Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bufalo odigrao nereseno. :)

 

Ricciardo sartuje prvi (3.00), Verstapen drugi (2.60), Hamilton treci (4.00). Red Bull je za dlaku bio brzi u kvalifikacijama, Verstapen ce da navali, Ricciardo isto, dakle svasta moze da bude, Hamilton hoce da osvoji titulu u ovoj trci (iako je vec realno osvojio) ali mu za to ne treba pobeda (dovoljno mu je i sedmo mesto ili da Vettel ne pobedi, bez obzira na njegov plasman), tako da verovatno nece rizikovati neku jurnjavu sa Maxom.

Ipak, ko ne voli pobede, iskosristice priliku sigurno ako mu se ukaze. Kvota da pobedi je 4.00, a u Meridianu moze da se igra i da bude prvi ili drugi (2.00) ili da bude na podijumu (1.40). Vettel startuje 4. (kvota 6.50). on je bio nesto malo sporiji od Luisa na kvalifikacijama, navalice i on (iako mu je jasno da je titula vec Hamiltonova), a kad on forsira, to obicno ne izadje na dobro za njega. 

Sve u svemu, lepa kvota na Luisa, ja cu probati na sitno, da me mine volja, a ako pobedi Ricc, svakao mi nece biti krivo. 

Trka pocinje u 20:10.

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

Ajax, PSG, RBSalzburg i Sevilja 4.88kvota.


Probacu RBLajpcig i Hamarbi X 18 kvota.

 

Hamarbi bez X od februara uzeh kvotu 5, Shalke bez X u prvih 8 kola kraj 0:0 kod RSB.

Nesh bi pozavideo na uhvacenim iksevima :), jedino mi zao male uplate.

Link to comment
24 minutes ago, John Coltrane said:

 

Hamarbi bez X od februara uzeh kvotu 5, Shalke bez X u prvih 8 kola kraj 0:0 kod RSB.

Nesh bi pozavideo na uhvacenim iksevima :), jedino mi zao male uplate.

 

Eh, bio sam opravdano odsutan, bavio se matematikom za treci razred srednje skole :D, inace bih svakako prepisao. 

Bravo! :)

Edited by Nesh
Link to comment

Green Bay ce se izgleda odrzati u hendikepu do poluvremena, te ostaje New Orleans over za 19+ kvotu.

Bolivar rutinski.

Retko se desavalo da tri dana povezem kombo tikete, no nakon sto je AZ lagano usao, mislio sam da nema gde da pusti ni danas.:D

Link to comment

Mbape na klupi do 60. minuta, nije moglo bolje. Verovatno najsigurniji 3+ par, na nivou vikenda, nije dosao.

MLS ima realne sanse da dodje. Green Bay prosao, ostao New Orleans; na sirem fudbalskom jos The Strongest 2+ (tri kvote 1 na vinerima, Sevilla volsebno usla u 3+).

Link to comment
10 hours ago, Cash said:

Chlesea 2, Crystal Palace-Arsenal 3+, Leipzig w1, Barca w1,Werder-Lewerkusen gg, Spal 1, Cagliari 1,Ajax 1, Az Alkmar-Herenven 3+, Aek 1,Fenerbahce 1, Zvezda 2, Dinamo ZG 2, Napoli-Roma gg, Asteras w2,Astromitos w2.I naravno PSg .

Astromitos,Asteras i Lajpcig sve kvota 1. Srecom da me je ranije oborio Spal, skroz bi popizdeo da sam pao samo na Fener. Ove Turke bas treba izbegavati. Oni i Rusi najsugaviji su za kladjenje. To isto vazi i za Slovenacku prvu ligu 

Edited by Cash
Link to comment

Pobedise Saintsi, prodje spojler. :)

 

Spoiler


d9eQ24O.png

 

Ovog puta sam, probe radi, odigrao i male kvote, posto su one moje mesavine i over nepogodive kad je vise meceva.  Konacno da i NFL poredjam kako treba. 

 

 

 

Link to comment

Lepo. Mora i neka manja kvota, te vece tesko izlaze. 

Ti ovo u glavu igras (sa neresenim ishodom) ili ne.  U Socceru racunaju produzetke i za poene.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
16 minutes ago, Miljenko said:

Lepo. Mora i neka manja kvota, te vece tesko izlaze. 

Ti ovo u glavu igras (sa neresenim ishodom) ili ne.  U Socceru racunaju produzetke i za poene.

 

 

Hvala. U Maxbetu je ovo klasican fiks, pobeda u regularnom toku (imaju i pobedu ukljucujuci i produzetak, ali nisam gledao te kvote). Obicno igram mesano sa overom, osim kad su vece kvote kao Seattle i Carolina, to stavim i bez poena, ali ovog puta pustih samo konacne ishode. 

 

EDIT: Sto se Soccera tice, tamo nema igre fiks&over, pa posto to najvise igram, retko gledam kvote za NFL i NHL u Socceru.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...