Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sada vec imam dilemu za sutra. Hteo sam Belgija 3+ i Engleska 2+, no ovako katastrofalna realizacija me plasi. Belgijanci suturaju, pa bi to trebalo da dodje sigurno, tja.

Edited by Miljenko
Link to comment

Citajte malo teme oko svetskog prvenstva ovde na forumu, ima ljudi od kojih moze nesto pametno da se procita i sto moze da se iskoristi i za kladjenje.

 

Edit: od 4 utakmice sa kvotom na favorita 1,40 i manje - 3 nisu dosle. A ta jedna, Francuzi, jedva.

Edited by Godfrey
Link to comment

Silujes Miljenko. Ne mozes da primenjujes svoj sistem ako ocigledno ne daje rezultate, moras se prilagoditi.

Francuzi su, recimo, ni iz cega dosli u 3+. Tekma je bila za 0-1 golova. Svajcarci su standardno tvrda ekipa, pa ispali su sa prvenstva bez primljenog gola, sigurno se secas.

A ne tako davno u grupi su ostajali i Spanci i Italijani i Francuzi (cak mislim bez datog gola)

Reprezentacije su ujednacenije, skauting je mnogo napredovao. Igra Argentine je bila tuzna juce..Francuzi potpuno nadmudreni..Nemacka ima velikih problema u svim linijama..

Pusti imena reprezentacija, igraj na ono sto vidis.

Link to comment

3 dana 3 iksa i 3 "minimalne" pobede (racunam 0-2).

Noge su teske, lopta je okrugla, danas svi znaju da igraju fudbal, treba traziti neku bombu, neki iks i prilepiti mu nesto minimalno.

 

Ili vezati nekoliko dana u sta cisto sumnjam da imate strpljenje.

Link to comment

Nista skoro nije ni doslo, u tome je problem. Sutra za Belgiju jos nisam odlucio, no cekam granicu za suteve. Urugvaj i Spanija ce sigurno na 3+, za ostalo cu vec pratiti granice za suteve i odlucivati u hodu. Dobro je sto bar fiks ne igram, tu tek ne bi bilo sanse za prolaz.

Link to comment
58 minutes ago, Godfrey said:

Silujes Miljenko. Ne mozes da primenjujes svoj sistem ako ocigledno ne daje rezultate, moras se prilagoditi.

Francuzi su, recimo, ni iz cega dosli u 3+. Tekma je bila za 0-1 golova. Svajcarci su standardno tvrda ekipa, pa ispali su sa prvenstva bez primljenog gola, sigurno se secas.

A ne tako davno u grupi su ostajali i Spanci i Italijani i Francuzi (cak mislim bez datog gola)

Reprezentacije su ujednacenije, skauting je mnogo napredovao. Igra Argentine je bila tuzna juce..Francuzi potpuno nadmudreni..Nemacka ima velikih problema u svim linijama..

Pusti imena reprezentacija, igraj na ono sto vidis.

Bravo za post brate godfreyu. Ono sto ja vidim je da deremo Svajcarce u petak 😎

Link to comment
17 minutes ago, Cash said:

Bravo za post brate godfreyu. Ono sto ja vidim je da deremo Svajcarce u petak 😎

Dace Bog, ali ne bih se kladio na to.

Azijski u 2.0 je 1,87..deluje rock solid.

 

Jako sam udario Hrvate protiv Nigerije, (vec sam pisao da mi je Nigerija vidjena za kolaps) fiks prve runde mi je bio, pored toga u utorak Kolumbija - Japan 1, kvota nije nesto..1,66...jump on the bandwagon

Edited by Godfrey
Link to comment

Fudbal 0/3. Nasi na stranu, prosto je neverovatno, koliko je realizacija losa. Sansi ima, ali se mase i rutinske 1 na 1 situacije; kontre ocajno koriste (Meksiko juce). Ovo juce sam mogao provuci bolje, eventualno nekim specijalom, a i to vazi samo za kasnije meceve. Nista, nedeljni budzet ispucan, danas krecemo da pravimo novi.

 

 

Fudbal

 

Belgium-Panama sutevi >24.5

 

Kvota 2.15.

Od tri danasnja para, ovaj ocekivano ima najvisu granicu za suteve. Za prvi mec dana, granica je 21.5, no to ne bih cackao dok ne vidim obe ekipe (Svedjani mi ne deluju preterano ubedljivo, tu bi mogla i J. Koreja da uradi nesto). Englezi su veliki favoriti, no efikasnost nije nesto po cemu su prepoznatljivi (23.5 udarca na gol, mi deluju kao granicni slucaj).

 

 

MLB

 

LA Angels-Arizona H2(+1.5) (Barria-Greinke)

San Francisco-Miami H1(+1.5) (Suarez-Smith)

 

Kvota 1.89.

Greinke nastupa protiv neugodnih Angelsa, te probah oprezniju varijantu. Giantsi i dalje traze formu i vreme je krenu sa pobedama, inace ce im Dodgersi prilicno pobeci.

 

Prateci tiket, Cleveland <8.5, Colorado <9.5, Texas >9.5. Kvota 6.15.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...