Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, NHL 1/3, Hoffenheim je dosao 5+. Fudbal je nekako usao u ok bilans. Lyon i City odigrase dobar mec, a isto se moze reci za Hoffenheim i Shakhtar. Man Utd postaje sinonim za bacanje para, kilavih 1-0 protiv dosta slabije ekipe (ocekivao sam rutinskih 3-5 komada). Jedan moj dezurni baksuz me je juce pitao za neki hokej. Posto ne volim da pricam nekome kontra, rekoh mu sta da proba od NHL meceva i naravno da su rezultati bili prilicno losi. Neverovatnih 0-0 u Edmontonu; Pittsburgh i Ottawa opravdase poverenje; Minnesota prolazi, ali je Montreal imao slabu realizaciju (40+ suteva i jedan gol).

Tja, gotovo redovno se desava da kada odigram jace, uleti slabo vece i ni jucerasnji dan nije bio izuzetak (jos jedan pogodak i imao bih pokrice ili korektan plus).

Danas malo slabije u odnosu na prethodni dan.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Club Brugge 3+

 

PSV-Barcelona 3+

 

Napoli-Zvezda 3+

 

PSG-Liverpool 3+

Tottenham-Inter 2+

 

Kvote, 1.44, 1.44, 1.54, 1.80.

Standardne stvari iz CL. Dugo sam mantao sta iz nase grupe na kombo tiket i na kraju odabrah Napoli-Zvezda par.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, A. Madrid P/K1, Dortmund P2+, Barcelona w2, Tottenham 2P1+, PSG P1+, Porto 0-3, Galatasaray 0-3. Kvota 5.00.

 

 

NHL

 

Colorado-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.37.

Od danasnje ponude ovo je jedini par koji deluje na prvi pogled primamljivo, te nisam sirio igru dablovima.

Kombo tiket.

 

NHL + NBA, Toronto 5+, Calgary 5+, LA Clippers >223.5, New Orleans >235.5, Charlotte 1X, Philadelphia 1X. Kvota 5.54.

 

Dnevni hokejaski tiket, Mannheim w2, AK Bars w1, Lokomotiv Yaroslavl w2, Jokerit w2, SKA St. Petersburg w2, CSKA Moscow w2, Munchen w1, Dinamo Moscow w1. Kvota 8.88.

Edited by Miljenko
Link to comment

Udjem juce sredinom poluvremena u kladzu da vidim rezultate, ovi tamo kukaju kako su smor utakmice, nema golov ni sansi sve to sto su igrali. Resim da uplatim lajv tiket tacni rezultati poluvreme i da ispratim do kraja. Stavim sve po 0:0, osim Hofenhajma 2:2, tada bilo 1:2 i Bajerna 2:0 kod 1:0. 5/6 6/6. Dobitak blizu 7000 na 100 din uplate. I kad je trebalo da izadje tiket, Bajern daje drugi gol i nestanu kvote naravno. Ovaj me pita hoces da stavimo sad Bajern 3:0. Ja odustanem, ne znam i sam sto. Posle pogledam rezultate kad svih 6 doslo tako. Pa jebote.

 

Kako me navlaci bob kladjenja, al me nece navuci :)

Link to comment

Tja, meni je ovo slabo kole. Juce dodjose glavne stvari, danas polovicno; plus je prosao samo jedan bonus tiket (5+ Hoffenheim juce). Ja ocekujem spektakl u CL, a ne neka muljanja u globalu.

Link to comment
22 minutes ago, g.han-city said:

Nije lose proslo ovo kolo LS 

Ja sam cekao gg Porto-Salke sreca penal me spasi :rolleyes:

A ja sam igrao oba gol ne, mislim da sam to prvi put odigrao u zivotu :laugh:

Edited by Cash
Link to comment

Fudbal 2/4, NHL 1/1. CL neocekivano metiljavo. Napoli lagano do 3+, Barsa jedva. Neverovatnih 0-0 u Dortmundu (to je nesto sto Bayern sebi ne bi nikada dopustio). PSG prolazi, ali je u Londonu pao samo jedan gol. NHL nisam mogao promasiti. Ocekivao sam puno od ovog CL termina, no na kraju smanjih budzet tokom oba dana (plus sto juce nikakav bonus nije dosao; od cetiri meca, nijedan 5+ ili sire).

