Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3 minutes ago, Timmy said:

 

Mene nimalo. Kad ljudi igraju 15 parova, i nabiju ludacku kvotu, a ne stave bar 14/15 smatram da je kladionicarska pravda da padnu.

 

Nek ne zameri kolega koji je okacio tiket, pricam generalno o tome...

Ja prvi ne igram sisteme.:tongue:

Lazem. U retkim situacijama, kada probam prelaze, ih jednostavno moram koristiti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jeste Vankuver, sad pogledah. A ovo mi je treci put da padam na kvotu manju od 1.05 koju sam dodavao zbog jebenog uslova. Jednom je cak bila kvota 1.01 na velikog favorita gde ni 1X nije bilo dovoljno. Pisao sam to ovde pre par godina...

 

Jedno vreme sam resio da ne igram to. Al me sinoc provuče ogromna kvota na gost3+. Kod njih bila 2.72, u maxberu.2.3, u.mocartu 1.95. Neverovatna razlika. Al kod njih mora tri para.

 

Od sada vise ne igram te kvote zbog uslova. Bolje preskočiti...

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 2/3, NHL 0/2, Lazio je dosao 5+ i 6+, a prosao je i prateci fudbalski tiket. Fudbal je dosao dobro, to ne mogu poreci. Zbog CL neke stvari nisam iskoristio kako treba. Preskocih Bayern, koji je lagano natrpao Dortmund. Lazio raspucan, u drugom poluvremenu; PSG jedva, 2+ varijante ok; Na fiks tiketu 3 kvote 1 (Roma, Leverkusen, Barcelona), no dobro je da je prosao jedan. MLB korektno, mada sam ocekivao sva 3 prolaza. Washington ofanzivno raspolozen, nije bilo sanse da to padne. Cubsi se namucise, Darvish nesiguran, no dobise u 10. iningu. Greinke odlican, ali ga udaraci nisu ispratili; cim je izasao, gosti postigose pobedonosni poen.  NHL ocajno. Islandersi i Pittsburgh prolaze, no Predatorsi i Blues padaju. I posle neko kaze da se ne namesta; Nashville juri prvo mesto u celoj ligi, gube 7-4, od najlosije ekipe sa Istoka (verujem da ovi nisu dali 4 PP gola na mecu, od starta sezone); St. Louis gubi od poslednjeg na Zapadu 6-0 i sada je na klackalici. Dnevni deo je bio dosta dobar, no nocni je za no comment.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Stoke 2+

Real Potosi-Bolivar 2+

Olimpia Asuncion-Deportivo Capiata 3+

 

Kvota 1.80.

Arsenal i Bolivar na kraju ispratih opreznije, samo mec iz Paragvaja, u 3+ varijanti.

 

Prateci tiket, Twente 2P1+, Flora 2+, Heracles 2P1+, Ajax P/K2, Werder 2P1+, Feyenoord 2P1+, Nice 2P1+, Zvezda P/L2, Galatasaray w1, Eibar 2P1+, A. Madrid P/K1. Kvota 6.26.

 

 

MLB

 

Miami-Chicago Cubs 2 (Peters-Quintana)

 

Texas-Houston 2 (Minor-Cole)

 

Kvote, 1.40, 1.60.

Peters je dobio priliku u rotaciji, nakon sto se Straily povredio. Na Marlins Parku, prosle sezone, 1-1, 1.53 ERA, na 17+ ininga. Quintana nije nastupao protiv Marlinsa. Vazi za startera, koji bolje nastupe ima, kasnije u sezoni. Cubsi vode 2-1 u tekucoj seriji i ocekujem da izboksuju pobedu u istoj (makar tesno, kao sto je sinoc bio slucaj).

Minor protiv Astrosa, prethodne sezone, 1-0, 2.45 ERA, na 3 nastupa. Nakon najlosije MLB sezone, Cole se nada da ce biti bolji, u novom timu. Jedini start protiv Rangersa je imao jos 2013. godine, u pobedi, uz 9 Ks. Imao je solidan pripremni period, 3-1, 2.14 ERA, uz 24 strajkauta. Houston vodi 2-1 u seriji; isti zakljucak, kao i za Cubse.

