Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne zavrsih prethodni post;

Nisam depozitovao tamo mozda 7 dana, i onda su se setili da mi posalju bonus, naravno

Mart kod njih sam zatvorio u finom minusu, nisak ni znao da ove lokalne kladionice dele bonuse.

Cifra jeste smesna btw

Edited by Godfrey
Link to comment
2 hours ago, Godfrey said:

Dobih danas od Balkan beta 1000 din bonus..

Lepo su se setili.

 

Nikad nista. A kod njih imam najlosiji saldo. Kad god odigram promasim.

 

Veceras dva moja specijala u omiljenim ligama, dueli dve poslednjeplasirane ekipe u Spaniji i Boliviji. Preterali sa kvotama na Depor - Malaga, GG3+ cak 2.8, GG4+ 4.95... pa jebote

Link to comment

O da, po 22.5 :D Jebo sam im majku majcinu. Skocile jos malo kvotwe u odnosu na ono sto sam pisao, pa sam jos jace od planiranog.. 

 

I plus u nadoknadi Guabira do GG4+ gde ulazi glavni singl n atom mecu i dubl sa SPancima za silovanje Meridiana

Link to comment

Dve poslednjeplasirane ekipe - Timmyjev special :D

 

Sad odigrah Capiata - Independiente, GG3+ po 2.35, GG4+ po 3.85, 5+ po 7, 6+ po 16 i GG GG po 15.7. Opet ne razumem otkud ovolike kvote...

 

edit. dade Capiata u 1.min

Edited by Timmy
Link to comment

Ispostova Capiata jos jednom. I to ga dadose sa igracem manje. A malo falilo jos jedan da uvale u nadokndi. Neverovatno srcan tim, kapa dole. A bruka je sto ih gleda 300 ljudi. Ako me put nanese u Paragvaj ima da odem da ih gledam :)

Link to comment
7 hours ago, Timmy said:

 

Nikad nista. A kod njih imam najlosiji saldo. Kad god odigram promasim.

 

Veceras dva moja specijala u omiljenim ligama, dueli dve poslednjeplasirane ekipe u Spaniji i Boliviji. Preterali sa kvotama na Depor - Malaga, GG3+ cak 2.8, GG4+ 4.95... pa jebote

 

Prsate ti ribe mosnice ljubile, prepiso sam i jos dodao anderleht gg3+ u ocajnickom pokusaju vadjenja, 

Link to comment

Bravo Asov bravo Timmy samo tako nastavite. Sutra ocekujem dosta od Zverke da da detaljni izvestaj i analizu sutrasnjih utakmica. Gde mam je kolega malistev brine me dugo ga nema.

 

Osecam da cemo ih sutra pokidati,mreza je bacena sve je spremno jos samo riba da se upeca

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/5. Srecno prodjoh na fudbalu; Ajax II brzo do 2-0 i tako ostaje do kraja; PSG jedva ulazi u 2+. MLB nastavio sa ocajnim rezultatima. Razumem da uleti jedno iznenadjenje, no da Yankeesi, Cubsi i Astrosi, izgube u istom danu, to je vec neverovatno. Yankees ukupno 5 poena, na poslednja dva meca; to je tim od koga ocekujem 7-8 poena rutinski, makar na svakoj drugoj utakmici. Cubsi izgubili 4-0 vodjstvo, lose udaraju i oni. Od Astrosa sam ocekivao da rutinski dobiju seriju, bez poraza, da bar o tom jednom paru ne razmisljam; jedan poen, kod kuce, protiv Padresa, smor. Cleveland je jedva dobio, 3-2, pri cemu su Royalsi propustili par dobrih sansi za preokret. Angelsi novi lagani over. Igrao bih samo poene, no ovo hladno vreme, ne pogoduje plusevima, a undere nekako ne uspevam da nadjem (na stranu sto je ovo jedini sport gde ih igram). Tja, red bi bio da naredna nedelja bude realna, nakon ove startne propasti; 19/36, od starta sezone, je bas lose; 24/36 je recimo prihvatljivo.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-PSV 3+

 

Stoke-Tottenham 3+

 

Barcelona-Leganes 2+

Monaco-Nantes 2+

Nacional Asuncion-Olimpia Asuncion 2+

U. de Chile-Curico Unido 2+

 

Kvote, 1.44, 1.64, 2.11.

