Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Molim,molim :D Hokej obozavam,mada ga ove sezone malo gledam i pratim,ali sto nekada ne mogu da ga pogodim,,,Eisbaren me neki dan obori,igrao na njih,a dosao X.Bilo 6:6,minut i nesto pre kraja primili go.Slobodno stavi X kada igras,nema veze sto ima malo tekmi do kraja.Moji omiljeni su Senatori su u kanalu ove godine,i vredelo je igrati protiv njih u poslednje vreme.I to jos i 5+ uz njihov poraz,ali ne igram na klubove za koje navijam.

Probaj,suludo zvuci,na MAC u Madjarskoj ligi.Nisu me izneverili u finalnoj seriji.Dvojka na njih je lepa kvota.Jedino me brine da li ce da mozda ostave da titulu uzmu kod kuce.

Link to comment

Nocas malo utakmica.

Toronto - Florida i Colorado - Phila, cisti troznaci, ali bi mogle mozda da zamirisu na nereseno.

Toronto 6 utakmica bez neresene (u poslednjih 10 utakmica imaju samo jednu), Florida 8 (u poslednjih 10 isto samo jedna neresena). Ove sezone pobeda Toronta kod kuce (1:0) i obe neresene na Floridi. Mozda treba uzeti u obzir da je Toronto puko od Bufala kod kuce 3:2 u proslom kolu.  

Colorado se ne pretrze od neresenih (kuci 22 6 10), Phila na strani 12 15 12 (3 neresene u nizu na strani). Ove sezone, na pocetku, u Filadelfiji 4:4.

Ja cu probati. Naravno, muckacu na ponekom tiketu i druge varijante (verovatno negde i "iznenadjenje" na Floridu).

Washington - NY Rangers: 1.70  4.15  4.00 (Maxbet); Mala kvota, favoriti Capitalsi, vezali 4 pobede zaredom, Rangersi nikakvi, ali uvek spremni da zeznu. 1&over 4.5 je 2.30. Za izbegavanje.

Vegas - Arizona  1.65  4.20  4.25, 1&over 4.5 je 2.40, Premala kvota na Vegas, a Arizona u poslednjih 5 utakmica ima 3 0 2 (dobili Tampu na strani 4:1). Za izbegavanje.

 

Sve u svemu, iskombinovacu nesto, da se ne ispustim. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Jos nije otvorena MLB sezona, a vec je jedan mec odlozen za petak; Cincinnati-Washington (Bailey-Scherzer).:dry: 

Tako da je trenutni izbor za cetvrtak suzen: Cubs 2, Dodgers 1, Red Sox 2, Yankees 2, u singlu; za neki miks tiket, Houston <, Milwaukee 2 ili H2 (+1.5), Atlanta <, Cleveland <.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vidim da u Meridianu imaju dodatne hendikepe; +1.5 na obe ekipe, odnosno +2.5 na autsajdera. Dobra stvar kada me interesuje neki egal mec, a svuda ima samo hendikep na nominalnog autsajdera.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Vidim da u Meridianu imaju dodatne hendikepe; +1.5 na obe ekipe, odnosno +2.5 na autsajdera. Dobra stvar kada me interesuje neki egal mec, a svuda ima samo hendikep na nominalnog autsajdera.

 

Sad gledam i ja ponudu: Imaju fiks&over/under kao i ranije, a prakticno su uveli i iks (dodatni inning - yes, kvota 7.00). Svidja mi se to. :D

Maxbet jos nije izbacio ponudu za MLB. 

Link to comment
14 hours ago, Miljenko said:

Vidim da u Meridianu imaju dodatne hendikepe; +1.5 na obe ekipe, odnosno +2.5 na autsajdera. Dobra stvar kada me interesuje neki egal mec, a svuda ima samo hendikep na nominalnog autsajdera.

 

Vidi u planetwinu. Oni za basket imaju po 8 dodatnih granica na obe strane. Pa daje mogucnost kvota od 1.3 do 4 - srazmerno ukusu :)

 

Mozda su ok i sa hokejom.