 

Propratni tiket, NY Mets >7.5, LA Angels >8.5 i NY Yankees H2(+1.5), Washington H2(+1.5), Cleveland H2(+1.5), Detroit H1(+1.5). Kvote, 3.06, 3.21.

 

 

NHL

 

Tampa-Nashville 5+

Pittsburgh-Washington 5+

 

Kvota 1.73.

5+ trend, Tampa 6/10, Nashville 7/10, Pittsburgh 9/10, Washington 7/10.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Fudbal 3/4, MLB 2/3, NHL 0/2, Lazio je dosao 5+ i 6+, a prosao je i prateci fudbalski tiket. Fudbal je dosao dobro, to ne mogu poreci. Zbog CL neke stvari nisam iskoristio kako treba. Preskocih Bayern, koji je lagano natrpao Dortmund. Lazio raspucan, u drugom poluvremenu; PSG jedva, 2+ varijante ok; Na fiks tiketu 3 kvote 1 (Roma, Leverkusen, Barcelona), no dobro je da je prosao jedan. MLB korektno, mada sam ocekivao sva 3 prolaza. Washington ofanzivno raspolozen, nije bilo sanse da to padne. Cubsi se namucise, Darvish nesiguran, no dobise u 10. iningu. Greinke odlican, ali ga udaraci nisu ispratili; cim je izasao, gosti postigose pobedonosni poen.  NHL ocajno. Islandersi i Pittsburgh prolaze, no Predatorsi i Blues padaju. I posle neko kaze da se ne namesta; Nashville juri prvo mesto u celoj ligi, gube 7-4, od najlosije ekipe sa Istoka (verujem da ovi nisu dali 4 PP gola na mecu, od starta sezone); St. Louis gubi od poslednjeg na Zapadu 6-0 i sada je na klackalici. Dnevni deo je bio dosta dobar, no nocni je za no comment.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Stoke 2+

Real Potosi-Bolivar 2+

Olimpia Asuncion-Deportivo Capiata 3+

 

Kvota 1.80.

Arsenal i Bolivar na kraju ispratih opreznije, samo mec iz Paragvaja, u 3+ varijanti.

 

Prateci tiket, Twente 2P1+, Flora 2+, Heracles 2P1+, Ajax P/K2, Werder 2P1+, Feyenoord 2P1+, Nice 2P1+, Zvezda P/L2, Galatasaray w1, Eibar 2P1+, A. Madrid P/K1. Kvota 6.26.

 

 

MLB

 

Miami-Chicago Cubs 2 (Peters-Quintana)

 

Texas-Houston 2 (Minor-Cole)

 

Kvote, 1.40, 1.60.

Peters je dobio priliku u rotaciji, nakon sto se Straily povredio. Na Marlins Parku, prosle sezone, 1-1, 1.53 ERA, na 17+ ininga. Quintana nije nastupao protiv Marlinsa. Vazi za startera, koji bolje nastupe ima, kasnije u sezoni. Cubsi vode 2-1 u tekucoj seriji i ocekujem da izboksuju pobedu u istoj (makar tesno, kao sto je sinoc bio slucaj).

Minor protiv Astrosa, prethodne sezone, 1-0, 2.45 ERA, na 3 nastupa. Nakon najlosije MLB sezone, Cole se nada da ce biti bolji, u novom timu. Jedini start protiv Rangersa je imao jos 2013. godine, u pobedi, uz 9 Ks. Imao je solidan pripremni period, 3-1, 2.14 ERA, uz 24 strajkauta. Houston vodi 2-1 u seriji; isti zakljucak, kao i za Cubse.

 

Propratni tiket, NY Mets >7.5, LA Angels >8.5 i NY Yankees H2(+1.5), Washington H2(+1.5), Cleveland H2(+1.5), Detroit H1(+1.5). Kvote, 3.06, 3.21.

 

 

NHL

 

Tampa-Nashville 5+

Pittsburgh-Washington 5+

 

Kvota 1.73.

5+ trend, Tampa 6/10, Nashville 7/10, Pittsburgh 9/10, Washington 7/10.

 

 

u mlb po meni najsigurniji CLE H2 sa Bauerom i LAA > 8.5 sa Ohtanijem koji je na spring trainingu bio katastrofa, da je bio na pragu prebacivanja u minors.

