Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 2/4, prosao je i prateci MLB tiket. Najlosiji Opening Day, od kada igram (13 sezona, ako me secanje ne vara). Cubsi izboksovase pobedu, dok Red Soxi uradise suprotno, ispustivsi 4-0. Yankeesi bez dileme, dominacija od starta. Pojedini hvale lineup Dodgersa, no meni to i dalje deluje metiljavo, sto se pokazalo i nocas; Kershaw primi samo 1 poen i oni ipak budu porazeni. Razocaravajuce otvaranje. Naviknut sam da prvog dana, nema vecih iznenadjenja. Tu je i 3/4 razocaravajuci bilans, dok je 2/4 no comment. Ostalo je doslo uglavnom ok, no kada ono glavno ne dodje makar korektno, to i nije mnogo bitno.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Nacional Potosi 3+

 

Kvota 1.48.

Probah ono sto lici na zicer za golove.

 

Prateci tiket, Brentford 2+, Fulham 2P1+, Plymouth 2+, Peterborough 2+, Northampton 2P1+, Cheltenham 2P1+, Fylde 2+, Dag&Red 2P1+, Telstar 2P1+, Almere 2P1+, Emmen 2+, AZ II 2+, Eindhoven 2P1+, Ajax II 2+, Derby 2P1+, U. de Chile 2P1+. Kvota 14.02.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Washington 2 (Bailey-Scherzer)

 

Texas-Houston 2 (Fister-Keuchel)

 

Kvote, 1.40, 1.50.

Redsi i Nationalsi kasne sa otvaranjem, zbog losih vremenskih prilika. Bailey je porazen na oba proslosezonska starta protiv Washingtona, uz 16 primljenih poena, na 5+ ininga. Scherzer je 2-1, 2.55 ERA, na 4 starta, protiv Redsa. 

Astrosi su nastavili gde su stali prosle godine, glatka pobeda sinoc. Fister je nanizao dosta timova (5), videcemo kako ce se snaci. 2016. je bio clan Houstona (12-13, 4.64 ERA). Keuchel nije imao previse problema sa Rangersima, u prethodnoj sezoni, 3-1, 2.92 ERA, na 4 nastupa.

 

Propratni tiket, Detroit H1(+2.5), NY Yankees H2(+1.5), Boston 2, Chicago Cubs 2, Atlanta H1(+1.5), LA Dodgers 1. Kvota 7.86.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Toronto 5+

Washington-Carolina 5+

 

Kvota 1.66.

Blizi se kraj sezone, pa je sve teze odrediti, ko ce neki mec odigrati ozbiljno, a ko ne (sto mi je za golove najbitnije), no probah ipak jedan dabl.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/2, NHL 1/1. Neverovatan pad na fudbalu. Nakon brzih 0-1, ocekivao sam 5-1 kraj ili nesto slicno, no 0-1 ostaje do kraja. MLB nastavio promenljivo. Washington tesno; Keuchel i Houston su zato doziveli poraz, nakon nemustog izdanja napada. NHL tesno, nakon sto su Capitalsi primili dva gola, u zavrsnici meca. Neocekivano traljav trend nastavljen; ne znam sta ni danas mogu da ocekujem.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Benevento 3+

 

PSG-Monaco 3+

 

Las Palmas-Real Madrid 2+

Sevilla-Barcelona 2+

PSV-Breda 2+

Benfica-Guimaraes 2+

 

Crystal Palace-Liverpool 2+

Colo Colo-U. Catolica 2+

Jorge Wilstermann-Guabira 2+

Guarani-Cerro Porteno 2+

 

Kvote, 1.41, 1.42, 1.45, 1.77.

Odigrah oprezno na kraju. Sledi CL pa je vecina meceva ispracena u 2+ varijanti. Colo Colo-U. Catolica je ranije bila goleada u najavi, no gosti igraju prilicno tvrdo u tekucoj sezoni, pa su i 2 gola upitna.

Samo prva stvar je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Girona 2P1+, Liverpool 2P1+, Rangers 2P1+, Atalanta 2P1+, Lazio 2P1+, Leverkusen 2P1+, Celtic 2P1+, Real Madrid 2P1+, Benfica 2P1+, PSV 2P1+, AZ 2P1+, Barcelona 2P1+, Jorge Wilstermann 2P1+, PSG 2P1+. Kvota 6.46.

 

 

MLB

 

Miami-Chicago Cubs 2 (Despaigne-Darvish)

 

Arizona-Colorado 1 (Greinke-Marquez)

 

Cincinnati-Washington 2 (Castillo-Strasburg)

 

Kvote, 1.40, 1.65, 1.57.

Despaigne je na jedinom nastupu protiv Cubsa porazen, uz dva primljena poena. Prosle sezone kao starter, 2-3, 4.06 ERA, na 8 nastupa. Darvish je najveca ovosezonska akvizicija Cubsa. Protiv Marlinsa je imao 2 starta (shutout na jednom, odnosno 10 primljenih poena na drugom). Skor u seriji je 1-1. Bullpeni su prilicno istroseni, te se obe ekipe nadaju, dobrim nastupima startera.

