Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja odigrao Dom3+ i dom4+ po 2.38 i 4.85. Vidim da su proslu u kupu dobili 5:0 a dasju nastalno bar 2-3 gola kod kuce, pa da da probam.

 

Sutra mi je Poljska mec dana. Podcenjeni Poljaci.

Link to comment

Ja cu sutra (danas), nesto skroz sitno. Verovatno suteve Kolumbija i Poljska, previse su mi metiljavi za golove. Za sredu Urugvaj i Spanci po 3+; kvote su prilicno dobre, ako se uzme u obzir, koliko su protivnici slabiji; mozda i sutevi na Portugal, to jos razmatram.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/1. Fudbal promasim, kako god odigrao. Tja, proci ce i ovaj WC. MLB je usao nekako. Kazem nekako, posto je San Francisco usao sa 4-2, u 9. ining, a onda jedva ostao u okviru hendikepa. Prihvatljiv dan, nakon onog uzasnog perioda, tokom vikenda.

 

 

Fudbal

 

Colombia-Japan sutevi >22.5

Poland-Senegal sutevi >22.5

 

Kvota 3.95.

Ovo odigrah bas sitno, cisto da se isprati. Kolumbija bi trebala biti jasan favorit, no nakon Argentine i Brazila, sve mi je sumnjivo; za golove su uvek bili truba, sto povlaci, da mi nisu medju omiljenim ekipama.Afrikanci dosta losi do sada, mozda Senegal pokaze nesto. I oni su dobri u defanzivi, te golovi u startu otpadaju. Ruse nisam ni razmatrao, ocekivano metiljava ekipa.

 

 

MLB

 

Houston-Tampa 1 (Verlander-Snell)

Minnesota-Boston H2(+1.5) (Berrios-Sale)

 

Kvota 1.62.

Verlander i Sale standardno. Kod Astrosa me jedino plasi duga serija pobeda; veceras pokusavaju da dodju do rekordne trinaeste. Sale je medju top tri startera, no podrska mu cesto nije sjajna; Boston je 8-7, kada on baca, pa ipak odigrah hendikep. Standardna uplata ovde.

 

Prateci tiket, Philadelphia >8.5, Seattle H2(+3.5), Pittsburgh <8.5, Atlanta H2(+1.5), Cleveland 1, Detroit >8.5, Texas H2(+1.5), Oakland >8.5. Kvota 33.26.

 

 

Link to comment

Juče dan završih fino u plusu, zahvaljujući Englezima; 1+ prvo, 2+ prvo, i 3+ pred kraj. Naravno, zahvaljujući i Rusima koje sam ovde okačio, ali to mi je javljeno za 5+ i 6+..iako je 0-3 bilo u 75.minutu.

Posle Hrvatska - Nigerija meč Kolumbija - Japan mi je bio tip prve runde..kvota je skočila danas, sa 1,65 na 1,90 atm. Japan sam gledao  protiv Paragvaja u prijateljskoj, fini su bili Japanci, mada je to bilo i do Paragvaja..Japan okrenuo i dobio 3-2 (imao sam ih na dnb, preko 2)

Nisam očekivao ovu postavu Kolumbije, ali 'ajde sad..još je skočila kvota..

Rusija - Egipat mi je izbegavanje, Poljska - Senegal, već sam pisao da mi je Poljska u ovoj grupi moguće out, ali ništa neću igrati jer je Senegal nepredvidiv.

Moraću da sačekam uvodnih 5-10 min Kolumbije, ali svakako ću ih igrati.

Edited by Godfrey
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...