Link to comment

Cleveland je favorit, pa ovde nije prevelika kvota u hendikepu, zato i povezah par tih meceva u hendikepu (ja Bauera ne obozavam previse, mada ova postava moze da isprati bilo koga).

Ohtanija sam gledao u predsezoni i nije se proslavio, no cekam da vidim i prvi zvanicni start, za jacu igru.

 

Jedva cekam da ovi top timovi zaigraju kod kuce. Tvoji imaju seriju protiv Tampe, gde se nadam da ce izdominirati.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/2, NHL 0/1. Za mene najsigurniji par za golove na fudbalu, je naravno dosao 0-1. Pao bih u bilo kojoj varijanti, eventualno sam mogao uzeti bonus, da sam ispratio i Bolivar 3+. MLB polovicno. Cubsi zatajise, Astrosi lagano. NHL je ponovo smorio; samo 4 gola, na Pittsburgh-Washington. Bas slab vikend. Fudbal i nije dosao tako lose, no NHL bolje da ne diram pred playoff.

 

 

Fudbal

 

Dordrecht-Ajax II 2+

PSV II-Oss 2+

Molde-Tromso 2+

Young Boys-Basel 2+

 

Kvota 1.65.

Dosta meceva, u odnosu na standardni ponedeljak, te odigrah jedan oprezan tiket.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Fredericia 2P1+, Skive 2P1+, Eindhoven 2P1+, Ajax II 2P1+, PSV II 2P1+, NEC 2P1+, Asane 2P1+, Brentford 2P1+, Peterborough 2P1+, Plymouth 2P1+, Luton 2P1+, Fylde 2P1+, Mjondalen 2P1+, Ull/Kissa 2P1+, Fenerbahce 2P1+, Rosenborg 2P1+, Porto 2P1+. Kvota 12.87.

Pomalo je neverovatno da ovi tiketi sa golom u drugom poluvremenu, relativno tesko prolaze (ne verujem da ima verovatnija igra od toga).

 

 

MLB

 

Cincinnati-Chicago Cubs >8.5 (Mahle-Chatwood)

 

Houston-Baltimore 1 (Morton-Tillman)

 

LA Angels-Cleveland >8.5 (Ramirez-Clevinger)

 

Atlanta-Washington 2 (Newcomb-Roark)

 

Kvote, 1.80, 1.40, 1.80, 1.75.

Mahle ce imati tek drugi start na Great American Ball Parku. 27. avgusta prosle godine, porazen je ovde, na svom MLB debiju, uz 3 primljena poena, protiv Piratesa. Chatwood je 0-3, 5.09 ERA, na 4 starta protiv Redsa. Kontrola mu nije jaca strana, pa su walks uobicajena pojava (4.7 po startu, sezonu ranije). Dosadasnji over/under ucinak, Cincinnati 2/3, Chicago Cubs 2/4.

Morton je imao izvanrednu proslu sezonu; Pobede u sedmom mec ALCS serije; odnosno iz bullpena, u odlucujucoj utakmici WS. Ukupne brojke govore same, 14-7, 3.62 ERA, 163 Ks, 1.19 WHIP, 0.228 prosek udaranja protivnika. Tillman je imao start bez odluke, na jedinom suceljavanju sa Astrosima, sezonu ranije. Sezona u celini je bila veoma losa; 93 ininga, uz 24 dopustena HR i 51 walks. Timski trend, Houston 3-1, Baltimore 1-2. Home Opener Astrosa.

Ramirez je 0-1, 3.75 ERA, na 5 nastupa protiv Indiansa. Pre povrede u avgustu, zabelezio je 11 pobeda, uz 4.15 ERA, na 27 nastupa. Clevinger je 2-0, 3.94 ERA, na 3 starta protiv Angelsa. Setao se izmedju picerskog korpusa Indiansa i njihovih filijala u nizim ligama. Imao je odlicnu zavrsnicu sezone. Bilans poena do sada, Angels 3/4, Indians 2/3. Home Opener Angelsa.

