.

Link to comment

1/3 (fudbal 0/2, MLB 1/1), Liverpool je dosao 5+. Ko se kupa lati, od kupa i gine; potvrdilo se jos jednom. Dortmund 28 suteva, od toga 12 u okvir gola i nista. Dobro, dobili su 2-0, ali to je nista, za moja merila. Dobro je sto je na drugom pao i Andelecht, 0-0 sat vremena sa igracem vise, ne kapiram. Liverpool je dao 4 gola do poluvremena i kada sam ocekivao 7+, samo 5+ dolazi, meh. MLB tesno, ali uspesno. Tja, ocekivao sam sam da lagano prodje sve. I dalje ne kapiram da za 90 minuta ljudi ne mogu da ubace 2-3 lopte u gol, tim pre sto je jedna ekipa totalni favorit.

Srednji ulog danas.

 

 

Fudbal

 

West Ham-Man City 3+

Salzburg-Wolfsberger 3+

 

Genk-Waregem 3+

Ajax-Emmen 3+

 

Kvote 2.13, 1.62.

Na kraju balade Nemce stavih na neki siri tiket, Kao i Tottenham, koji je ranijih godina bio prilicno nepouzdan za golove. City gostuje, no protiv danasnjeg rivala retko nisu isli u 3+; Salzburg, Ajax i Genk su prilicno verovatni mecevi za goleade.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Elgin P2+ V 2P2+, Albion P2+ V 2P2+, Edinburgh 1X, Forfar P2+ V 2P2+, Falkirk 1X, Inverness 1X, Morton P2+ V 2P2+, Solihull1X, Fylde !X, Harrogate P2+ V 2P2+, Crewe P2+ V 2P2+, Swindon P2+ V 2P2+, Portsmouth 1X, Doncaster P2+ V 2P2+, Peterborough P2+ V 2P2+, Gillingham P2+ V 2P2+, Cardiff 1X, Fulham 1X. Kvota 80.37.

 

 

MLB

 

Miami-Atlanta H2(+1.5) (Alcantara-Soroka)

Boston-LA Angels >9.5 (Porcello-Heaney)

 

Kvota 1.83.

Forma startera, Alcantara 0-1 6.32 ERA 1.60 WHIP, Soroka 0-0 2.41 ERA 1.18 WHIP. Alcantara kod kuce 2-7 4.68 ERA 1.38 WHIP, Soroka na strani 6-0 1.45 ERA 0.94 WHIP. Pobede i porazi, Miami 2-8, Atlanta 6-4. Sezonska serija 11-3 za Atlantu, tekuca 1-1.

Porcello 2-1 5.09 ERA 1.30 WHIP, Heaney 0-2 5.28 ERA 1.63 WHIP. Over trend, Boston 7/10, LA Angels 8/10. Serija plus i minus.

Slabija grupa.

 

Siri tiket, Atlanta 5I 2, Houston 5I 2, Minnesota 5I >4.5, NY Mets <9.5, Chicago Cubs 5I H2(+1), St. Louis 5I H1(+0.5), San Diego >6.5, LA Dodgers >6.5. Kvota sa bonusom 20.76.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mogao je Ajax malo spretnije u prvom poluvremenu. Ako sam negde ocekivao tri komada u prvom delu meca, to je ta utakmica. 

Srecom te Salzburg i City donese fine bonuse, pa se i ne nerviram kao sto bih inace.:sleep:

Link to comment

YB mi pocupa zivce. Inace dosao je i Bazel i Siti (naravno) i Ajax vodi 3:0 od ovih sitnijih.

Rozenborg dize formu, a predlazem vam jos i Djurgarden koji je u opasnoj formi 11 meceva bez poraza uz samo 3 primljena gola (zadnji poraz od AIKa a u ovih 11 je i remi sa Malmeo)

Screenshot_2019-08-10  Sportska Kladionica Mozzart .png

Link to comment

Genk je bas danas odlucio da se muci protiv pacera. Kada sam video 0-1 u 6. minutu, ocekivao sam rutinskih 3+, no sada vec nisam tako siguran.:huh: Ajax je kasno krenuo da puni, nista od bonusa.

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Mogao je Ajax malo spretnije u prvom poluvremenu. Ako sam negde ocekivao tri komada u prvom delu meca, to je ta utakmica. 

Srecom te Salzburg i City donese fine bonuse, pa se i ne nerviram kao sto bih inace.:sleep:

Ajax je i prosle sezone znao cesto da dodje 0-1 gol u 1.poluvremenu a onda bude kanonada u drugom. Odlican dan za mene, za tebe kako je moguce da si propustio Rosenbprg 3+ :D  bilo 5-2. 

 

Bravo Johne 

Edited by Cash
Link to comment

Rosenborg ima 7/17 3+ ove sezone. Preskacem Norvezane generalno, nisu dobri za golove kao ranije.

