Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lomio sam se, ali ipak oduigrah Islandjane. Fram - Haukar i Selfos Trotur. Obe od GG44+ do 7+ pride GG GG. Na Framu su manje kvote, pa je uplata nesto veca. Imam i sitne dublice 4+ i GGGG. Kvote na Framu 2.3, 3.7, 7.6, 15 i 9.5. A Selfos 2.6, 4.8, 10, 21 i 11.6

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/2. Poljska lagano; bilo je puno sansi, ali se nije posrecio neki bonus tiket. MLB je za promenu dosao. Sva cetiri para dodjose "u glavu", mada je dovoljan i ovaj hendikep. Boston i Yankees lepo iskontrolisase meceve; Atlanta se brzo vratila iz zaostatka; Astrosi nastavise pobednicki niz (6). Prodje kombo, kada ocekivanja nisu bila previsoka.

 

 

Fudbal

 

Colorado-Chicago 3+

 

Kvota 1.84.

Sest MLS meceva se igra veceras i na kraju se odlucih za par sa najvecom kvotom za 3+. Statisticki ovo lici na siguricu; 3+ ucinak, Colorado 9/13 (6/7 kod kuce), Chicago 11/15 (6/6 na strani).

 

 

MLB

 

Baltimore-Boston 2 (Cashner-Sale)

Oakland-Houston 2 (Blackburn-Cole)

 

Arizona-Pittsburgh 1 (Greinke-Taillon)

 

Kvote, 2.03, 1.65.

Boston i Arizona spremaju "metle" za danas. Sale je na moundu za Red Soxe, uz nadam se makar solidnu podrku. Arizona je eksplodirala ofanzivno, a posto Greinke baca veceras, bice dovoljan i manji broj poena. Imaju 8-2, 10 meceva unazad, odnosno 5 pobeda u nizu. Kao i Verlander, Cole je nasao sjajnu formu u Houstonu; na nivou sezone mu je bilans kvalitetnih startova 12/13 (minimum 6 ininga, i ne preko 3 primljena poena).

 

Prateci tiket, Atlanta <7.5, Chicago Cubs H2(+1.5), Colorado >8.5, Seattle H1(+2.5). Kvota 6.58.

Link to comment

Ne igram ovakve kvote, ali ajde da napravim izuzetak, Svetsko prvenstvo je, pa da vidim na koliko utakmica cu da puknem :D:

 

UdpNDYE.png

 

Kacim ovo iz Maxbeta, jer se tiket sa Soccera gde cu da odigram ne vidi ceo pri printscreenovanju. Kvota u Socceru je 49.73. U obe kladionice je na ovo bonus 20%.

Link to comment

Granica za suteve za Rusija-SA, 23.5. Hmmm, deluje previsoko. Ne verujem da gosti mogu uputiti vise od 6-7 udaraca na gol; mada nije

nerealno ni da Rusi imaju 20. Mozda ipak probam 2+.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakav sam magarac, strasno. Cekam mesec i jace da odigram pobednike Nemce i Spance i uplatim prekjuce po 6 i 7.5 kvotama a Mocart posle ovih novih desavanja podigao na 6.7 i 7.7 :isuse: Podelio sam 30 hiljada da dobici budu po 100 hiljada a moglo je da bude 107 i po hiljada na oba. Smorio sam se, po 60e razlika, nije malo.

Link to comment

Ja sam hteo par stotina evra na Nemce i da se sitno pokrijem Spancima ali promenio vremenom odluku pa izjednacio, 16 700 na Nemce i 13 400 na Spance ali sjebao sam se, moglo bolje u Mocartu danas. Jebo mi pas mater, kud nisam sacekao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...