Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moja greska sto sam ih igrao, a propustio Briz ili AZ gg. Da zlo bude vece igrali su protiv Herte koja je takodje nepredvidiva, a ja sam zaglabo ko mutav.

Htedoh da povezem Sporting, Benfiku i OL, al sinoc je proslo to "vadjenje", necu da silujem i veceras.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Moja greska sto sam ih igrao, a propustio Briz ili AZ gg. Da zlo bude vece igrali su protiv Herte koja je takodje nepredvidiva, a ja sam zaglabo ko mutav.

Htedoh da povezem Sporting, Benfiku i OL, al sinoc je proslo to "vadjenje", necu da silujem i veceras.

 

Milane slepce :isuse:

Link to comment

E ovo vec nisam video skoro; izgleda da nece uspeti da daju 79 poena u poluvremenu NBA meca (secam se kada je jednom prilikom na Rocketsima palo 72 u drugom, nakon 130+ u prvom).:sleep:

Link to comment

danas sam bio dobar na kladži, prebacim skoro ceo plus na 2 tiketa, i jedan pogodim prilično lako ali ljudi moji kako padnem drugi, znači ubio bih ih. čekam oladipa under 24,5 i lik ima 23 i prva stvar: vode 13 razlike, rešen meč na minut i 20 do kraja bruklin traži tajmaut ja kontam to je to izvadiće startere kraj. bruklin vadi startere majmunčina mekmilan ostavlja svoje igrače. druga stvar: 35sek do kraja, rezultat ne znam ni ja nije bilo nekih promena tipa da je bruklin napravio neku seriju, velika većina ekipa iako nije do kraja napad, uzme otapka loptu, ostavi je, indijana ne, oladipo pogađa trojku. pa jbm ti sve

Link to comment

Fudbal 4/6, NFL 1/1, NBA 0/2, Club Brugge je dosao 5+, prosao je i kombo tiket. Fudbal korektno, mada je mogao doci jos neki bonus tiket (Liverpool je stao na 4-0, dok se Barsa neopevano ispromasivala, u mecu u kome je trebala dati 10 komada). Celtic i Leipzig, fiks gluposti su vec standardna stvar i razlog zbog cega i izbegavam isti. NFL dodje lagano. NBA, bas kilava sezona; nemoguce je proceniti, kada sta odigrati. Igrace ne umem, to ne vredi da pokusavam; no da na dva meca fali oko 40 poena, u zavrsnoj cetvrtini i da oba padnu, to stvarno ne kapiram. Odgledao sam drugo poluvreme u Washingtonu (drugi NBA mec ove sezone) i mogu reci da je bolje sto gledam NHL. Ok plus na kraju, mada procentualno mali, u odnosu na uplatu. Leipzig je oborio sirok fudbalski tiket (20+ kvota), Oakland i Dallas siri NFL tiket. 
Ok vikend (oba dana u plusu), no ocekivao sam da ce jedan doneti bas dobar dobitak (primarno subota).

Danas samo 20% jucerasnjih uloga; ovo kasnjenje NBA ponude me cesto tera da improvizujem, a to je retko dobra stvar.


Fudbal

 

Fenerbahce-Karabukspor 3+

 

Ajax II-Den Bosch 3+

Porto-Maritimo 1

 

Kvote, 1.53, 1.57.

Fener igra protiv tima sa zacelja. Holandjani uobicajeno, Porto u tesnoj borbi za vrh.

 

 

NHL

 

Colorado-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.35.

5+ trend, Colorado 6/10, Pittsburgh 7/10.

Neugodni parovi danas, inace bih mozda odigrao jace, te odabrah samo jednu utakmicu.

 

Prateci tiket, Avangard P2+, AK Bars 2P2+, Jokerit 2P2+, Slovan Bratislava P2+. Kvota 14.51.

 

 

NBA

 

San Antonio-LA Clippers H1(-8.5)

 

Kvota 1.65.

Clippersi su desetkovani, no kako mi NBA prolazi, ne bi me iznenafilo da se i ovde desi neko cudo.

 

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 1/1, NBA 1/1. Jeste ponuda bila slabija, no nisam ocekivao ovako kilave rezultate; Fenerbahce i Ajax II razocarase. Svi NHL mecevi odose u over sinoc, pa i ovaj moj. NBA za promenu lagano. Kakav dan, takav i ucinak. Danas nesto jace (najpre sam hteo jako, no nakon poplave NHL pluseva nocas, malo opreza je neophodno), 50% vikend uloga.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-West Ham 2+

Leicester-Man City 2+

Schalke-Koln w1

Napoli-Udinese w1

 

1.69.