Uhvatih City 5+, Salzburg 5+ i 7+ i spojen 3+ tiket, pa sam vec u plusu, no ovaj drugi dabl donosi dosta. Ne kapiram da je kvota u fiksu 1.16 i da se oni toliko muce.

Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, MLB 1/1), Man City je dosao 5+, Salzburg 5+ i 7+. Fudbalom sam zadovoljan zbog bonusa. City efikasan u zavrsnici, a i Salzburg je dao par golova na kraju utakmice. Ajax je ponovo sporo krenuo, dok za Genk i dalje nemam objasnjenje. Imam par liga gde ovako veliki favorit nema trika da ne da gol kod kuce. MLB taman kako treba, posto je Atlanta dozvolila preokret i ostala u okviru hendikepa. Fin plus, mada je Genk skinuo dve trecine dobitka.

Srednji ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

PSG-Nimes 3+

The Strongest-Royal Pari 3+

 

PSV-Den Haag 3+

Fortuna Sittard-Heracles 2+

Heerenveen-Feyenoord 2+

RKC-AZ Alkmaar 2+

 

Kvote, 1.72, 1.77.

Dabl lici da nema gde da pusti. Dve ekipe koje standardno igram, ubedljive pobede u najavi. Kod Holandjana je bilo tesko odluciti se zbog kvalifikacija za EL, te je samo PSV otisao u 3+, ostalo opreznije.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Arsenal 2+, Man Utd 2+, Leipzig P2+ V 2P2+, Eintracht Frankfurt 2+, Lillie 1X, AZ X2, PSV P/K1, Standard 2+, Braga 1X, Palmeiras P/K1, Ludogorets 1X, Midtjylland X2, Brondby 2+, Spezia P/K1, Chievo P/K1, Frosinone P/K1, Empoli P/K1, Videoton x2, Kongsvinger 2+, Viking P2+ V 2P2+, FCSB 1X, CSKA Moscow 1X, Atlanta 2+, LA FC P2+ V 2P2+, Penarol X2, Plzen 2+, U. Catolica 1X, Rangers 2+, AIK X2, Hammarby 2+. Kvota 79.30.

 

 

MLB

 

Baltimore-Houston H2(+1.5) (Wojciechowski-Verlander)

LA Dodgers-Arizona H1(+1.5) (Ryu-Leake)

 

Boston-LA Angels >9.5 (Cashner-Sandoval)

NY Mets-Washington H1(+1.5) (Jacob deGrom-Sanchez)

 

Kvote, 1.38, 1.81.

Tri starta unazad, Wojciechowski 1-2 6.32 ERA 1.40 WHIP, Verlander 3-0 0.47 ERA 0.58 WHIP. Wojciechowski kod kuce 1-3 4.91 ERA 1.27 WHIP, Verlander na strani 9-2 2.76 ERA 0.78 WHIP. Fiks trend, Baltimore 3-7, Houston 9-1 (8 vezanih pobeda). Sezonska serija 4-1 za Houston, tekuca 2-0 za goste.

Forma startera, Ryu 1-0 0.92 ERA 1.02 WHIP, Leake je imao ok debi u novom dresu, 2 njemu pripisana poena tokom 5+ ininga protiv Philliesa.. Ryu kao domacin 8-0 0.89 ERA 0.79 WHIP. Ryu protiv Diamondbacksa 5-3 3.30 ERA na 15 startova, Leake 5-6 4.02 ERA na 12 nastupa protiv Dodgersa. Pobede i porazi, LA Dodgers 8-2, Arizona 6-4. Sezonska serija 9-5 za Dodgerse, tekuca 1-1.

Cashner 1-2 7.64 ERA 1.81 WHIP, na prethodna 3 nastupa. Sandoval ce imati drugi MLB nastup danas, prvi start. Cashner na Fenway Parku 5-3 5.19 ERA 1.47 WHIP. Over trend, Boston 7/10, LA Angels 8/10. Serija 2 plusa i jedan minus.

Jacob deGrom 2-0 1.29 ERA 0.86 WHIP, Sanchez 1-0 3.00 ERA 1.11 WHIP, na poslednja 3 nastupa. Ucinak timova, NY Mets 9-1 (8 pobeda u nizu), Washington 4-6. Sezonska serija 10-5 za Metse, tekuca 2-0 za domaci tim.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

Siri MLB tiket, Boston 5I H1(+0.5), Houston >7.5, NY Yankees 5I 2, NY Mets 5I H1(+0.5), Chicago Cubs 5I H2(+1.5), Atlanta 5I 2, Minnesota 5I H1(+0.5), St. Louis 5I 1, LA Dodgers 5I 1. Kvota sa bonusom 34.52.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

PSV jedva. PSG igra uzasno sporo; samo mi nije jasno zasto Di Maria ne igra. Bez njega im kreativnost tezi nuli. 1-0 na poluvremenu protiv tima sa ovako smesnim budzetom je stvarno sramota. The Strongest zato rutinski, kako smo inace i navikli od njih.

MLB sareno, cak se i Astrosi muce.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...