Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

19 minutes ago, Cash said:

Nesh odigrao sam bombu za uvece:

Granit Xhaka dobija crveni karton kvota 30

 

Nema od toga nista. Kolika je kvota da sve bude sportski? Stavljam kucu i imanje. 

Link to comment
On 12.6.2018. at 13:28, Timmy said:

Moje misljenje je da ce 80% utakmica na WC da se zavrsi 0-2 gola, a ja na to ne mogu da se kladim, pogotovu ako gledam utakmicu. A opvde planiram da gledam sve sta stignem, a lako cu se organizovati da stizem, pogotovu posle prve nedelje kad mi prodje guzva na poslu.

 

I na sta onda da se kladim, na 1 na Belgiju po 1.3 ili da se nadam da ce da trpaju kao juce, al trpace svaka peta takva i siguran sam da moje igre na golove nece biti isplative na WC.. Znaci ostaje mi da igram ko prolazi grupu, ko ide u 1/4 finale i slicno. Kao i ko ce biti poslenji u grupi (Saudijci i Panama, kvota 2, malo li je).

 

 

 

Ovo sam pisao pre pocetka SP. I onda odigrao 8-9 tekmi na golove favorita. i usla samo Belgija, samo do 3.

 

Jebo me konj, pas i svi ostali redom.

Link to comment

A sto se tice onih dugoricnih igara, manje vise sve ide dobro. Jedino su Nemci kiksnuli i maltene je nemoguce da stignu do prvog mesta. 

 

urugvaj mora da pobedi Ruse da bi bio prvi. Belgiji ce biti dovoljan i iks sa Englezima da osvoje grupu. Hrvatii mi vec prosli (tih 1.5 je bio najveci poklon). Imam u nekom sistemu Hrvati prvi Argentinci drugi, velika kvota bila.

 

Panama i Arabija idu lepo ka poslednjem mestu.

 

Znao sam da ce bar 1 od ENG/FRA/ARG da kiksnu pa sam te timove preskocio skroz.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/1, prosao je prateci MLB tiket. Na fudbalu padose oba para sa sutevima, te je to bila najbolja moguca varijanta (na Argentini je falio jedan; 6 u prvom i 19 u nastavku meca). MLB tesko uklopljiv sa dablovima; Scherzer je ponovo opravdao poverenje, no Cubsi zakazase, ni hendikep ne bi bio od pomoci. Siri MLB tiket prolazi (uz kvotu 1 na Oakland), te i nisam nezadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Brazil-Costa Rica sutevi >23.5

Nigeria-Iceland sutevi >22.5

 

Kvota 3.95.

Na kraju odlucih da nase ne diram. Brazil je bio sigurna opcija za probati, no setih se da je Nigeria imala solidan broj pokusaja protiv komsija, a i moraju pokusati da se iskupe, za onako losu igru.

 

 

MLB

 

Tampa-NY Yankees 2 (Stanek-Sabathia)

Atlanta-Baltimore 1 (Newcomb-Cobb)

 

Kvota 2.20.

Yankees imaju sjajnu sezonu. Ocekivao sam da ce biti odlicna over opcija, no rotacija im igra bolje od ocekivanog, pa ostaje fiks. Atlanta je naprijatnije iznenadjenje sezone, dok protivnik vec sada moze u rekreativni mod.

 

Prateci tiket, Pittsburgh H1(+2.5), Boston H1(+1.5), Chicago Cubs H2(+1.5), LA Dodgers H2(+1.5), Houston 1, San Francisco H1(+1.5). Kvota 5.51.

 

 

Link to comment
11 hours ago, Cash said:

Nesh odigrao sam bombu za uvece:

Granit Xhaka dobija crveni karton kvota 30

 

More mozda revidiram stav, lepa je kvota. :D

Gde si odigrao, ne vidim to u Maxbetu, a ne mogu da nadjem ni u Meridianu. Jel si igrao kao slobodnu igru?

Link to comment
1 minute ago, Nesh said:

 

More mozda revidiram stav, lepa je kvota. :D

Gde si odigrao, ne vidim to u Maxbetu, a ne mogu da nadjem ni u Meridianu. Jel si igrao kao slobodnu igru?

Bet at home

Link to comment

Nadjoh u Meridianu samo crveni karton na utakmici 4.00 i crveni karton za Svajcarce 5.50. Naravno i crveni za nase je 5.50.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...