Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gde jos ima da se penal na mecu. Meridian oborio sa 3.6 na 3. A ja taman krenuo danas (2 dana o tome razmisljam, penal na svakoj drugoj tekmi bukvalno) I danas opdigram na sitnije po kvoti 3. A juce i prekjuce bilo po 3.6 eventualno 3.3. na ponekoj utakmici

Link to comment

Igrao sam Poljsku tim golovi, glavno 2+ po ogromnih 2.8. Sam Levandovski ce im dati toliko. zatim u oba po 4.45, 3+ po 7.7 i 4+ po 23. A sad merka i prvo, da daju 1+ cak 2.25, 2+ preko 9

Link to comment

Igrao sam u Mocartu da pada gol iz penala po 4.5. Bolje to nego kvota 3 u maxbetu i meridianu da ce biti penal. kao da sam dodao da ce taj penal biti iskoriscen po 1.5.

 

A dodao sam i specijal Levandovski daje gol i Poljska pobedjuje sa kvotom 4. Videh lepu kvotu i odigrah :)

 

Al mrka kapa izgleda, zajeban Senegal, Poljaci svi ko drogirani.

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/1. Od fudbala nisam ni ocekivao previse i takav je i rezultat bio. Spojih promasaje, sto je plus. Kada odigram ovako veliku kvotu i nema razloga za nerviranje. Sasavo je sto su sva tri meca isla u 3+, na parovima gde to ne bih odigrao ni za onu sicu, koju stavljam na pratece tikete. MLB je zato neprijatno iznenadio. Verlander i Sale neporazeni, ali su oba bullpena zakazala. Houston je morao da izgubi negde, mada se nije ocekivalo da se to desi nocas. Boston no comment. Pravilno procenih, da je vreme za manje uloge (mada me je MLB navlacio da probam jace). Ako se pogledaju parovi do kraja nedelje, danas je udarni dan, da se uzme nesto na WC (obicno ima jedan zanimljiv mec za igru, dok se danas moze probati sve).

 

 

Fudbal

 

Uruguay-SA 3+

 

Iran-Spain 3+

 

Kvote, 1.70, 1.81.

Neocekivano visoke kvote za golove na ova dva para. I dok Spanci znaju da odigraju tvrdo i dodju do tesne pobede, protivnik Urugvaja je pacerska ekipa i sve osim ubedljive pobede bi bilo veliko iznenadjenje. Sto bi rekao Timmy, ocekujem 6-0.:D

 

 

MLB

 

Cleveland-Chicago White Sox 1 (Kluber-Lopez)

Washington-Baltimore 1 (Gio Gonzalez-Cashner)

 

Kvota 1.95.

Slaba MLB sezona, no ne moze sve biti idealno. Kluber ima fenomenalnu sezonu, 10-3, 2.24 ERA, 0.84 WHIP. Gio je u blagom padu, uz 4, odnosno 5 primljenih poena na 2 prethodna starta, no na nivou sezone je i dalje odlican, 6-3, 3.01 ERA, 1.35 WHIP.

 

Prateci tiket, Atlanta >8.5, Philadelphia <8.5, San Francisco H1(+1.5), Pittsburgh <8.5, Seattle H2(+3.5), Boston H2(+1.5). Kvota 14.17.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vidim da si i ti preskočio Portugal. Meni je to veliki no bet. Portugal u prvom kolu imao sreće, Maroko suprotno. Ne jednom se desilo da se u sledećoj tekmi se vrati. 

 

Ko zeli keca na Portugal ima specijal u Meridian pobede njih, Spanaca i Urugvaj umesto 2.3 daju 2.6. Ili tako nesto slicno su kvote.. 

 

A Portugal koji je no bet sam odigrao gg3+, gg4+, kao i Portugal 2+ i 3+. Povukle me velike kvote. Jebo me pas. Al sam bar na sitnije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...