AZ i PSV, retko zakazu sa golovima, u medjusobnim duelima. Stoke igra bas lose i sve osim ubedljive pobede gostiju, bi bilo veliko iznenadjenje. Zadnje vreme je doslo, kada Barsu ne igram 3+, no pred revans CL, ne bih da eksperimentisem. Tu je derbi iz Paragvaja, Monaco, te U. de Chile, koji je odlicno otvorio sezonu.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Liverpool X2, Flora 2+, Juventus P/K2, Bayern P/K2, Tottenham P/K2, Fulham 2+, Peterborough 2+, Blackburn 2+, Luton 2+, Fylde 2+, Rangers 2+, Brechin 2+, Peterhead 2+, Monaco w1, Barcelona P/K1, Benfica P/K2. Kvota 15.96.

 

 

MLB

 

Washington-NY Mets 1 (Gio Gonzalez-Matz)

 

Houston-San Diego 1 (Cole-Mitchell)

 

Boston-Tampa 1 (Porcello-Faria)

 

St. Louis-Arizona H2(+1.5) (Wacha-Greinke)

 

NY Yankees-Baltimore >9.5 (Gray-Tillman)

 

Kvote, 1.60, 1.30, 1.57, 1.43, 2.00.

Gonzalez je bio ubedljiv protiv Metsa, prethodne sezone, 3-0, 2.25 ERA. Zabelezio je pobedu protiv Redsa, na prvom startu u sezoni; 6 ininga, 7 strajkauta, 1 primljen run. Matz je imao problema sa kontrolom, na sezonskom debiju, 4 ininga, 3 dopustena poena, 3 walks i 2 homers. Start sezone, Washington 4-3, NY Mets 5-1. Serija 0-1.

Cole, 4-2, 1.96 ERA, na 6 startova protiv Padresa. Siguran prvi start, 7 ininga, uz cak 11 strajkauta i jedan primljen run, 3 walks. Mitchell je imao dva nastupa iz bullpena, protiv Astrosa i jedan dopusten run, 4+ ininga. Nije se proslavio protiv Colorada, drugog aprila, 5 ininga, 5 primljenih poena, 3 walks. Ucinak ekipa, Houston 6-2, San Diego 2-6. Serija 0-1.

Porcello je 13-8, 3.20 ERA, na 24 starta protiv Raysa. Do sada, 1-0, 1.69 ERA (5+ ininga, 4 Ks, 1 dopusten poen). Faria ima 1.38 ERA, na 3 nastupa protiv Red Soxa, mada jos nije nastupao na Fenwayu. Otvorio sa, 4 ininga, 1 primljen run, 2 strajkauta, 3 walks. Ekipe, Boston 6-1, Tampa 1-6. Sezonska serija 4-0 za Boston, tekuca 1-0.

Wacha je 1-1 protiv Arziona (pobeda je zabelezena prosle sezone). Prosle sezone je bio dobar na Busch Stadiumu, 8-4, 3.41 ERA. Neubedljiv start, 4+ ininga, 4 primljena poena, u porazu od Metsa, uz 2 Ks, 2 walks i 2 pustena HRs. Greinke je 12-4, 3.17 ERA, protiv Cardinalsa. Dosta bolje nastupe ima kao domacin, sto je potvrdio i na sezonskom debiju, 5+ ininga, 9 strajkauta, 1 primljen poen. Greinke je godinama medju top picerima, na nivou cele lige, pa mislim da ovde vredi probati hendikep, ako ne cistu 2. Start sezone, St. Louis 3-4, Arizona 6-1. Serija 0-1.

Gray je doziveo poraz protiv Oriolesa, sredinom proslog septembra, uz 5 primljenih poena, Na domacem terenu ima dosta visok ERA, 5.30 na 6 startova. Na prvom startu, u Torontu, imao je 4 odigrana ininga, 8 strajkauta, i jedan primljen run, ali i 7 dopustenih hitova i 3 walks (sto ce reci, vise srece, nego pameti). Tillman ima 5.54 ERA, na 22 nastupa protiv Yankeesa. Nije se prolsavio protiv Astrosa, 4 ininga, 4 primljena poena, bez strajkauta, uz cak 4 walks, u porazu. Over/under ucinak, NY Yankees 4/8, Baltimore 2/8. Serija, under i over.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, NY Yankees 1, Boston 1, Arizona 2, Cleveland 1, Pittsburgh H1(+1.5), Colorado H1(+1.5), Chicago Cubs H2(+1.5). Kvota 14.78.

 

 

 

Link to comment

Odigrah da Evertno daje i pobedjuje po 9 i 15 u 87.min. I oni promasise dve najbolje sanse na mecu.

 

Prethpdno me prodao Alaves. Igrao sam pre meca da daju 2+, pa od 60og u live da ga daju. A oni promase penal. Jebeni penal ponovo :frust: 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...