Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 2/4 (uz dve kvote 1). Baksuzni fiks; od tri meca, dva odose u OT za povracaj, odnosno pad na Predatorsima, nakon neverovatnih 0-4, na startu meca. Tampa lagani plus; kilavi Blackhawksi bez gola u Dallasu, 4-0, najgluplji pad; Sharksi dosta lakse od ocekivanog. Ovoliko produzetaka nisam skoro video. Islanderse preskocih, odose u over, cak i protiv Ducksa. Nisam se proslavio; da je dosao plus na Starsima, ne bih se bunio uopste.

Danas ulozi kao juce, sutra sledi jaca igra (El Clasico, Man City, PSV, AZ, ima par zanimljivih NHL parova).

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Liverpool 3+

Anderlecht-Eupen 2+

Espanyol-A. Madrid w2

 

Almere-Eindhoven 3+

Dordrecht-PSV II 3+

 

Ajax II-Volendam 3+
Telstar-De Graafschap 3+

 

Kvote, 1.52, 1.46, 1.97, 2.04.

Liverpool standardno, a tu se moze podvesti i Holandija 2. Anderlecht je skroz nepouzdan u tekucoj sezoni, zato i 2+, dok se A. Madrid jedino u fiksu i moze odigrati.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Ajax II 2P2+, MVV 2P2+, AZ II 2P2+, Eindhoven 2P2+, Telstar 2P2+, PSV II 2P2+. Kvota 16.33.

 

 

NHL

 

Arizona-Washington 5+

 

Kvota 1.43.

5+ trend, Arizona 5/10, Washington 9/10. Capitalsi su u dobroj formi, dok domacin ima samo jedan trijumf, na prethodnih 10 utakmica, pa zato i nisam probao fiks, nego golove.

Jaca grupa.

 

 

NBA

 

Houston-LA Clippers >214.5

 

Kvota 1.60.

Neverovatno koliko je vrhunskih igraca povredjeno (Curry je propustio vec 6 meceva i odmah su propast za poene). Paul ponovo fali kod Rocketsa, no oni su i bez njega igrali ubedljivo.

Kombo tiket.

Propratni tiket, New Orleans P>108.5, Washington >207.5, Milwaukee >206.5, Miami P>97.5, Denver P>103.5. Kvota 16.21.

 

 

Link to comment

Sad se treba odluciti za sutra. Ima gomila sporednih tiketa, no to nije upitno, glavni su problem.

Dva sam izabrao: El Clasico 3+, NY Islanders-Winnipeg 5+. Ostaje dilema, Las Vegas-Washington 5+ i Man City 3+ i nesto iz Holandije (PSV 1, 2+, 3+ ili AZ 2+, 3+) ili Man City i jedan ova dva para iz Holandije, a preostali ide u 3+ varijanti.

Link to comment

Fudbal 3/4, NHL 0/1, NBA 1/1, Liverpool je dosao 5+ i 6+, Almere 6+, PSV II 5+, AJax II 5+ i 6+, Telstar 5+. Holandija 2 izuzetno raspucana, svuda sam imao neki bonus tiket. Cudan mec u Londonu, 4 pogotka za samo 7 minuta. Anderlecht jedva 1-0, ipak je tamo Club Brugge jedini za igru ove sezone. A. Madrid mi je medju neomiljenim ekipama; cini mi se da nijednom nisu dosli kada sam ih igrao (sto je retka pojava). Jedini NHL par, koji nije otisao u 5+ over, je bio ovaj moj; Capitalsi se brukaju sa onakvim napadom, pri cemu je Grubauer bio sasvim pristojan. NBA rutinski. Uzeh nesto na kraju, mada manje od ocekivanog usled 2 promasaja u jacoj grupi.

Danas jako i prilicno siroko.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Barcelona 3+

 

Man City-Bournemouth 3+

AZ Alkmaar-Heerenveen 3+

 

Napoli-Sampdoria 3+

 

Sassuolo-Inter X2

Milan-Atalanta X2

Juventus-Roma 1X

 

Celtic-Aberdeen 1

PSV-Vitesse 1

 

Kvote, 1.40, 1.86, 1.43, 2.19, 1.95.

El Clasico igram uvek i tu nema neke dileme. City kod kuce, a iz Holandije izabrah AZ (na kome su kvote za golove u blagom padu). Napoli protiv tima koji i daje i prima gomilu golova. Na kraju i dva fiks tiketa. Inter ima tesko gostovanje, zato i dvoznak; Atalanta igra dobar fudbal; derbi u Torinu. Celtic je truba za golove ove sezone (ako ne mozes da natrpas ekipe blizu zone ispadanja, meni je to nekorisno), pa probah fiks; PSV ima tradiciju tvrdih meceva protiv danasnjeg rivala, a vidim da i kvote za overe rastu.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Fulham 2P2+, Leeds 2P2+, Wolves 2P2+, Plymouth 2P2+, Peterborough 2P2+, Luton 2P2+, Crewe 2P2+, Dag&Red 2P2+, Brechin 2P2+, Forfar 2P2+, Ayr 2P2+, Peterhead 2P2+, Elgin 2P2+. Kvota 3738.08.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Winnipeg 5+

 

Las Vegas-Washington 5+

 

Pittsburgh-Anaheim w1

 

Tampa-Minnesota w1

 

Dallas-Nashville 5+

 

NY Rangers-Toronto 5+

 

Kvote, 1.32, 1.40, 1.53, 1.47, 1.38, 1.38.

5+ trend, NY islanders 8/10, Winnipeg 8/10, Las Vegas 7/10, Washington 7/10, Dallas 6/10, Nashville 7/10, NY Rangers 8/10, Toronto 5/10. Fiks trend, Pittsburgh 5-5 (3, 5), Anaheim 4-6 (3, 2), Tampa 8-2 (6, 2), Minnesota 6-4 (2, 4).

Prva dva para su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Boston w1, Carolina w1, Edmonton 5+, Chicago 5+, Vancouver 5+. Kvota 6.09.

 

 

NBA

 

Indiana-Brooklyn >209.5

 

Phoenix-Minnesota >211.5

 

Sacramento-San Antonio H2(-4.5)

 

Kvote, 1.60, 1.60, 1.55.

Mrzim kada mi smanje kvotu (San Antonio), kao da sam igrao za ne znam kakav ulog.

Slabija grupa.

 

Link to comment

Fiks na fudbalu.:laugh: Moracu ponovo da ga izbacim skroz (par godina ga nisam igrao, na ozbiljnijim tiketima), pa kako bude. Inter pada na dvoznaku, protiv ove sezone ocajnog Sasuola.:sleep:

 

Napoli 3-2 u poluvremenu, a onda nista u nastavku meca (mogao je bar i 6+ proci).

Edited by Miljenko
Link to comment
16 minutes ago, Cash said:

Pa pogodio si fiks na Celticu. 

Jesam, no nekako mi je uvek tugaljivo, kada promasim dvoznak/viner; plus kada igram golove, ne zavisim 100% od jedne ekipe.

Tja, svaka navika se menja, pa tako i ova. Najgore su reprezentacije; krs za golove, pa si primoran da probas fiks.:sleep:
Fudbal za sada korektno; ako Holandjani ne zakazu, mogao bi biti prilicno dobar.

Link to comment
5 hours ago, malistev said:

Vest Hem - Njukasl  1
Udineze - Verona  1
Lids - Hal  1
 

  

AZ - Herenven  GG4+

Spal - Torino  GG3+

La Korunja - Selta  GG3+

 

Bas te nece prijatelju valjda pogodis drugi tiket

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...