Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sinoc sam jos jednu turu natrpao za WC. Ali i dalje samo prolaze i sl.

 

Igrao sam Belgija prva i Hrvati prolaze grupu po 2.8. Pa na to dodavao Spanci prvi po 1.5 i imao kvote preko 4. Pa na te tri dodavao Brazl i Nemece u prvi u grupi u glavu i sistem 4/5

 

Singlirao sam Belgija u polufinalu po 3.2

 

Dubl Saudijsci i Panama poslednji u grupi po 2.03. Pa na to dodao sigurice da Brazil, Spanija i Nemacka prolaze grupu pa dobio kvotu 2.4. Onda dodao i Poljska prolazi grupa pa je kvota 3.73.

 

Onda imam tiket sa kvotom preko 1000, prvi/drugi u grupi, pa sam igrao par izvesnih Spanija/Portugal, Arg/Cro, Bra/Sui, Ger/Mex, Bel/Eng i iznenadjenje Uru/Egi. Al sam umesto tog poslendjeg igrao i tiket sa Uru/Rusija... Na ovo sam dodao i Pol/Col i dobio kvotu preko 5000 :D Al to imam i sistemcice 5/6, 5/7, 6/7. I jos par slicnih tiketa gde sam izbacio Urugvaj i Brazl, a dodao Polsjku.

 

Sad odigrah i singl Poljska prva kolumbija druga po 5. I dodao Senegal treci pa je kvota 8. 

 

Francuze sam skroz preskocio. Engleze samo nesto minimalno u paru sa Belgijom. Njih se najvise plasim da ne naprave kiks.

 

Sve kad se sabere bas sam dosta stavio na WC, al u principu skoro sve sam uplacivao zaradu od tiketa.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Sta cemo sutra. Razmišljam o opciji pobeda Rusije i 2+

 

Ehh kladio sam se da će moj avatar postici najviše golova na prvenstvu kvota 150

Edited by Cash
Link to comment
5 minutes ago, Cash said:

 

 

Ehh kladio sam se da će moj avatar postici najviše golova na prvenstvu kvota 150

 

:rolf: 

 

Sto ne rece, dao bih ti ja kvotu 300 :D 

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Ja se i dalje lomim, 2+ ili sutevi >23.5.

 

0-1 i manje suteva. Ne bacaj pare...

 

Mada ja verovatno tu necu nista igrati, Al cu navijati da ne pobede Ruse, kako bi Egipat dobio vece sanse...

Link to comment

Ne igram minuse na fudbalu, tako da ce verovatno biti vise suteva. Nije to previse, po 12 za poluvreme.:D

Na Urugvaj-Egipat mi je neverovatno visoka kvota za golove, no sacekacu granicu za suteve i tu.

Link to comment

Da, bas gledam u cemu je fora na Urugvaju. Previseoke kvote, I na domacin golovi i ukupno glovi.

 

Odigrao sam opet Sport Rosaria, domacin golovi, jak je protivnik, pa su i kvote dobre. 2+, u oba, 3+ i 4+, po 2.05, 3.1, 4.55 i 12.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/2, prosao je i prateci MLB tiket. Chicago 2-2 na poluvremenu i tako ostaje do kraja; ja i moj dugacak jezik.:laugh: MLB ok. Dabl rutinski, kako Boston, tako i Houston; Arizona me nije odusevila u ofanzivi, mada i Greinke ume bolje od ovoga, jos su na kraju imali sansu za preokret. Na pratecem je proslo svasta, uz dosta srece na overu (HR za prolaz, na 2 auta, u 9. iningu). Jos jedan odlican dan, videcemo sta sledi na WC.

Danas bez nekog zaletanja sa ulozima, pa ni sutra reklo bi se; subota vec deluje da se treba probati ozbiljnije.

 

 

 

Fudbal

 

Rusija-SA sutevi >23.5

 

Kvota 1.90.

Vidim da kvote za golove rastu (2+ je preko 1.40), a znam i sam, da Rusi imaju uzasnu realizaciju. Igraju kod kuce, bice napujdani, protivnik nije nesto, te ocekujem ofanzivu od starta. Ako su golovi nepoznanica, onda bi suteva trebalo biti. Gledao sam SA protiv Nemaca; i njima je dati gol problem, mada umeju lepo da otvore kontre.

 

 

MLB

 

Oakland-Houston 2 (Montas-Verlander)

 

NY Yankees-Tampa >8.5 (German-Snell)

 

Kvote, 1.50, 1.90.

Astrosi dominiraju protiv Oaklanda i metla u seriji od 3 utakmice je prilicno realna za danas. Sezonska serija, 7-1 za goste.

Za tim sa tako dobrim udaracima, Yankees imaju neverovatno dugu under seriju (8 utakmica) i vreme je da se to promeni.

 

Prateci tiket, Colorado >8.5, Cleveland H2(+1.5), Boston >8.5, Arizona H1(+1.5). Kvota 7.18.

 

 

Link to comment

Popunjavam neku internu kladionicu i imam nekoliko dilema,

 

1. Ko ce da prodje grupu, Danska ili Peru, zajedno sa Fra?

 

2. Meksiko ili Svedska, zajedno sa Nemackom?

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...