Danas standardna uplata.

 

 

Fudbal

 

Milan-Dudelange 3+

Krasnodar-Akhisar 3+

 

Spartak Moscow-Rapid Vienna 3+

Salzburg-Leipzig 3+

 

Kvote, 1.97, 2.65.

EL je ove sezone sasvim pristojna za igru, mada je generalno wild card takmicenje za pogoditi.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Astana 0-3, Leverkusen w1, Zurich 2+, Celtic 2+, Zenit w1, Anderlecht w1, Fenerbahce w1, Arsenal w2, Videoton 0-3, Marseille 2+, Sevilla 2+, Jablonec 0-3, Chelsea 2+, Villarreal w2. Kvota 19.43.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Chicago 5+

Tampa-Buffalo 5+

 

Nashville-Arizona 5+

Vancouver-Las Vegas 5+

 

Kvote, 1.82, 1.96.

Da je neko pre pocetka sezone rekao da ce Tampa i Buffalo igrati derbi u novembru mesecu, rekao bih mu da je lud; zanimljiv i efikasan mec u najavi. Chicago je neocekivano los do sada. Kada se pogleda sastav, pristojna je to ekipa, ali rezultata nema. Jetsi su neugodan domacin (8-3-1-1), pa ovo lici na plus i pobedu domacina u najavi. Slicno se moze reci i za Nashville, mada Arizona nesto bolje igra na strani. Las Vegas je vezao 4 pobede, te se cini da ce i na ovom gostovanju trijumfovati uz pregrst golova.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Dnevni hokejaski tiket, Trinec w1, Valerenga w1, Lillehammer w1, Kunlun w1, Magnitogorsk w2, Spartak Moscow w1, Skeleftea w1, Frolunda w1. Kvota 7.52.

 

 

NFL

 

Dallas-New Orleans >45.5

 

Kvota 1.40.

Par koji i sa obicnom granicom deluje prilicno verovatno, dok bi dodatna trebala biti sigurna stvar.

Kombo tiket.

Link to comment

Ja ubo sitan sistem 4/5. Tim golovi prvo. Pogodio Atletiko i Napoli 2+, a Lomomotivu i Psg po 1+. Promasio samo Psv, a po sansama to bilo najizglednije.. mogli su lako voditi 2:0 na ht. Samo su u jednom napadu pred kraj imali precku i stativu u par sekundi. Na 100 din je bilo, pa ne zalim mnogo, al bio sam bas blizu za ceo sistem.

Link to comment
Ja ubo sitan sistem 4/5. Tim golovi prvo. Pogodio Atletiko i Napoli 2+, a Lomomotivu i Psg po 1+. Promasio samo Psv, a po sansama to bilo najizglednije.. mogli su lako voditi 2:0 na ht. Samo su u jednom napadu pred kraj imali precku i stativu u par sekundi. Na 100 din je bilo, pa ne zalim mnogo, al bio sam bas blizu za ceo sistem.
Moram i ja sisteme da krenem da igram samo ne znam koji ranije sam igrao 4 od 4 a dole 3,4,5,6 od 6

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment
3 hours ago, Timmy said:

Ja ubo sitan sistem 4/5. Tim golovi prvo. Pogodio Atletiko i Napoli 2+, a Lomomotivu i Psg po 1+. Promasio samo Psv, a po sansama to bilo najizglednije.. mogli su lako voditi 2:0 na ht. Samo su u jednom napadu pred kraj imali precku i stativu u par sekundi. Na 100 din je bilo, pa ne zalim mnogo, al bio sam bas blizu za ceo sistem.

 

I koja je isplata na 100din?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...