Newcomb polako popravlja fastball kontrolu. U ruki sezoni je imao 108 strajkauta, na 100 odigranih ininga (19 startova), ali i 57 walks i 6 HBP. Roark je 6-3, 2.88 ERA, na 19 nastupa protiv Bravesa; prosle sezone, 1-2, 5.87 ERA, na 4 nastupa. ERA mu je dosta skocio, u odnosu na 2016. (4.67), mada broj pustenih igraca na baze, nije povecan. Start sezone, Atlanta 2-1, Washington 3-0.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket. Pittsburgh PIX, Detroit PIX, NY Mets PIX, Arizona PIX, Texas PIX, Colorado PIX. Kvota 29.54.

 

 

Hokej

 

CSKA Moscow-SKA St. Petersburg w2

Vaxjo-Malmo w1

 

Eisbaren-Nurnberg 5+

Munchen-Mannheim 5+

 

Kvote, 2.37, 2.06.

St. Petersburg je sigurno kvalitetniji tim, a kvote su skoro egal. Vaxjo je i dalje najbolja ekipa u zemlji. Nemci dolaze sa golovima i kada je doigravanje u pitanju.

Slabija grupa.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Objava na Facebook stranici Maxbeta:

 

 

Quote

Dobro jutro MaxBetovci!

Ovog ponedeljka jedan naš igrač je u velikoj dilemi. On za sada ima pogođenu kvotu 700, a ostao mu je još samo jedan par na tiketu, Belenenseš – Porto, gde čeka prelaz 1-2. 

Šta biste vi uradili – da li bi hrabro čekali ishod poslednjeg meča ili izabrali opciju Cash Out i uzeli siguran keš?


 

Spoiler

 

nDbbUld.jpg

 

 

 

 

 

Zbog necega nije pokazivalo sliku posle kacenja adrese, pa sam je save as itd.  Evo linka do objave!

 

Uzgred, Belenenses na poluvremenu vodi 1:0.

Edited by Nesh
Link to comment

Nikad me sudije nisu ovako ojadile kao sad na Hetafe - Betis. I u kvantitetu (kolicini novca i broju tiketa) i u velicini kvote (jedna bila cak 62) i u ociglednoj gresci koju bi corav video.

 

Merkao sam ovaj mec danas, al odustao. ukljucim se negde pocetkom drugog i vidim 0:0. I krenem da trpam, na sitno, al gomila tiketa. Hetafe 1+ i 2+ i gg. Pa dodavao Hetafe1+, Betis1+ i GG. Onda Hetafe, promasi penal. Ja nastavim ove igre i pocnem i 1:1 tacan rez, prvo kvota 15, pa 27, i na kraju pomenutih 62. Betis ga da u 80 i nekom (to mi izvuce vecinu uplate) i u nadokndai daje i Hetafe. Lopta od stative  bar 20-30 cm presla liniju, golman je vraca... ocigledno odmah bilo da je gol. Ovi se raduju, komentator vice 1:1, ja se radujem jos vise.... kad sudija odmahuje, svi ka njemu trce... ja sam vicem VAR!. Al jbga, jebeni spanci nece da uvedu. 

 

Sramota da u spanskoj prvoj ligi 2018. godine gledamo ovo. Pa majku vam jebem koristite tehnologiju kad je odavno vec stigla! Em jeftina, em pouzdana. 100 puta vise od sudija slepaca :mad: 

Link to comment

Max bet su najveca govna za taj cash out. Meridian ima nekih 5% provizije kod takvog uzimanja novca. A ovi i preko 50%. Pre negde imao neki dublic na 100 din, dve kvote po 5 i 6. Usla prva od 6. ja gledam da li da mozda uzmem to, a oni mi nude nekih 280 din. U Meridianu bi dobio 570-580. Sto je skroz ok, uzmu malo, jer prekidas tiket... Al ne vise od pola.

Link to comment

A kad sam kod Maxbeta, upravo sam igrao na Sportivo - 3 de ferebro. GG4+ mi glavni tiket, u kladionici igrao po 3.75. A na on line kladjenju je 3.4 kvota :isuse: Igrao sam i GG3+ po 2.2.5, 5+ po 7, 6+ i GGGG. I sve 5 do 10% vece kvote u kladionici nego na online. A kao propagiraju online kladjenje, bonusi, reklame, kurac, palac, a daju ti 10% manju kvotu. Mrš!

 

Nekako mi je najsladje kad kod njih dobijem, a verujem da ce paragvajska braca veceras sa svoje strane doprineti sta treba :) 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...