Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Popadose mi kvote ispred nosa, samo dok sam od Maxbeta otisao do bankomata 100m i nazad.

 

Ipak sam odigrao jako kao sto sam i planirao. Od gomile utakmica (cele dve od kojih je jedna brazil2 koji ne pipam) uzeh cileanski kup, Union Espanjola protiv nekih treceligasa. Prvi mec bio 1:1 kod tih mucenika. A Espanjola cepa redom prvoligase kuci. Tako da ce ove pojesti i sa B timom. 

 

Dom3+ i dom4+ po 2.05 i 3.8 (prvo bilo 2.25 i 4.3)

 

I domacin prvo golovi, 2+. 3+ i 4+, kvote 3, 8.5 i 26 (a bile 3.45, 11 i 33) bas veliki pad. ALi su ovo i dalje opklon kvote, opa ko yeli da isprati. U Meridianu su sad najbolje kvote

Edited by Timmy
Link to comment

Morao sam da pribegnem zastiti na radu bez overa (igrao sam i dve sa overima, ali Boston zeznuo) i sa kvotama ispod 2.00. Ne mari, vazno da je zeleno :D:

 

Cp2CQJ8.png

 

:)

 

Danas meracim ikseve na Maroko - Iran i Portugal - Spaniju. Bumo jos vidli, al vreme je za prave prvenstvene. :D

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/2. Rusi i SA ocekivano metiljavi, premalo suteva. MLB polovicno. Verlander i Houston lagano, no Yankees ponovo zakazase sa poenima (ocekivao bi covek, da toliko hvaljeni napad, moze sam da nagura 7-8 poena, onako rutinski). Ostade i neki duzi teniski tiket od juce, no te stvari obicno padaju (11/12 parova je do sada proslo). Tja, moglo je bolje sigurno; sa 2/3 se ne bih bunio.

 

 

Fudbal

 

Egypt-Uruguay 3+

 

Kvota 2.19.

Ovo je vec par koji mirise na golove (jedini danas, na zalost). Na ovako lepe kvote, mogao bi jedan lep 6+ da uleti (20 kvota).:D

 

 

MLB

 

Cleveland-Minnesota 1 (Kluber-Gibson)

 

St. Louis-Chicago Cubs <8.5 (Wacha-Lester)

 

Kvote, 1.35, 1.75.

I Kluber i Gibson su u odlicnoj formi, mada potonji retko ima solidnu podrsku napada. Cleveland igra neubedljivo, no divizija im je takva, da ce i takvi lagano uzeti istu. Gibson obicno ima problema protiv Indiansa, 2-6, 5.60 ERA, na 14 nastupa.

Na Busch Stadiumu imamo veliki derbi i sudar startera, koji su u fenomenalnoj formi, kako 3 starta unazad (Wacha, 3-0, 1.33 ERA, 0.79 WHIP; Lester, 3-0, 1.80 ERA, 0.80 WHIP), tako i na nivou sezone (Wacha, 8-1, 2.47 ERA, 1.11 WHIP; Lester, 7-2, 2.22 ERA, 1.09 WHIP).

 

Prateci tiket, NY Yankees >8.5, Houston >8.5, Washington 2, Arizona 1, Pittsburgh 1, Boston PIX, Atlanta PIX. Kvota 44.53.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nocas su kvote na Urugvaj golove bile 1.97, 3.1 i 4.4 (gost2+, gost u oba i gost3+), a jutros su pale na 1.75, 2.6 i 3.45. Majku im jebem da im jebem. Planirao sam bas jako, al sad nema smisla. Kada sam se probudio bile su 1.85, 2.85 i 3.8 i dok sam otisao pale. I to u sve 3 ove dto igram padale u isto vreme i prate jedni druge. Nikad to niej tako bilo, sad kao da su se usaglasili..  A svakako su svi krfenuli da trpaju na Urugvaj posle kanonade Rusa juce. A to juce je bio izuzetak,

Link to comment

Odigrao sam kad je pocelo 2+ po 1.85 i 1.9, a 3+ po 4.25. Pa sam u 22om dodao po 2.6 i 7.25. Ispale mi u proseku bolje kvote nego da sam sinoc igrao... Al ne mirise ovo na ono sto sam ja ocekivao

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...