Link to comment

Ja sam na kosarci (NBA), samo te dodatne granice i igrao. Za overe je tu Mozzart najbolji, posto imas 4-5 poena nizu granicu, po kvoti 1.60. To sto je u NBA trend, da vise poena pada u prvom poluvremenu, je vec druga stvar.:sleep:

Link to comment

da, to sam nocas osetio, kad su niksi i filadelfija za prve dve ubacili 130, a onda u poslednje dve 89. pa jbt

ukupno 219, meni trebalo 222. naravno promasili su i dve trojke u poslednjih 30ak sekundi

 

 

no, na stranu to. portland me bas ukanalio. odigrao tri nba tiketa i stavio ga na sva tri

vodili celu tekmu, ali nesto kilavo i ovi pred kraj preokrenuli

Link to comment

Hokej 0/2. Dobro je odigrah sitno samo 2 dabla, losi rezultati juce. Da sam sve ispratio u singlu, imao bih 1 pogodak. NHL nepogodljiv, a slicno se moze reci i za Fince (Tappara kao rezervna varijanta, je takodje porazena).

 

 

MLB

 

Miami-Chicago Cubs 2 (Urena-Lester)

 

Toronto-NY Yankees 2 (Happ-Severino)

 

Tampa-Boston 2 (Archer-Sale)

 

LA Dodgers-San Francisco 1 (Kershaw-Blach)

 

Kvote, 1.50, 1.65, 1.57, 1.30.

Bez mnogo mudrovanja danas, na timove za koje se ocekuje da budu konkurentni, za visok plasman.

Urena je imao ucinak, 5-5, 3.21 ERA, na Marlins Parku, prethodne godine. Protiv Cubsa, 2-1, 3.18 ERA. Lester je imao fin pripremni period; prosle sezone, 1-2, 4.66 ERA, na 5 nastupa protiv Marlinsa. Miami je dosta promenio lineup i sumnjam da ce im napad biti makar priblizno dobar, kao ranijih sezona (otisli su Stanton, Ozuna, Yelich i Dee Gordon). 

Happ je dobio oba proslosezonska starta protiv Yankeesa, uz 2 dopustena poena, na 11+ ininga. Severino nije tako dobar protiv Blue Jatsa, 7 primljenih runs, na 12+ ininga (2 starta). Gosti imaju novog menadzera, no to je ostalo u zapecku, nakon dovodjenja Stantona, Sa pravom se ocekuje da Yankeesi budu masina za poene. Toronto je dosta izmenio postavu. Tu su pridoslice Curtis Granderson i Grichuk, dok Donaldson i Tulowitzki i dalje imaju problema sa povredama. Kada je kompletna, ova postava deluje opasno, no ovako bangava...

Archer, 1-1, 5.87 ERA, na 3 starta, sezonu ranije. Sale, 4-1, 2.66 ERA, na 6 startova protiv Raysa, u istom intervalu. Red Soxi su potpisali J. D. Martineza, sto bi trebalo da popravi njihov prilicno slab ofanzivni ucinak, iz prosle sezone. Tampa je usla u rekonstrukciju tima; Longoria, Morrison, Steven Souza Jr. i Corey Dickerson, su napustili ekipu. Raysi su i ranijih sezona, bili izuzetno nepouzdani u napadu, no ove sezone od njih, ne ocekujem puno.

Kershaw ima 1.60 ERA, na 40 startova (41 nastup), protiv Giantsa. Blach je primio 2 poena, na 13 ininga, na Dodger Stadiumu. Kao gost se nije proslavio, prethodne sezone, 3-7, 5.55 ERA. Kershaw je retko gubio od San Francisca i kada je Bumgarner bio starter, te drugaciji ishod ne ocekujem ni danas. Gosti jesu pojacali lineup (ofanzivno pre svega); dosli su McCutchen i Longoria, pa bi trebalo biti i nesto powera u inace jednoj od najkilavijih postava lige.

 

Prateci tiketi, Houston <9.5, Cleveland <7.5 i NY Mets IPX, Baltimore 1, Houston IPX, Atlanta <8.5, Milwaukee 2, Cleveland IPX. Kvote, 3.24, 30.36.

 

NHL tiket, Tampa 5+, Pittsburgh 5+, Minnesota 5+, Chicago 5+, Vancouver 5+, Los Angeles 5+. Kvota 6.79.

 

Link to comment
E jbg. Ovo me vise iznervira i od serije promasenih singlova.:dry:
Kada stavis 14-ti par zato sto pomislis da je 13 baksuzni broj [emoji53]

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...