U vecini liga se igraju kup mecevi, a to vec ne mogu ozbiljnije odigrati.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Cambuur 3+, Gillingham 2+, Telford 2+, Altrincham 2+, Villem II 2+, TNS 2+, Albion 3+. Kvota 4.43.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Dinamo Minsk 5+

 

NY Islanders-Detroit 5+

 

Dallas-Washington 5+

 

Las Vegas-Tampa 5+

 

NY Rangers-Anaheim w1

 

Buffalo-Boston w2

 

Kvote, 1.50, 1.38, 1.39, 1.30, 1.69, 1.57.

5+ trend, St. Petersburg 6/10, NY Islanders 8/10, Detroit 6/10, Dallas 6/10, Washington 8/10, Las Vegas 6/10, Tampa 8/10. Fiks ucinak, NY Rangers 6-4 (4, 3), Anaheim 4-6 (4, 2), Buffalo 2-8 (2, 5), Boston 6-4 (5, 3). Kod KHL meca sam naveo samo St. Petersburg, posto od njih sve i zavisi. Par ociglednih NHL meceva za over. Serija Rangersa i Ducksa je obicno domacinska; Boston je igrao sinoc, te zato ovo i stavih u slabiju grupu.

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

Hokej + NBA, Lokomotiv Yaroslav w1, Tappara w1, Kongsvinger 5+, Hvidovre 5+, Djurgardens w1, Salzburg w1, Munchen w1, Bern w1, SCL Tigers 5+, Philadelphia >201.5, Cleveland >212.5. Kvota 18.84.

 

Link to comment

St. Petersburg neuobicajeno metiljav, u prvoj trecini; Minsk je imao par zicera, no izgleda da bi ga oni dali samo na EN (a i to je upitno).:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

Koje smaranje su ovi kupovi (ne racunajuci Holandiju), sve neke utakmice sa jednim golom. Bar da se igra otvoreno, kada nije toliko bitno, no i ovde taktiziranje.

To sam uglavnom i ocekivao (mada 2 gola bas...) ; vise me nervira St. Petersburg, koji da samo 2 gola, protiv 2 klase slabije ekipe (1.18 kvota u fiksu na hokeju je ekvivalent 1.05 na fudbalu).

Ovaj zimski period je stvarno naporan.:34_rolling_eyes:

Zato i kazem, da godina ima 2 dela, kada se igra MLB i kada je pauza u istom.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 5/6. Fudbal je bio sumnjiv, mada ovoliko malo golova, ipak nisam ocekivao. St. Petersburg je zatajio juce; dva njihova gola, su bila nedovoljna za over (2-2). NHL idealno, svih pet parova je proslo. Rangersi i Bruinsi lagano u fiksu, te tri manje-vise rutinska plusa. Siri tiketi stalno padaju na jednom paru, a tako je bilo i juce (dva komada + kombo). Nakon dosta razmisljanja, danas odigrah malo slabije (60% jucerasnjih uloga).

 

 

Fudbal

 

PSG-Caen 3+

Celtic-Partick 3+

 

Monchengladbach-Leverkusen 3+

 

Bayern-Dortmund 3+

 

Kvote, 1.72, 1.47, 1.44.

PSG kao i obicno; Celtic je porazen u nedelju, pa je vreme da neko nadrlja protiv njih. Nemci igraju kup, no njihova liga je jedna od retkih, gde se to takmicenje ozbiljno shvata.

 

Prateci tiket, Olympiakos 2, Roma 2P1+, PSV 2+, AZ w2, Benfica 1, Chelsea 2P1+, Ajax 2+, Juventus 1, Man Utd 2+, Sevilla 2+, Sporting 1. Kvota 6.16.

 

 

NBA

 

Houston-LA Lakers >219.5

 

Kvota 1.60.

Houston je jedna od retkih pouzdanih ekipa za plus, ove sezone, mada i ovolike povrede ne idu na ruku.

 

NHL + NBA, Toronto 5+, Calgary 5+, Boston w1, Denver >211.5, San Antonio H2(+3.5). Kvota 7.10.

 

 

Link to comment

Leverkusen naravno naredjao 0-2 utakmice i u nedelju, kada ih niko nije igrao, usledila je goleada. Danas ponovo bez gola u poluvremenu, smor. Brzo se igra, no sve neki metiljavi sutevi, blizu golmana, umesto da utovare bar 3 komada, vec u prvih 45 minuta (Monchengladbach pre svega).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...