Nakon nesto sporijeg pocetka, Greinke se pokazao kao vredna akvizija za Diamondbackse; 30-14, tokom dve odigrane sezone, uz 215 strajkauta u prosloj. Na Chase Fieldu retko gubi, 13-1, 2.87 ERA, na 18 startova, sezonu ranije. Protiv Colorada, 9-5, 3.93 ERA, na 25 nastupa. Marquez je 0-3, 4.59 ERA, na 6 startova protiv Arizone, prethodne sezone; Protiv najboljeg udaraca domacina (Goldschmidt), nema bas dobar ucinak, 6/10, 2 HR, 4 walks. Jedino mi se ne dopada, sto je Arizona dobila oba meca serije, no ciscenje svejedno deluje izgledno.

Castillo je 0-1, 4.09 ERA, na 2 proslosezonska starta protiv Nationalsa. Strasburg je 3-1, 4.40 ERA, na 8 startova protiv Redsa. 

Sinoc je Scherzer izdominirao; nista manje se ne ocekuje ni od Strasburga.

 

Kvote, 1.40, 1.65, 1.57.

Prve dva meca su na kombo tiketu.

 

Propratni tiketi, NY mets <7.5, Detroit >8.5, Seattle <7.5 i NY Mets H1(+1.5), Detroit H1(+1.5), Texas H1(+2.5), Atlanta H1(+1.5), Baltimore H1(+1.5), San Diego H1(+2.5), San Francisco H2(+3.5), NY Yankees H2(+1.5), LA Angels H2(+1.5). Kvote, 5.88, 19.55.

Eksperimentalni fiks tiket, gde sve ekipe mogu biti porazene; kvote su od 1.30 do 1.53.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Montreal w1

Nashville-Buffalo w1

 

New Jersey-NY islanders 5+

Arizona-St. Louis w2

 

Kvote, 1.55, 2.12.

Pittsburgh pokusava da sacuva drugo mesto u diviziji. Predatorsi su blizu toga da osvoje Presidents` Trophy. St. Louis se bori za goli ulazak u playoff, a isto vazi i za Devilse, pri cemu Islandersi retko zakazu sa golovima.

Prvi dabl je u jacoj grupi.

Link to comment

Lazio sa igracem vise, samo 2 gola na poluvremenu. Ako ovde ne izbroje do 5-6 komada, u drugom poluvremenu, ne znam gde bi to moglo da se desi. Tesko je da se ne nervira covek, kada gleda fudbal.:dry:

Link to comment

Serem vam se u hokej. Kao i u planetwin. Ne daju govna singlove na gomilu liga, pa sam morao da vezujem Penarol (dosta odskocili sa kvotama) sa jos dva dogadjaja. Nadjem u lajvu dve kvote po 1.03-1.05 da ispunim uslov. Neki levi fudbal udje, al vidim taj hokej od 3:1 dosao do iksa pred kraj.

 

Srecom posle ne udje ni Penarol, inace bi im zapalio kladionicu.. Jebali ih uslovi takvi.

Link to comment
12 hours ago, John Coltrane said:

Samo da se iserem u usta svakome ko prima platu u FC Barcelona. Toliko.

 

Ne bih da pametujem, al ne razumem zasto igrati na Barcu poslednja dva meseca... pisao sam i Miljenku par puta... Ljudi uzeli titulu odavno, sta ocekujete.. pogotovu posle ove turneje sa prijateljskim - ko zna kakvi su se igraci vratili.. ja sam lepo naplatio sa Sevilja prvo1+. Bilo velikih 2.4, al sam i uzivo dodavao...

 

Doduse, istim rezonom sam promasio da ga daje Las Palmas.

Link to comment
On 29.3.2018. at 3:43 PM, Miljenko said:

E jbg. Ovo me vise iznervira i od serije promasenih singlova.:dry:

 

Mene nimalo. Kad ljudi igraju 15 parova, i nabiju ludacku kvotu, a ne stave bar 14/15 smatram da je kladionicarska pravda da padnu.

 

Nek ne zameri kolega koji je okacio tiket, pricam generalno o tome...

Link to comment

Necu Real, necu Shalke, pa cak ni PSG (aj kao kup je) i onda ko velim Barsa je bar dobra kvota.

Sevilja je tuga cele sezone i onda mi se 2 puta useru u zivot.

Link to comment

I ja ocekujem, kada ulupas tolike pare u tim, da mogu cesce dolaziti sa golovima (on za fiks). Imaju 16/30 na 3+, u prvenstvu, a i CL (grupna faza), im je bila katastrofalna.

 

Hokej je dosao uzasno nocas. Dve ekipe kojima su trebali bodovi, ubedljivo porazene od timova sa zacelja, kao da ce kladionice propasti ako obe dobiju. Samo 5+ i teraj, makar i u doigravanju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...