Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, NHL 1/1 (uz jednu kvotu 1). Na fudbalu je i taj jedan tiket, prosao uz dosta srece, sa dva gola u zavrsnici meca. Monchengladbach je zakazao protiv prosecne ekipe, u 1-0 porazu, pri cemu je i Dortmund jedva prosao. NHL standardno. Capitalsi prodjose, dok je Chicago ponovo otisao u OT. Nije ispalo lose na kraju, no danas je dosta bitniji dan. Odigrah jako, nadam se da ce i rezultati biti prihvatljivi.


Fudbal

Al Jazira-Real Madrid 3+
Bayern-Koln 3+

Man Utd-Bournemouth 1
Tottenham-Brighton 1
Celtic-Hamilton 1

Swansea-Man City 2+
Liverpool-WBA 2+
Leverkusen-Werder 2+
Strasbourg-PSG 2+

West Ham-Arsenal 3+

Flamengo-Independiente 2+

Kvote, 1.56, 1.75, 1.60, 1.66, 1.41.
Bayern igra protiv "pokojnog" Kolna; rival Reala je takodje neuporedivo slabiji. Utd bi trebao da odigra bolje, nakon one gnjavaze u derbiju; Tottenham za seriju pobeda i mesto blizu vrha, gde im je i mesto; Celtic je prilicno neozbiljan za moj ukus, u ligi gde su skroz dominantni po kvalitetu, pa golove obidjoh; PSG igra protiv ekipe koja ga je dobila u prvenstvu, pa ne ocekujem njihov skroz neozbiljan pristup danas (Neymar ne igra; za nekog toliko placenog, propusta previse meceva). Neke timove koje obicno pratim u 3+ varijanti, odigrah na 2+, sto bi trebalo proci bez problema. Ne verujem da West Ham moze odigrati ponovo onako savrseno u defanzivi; Arsenal ima losiju odbranu, odnosno bolji napad, od tima sa Stamford Bridgea, te ocekujem golove. Veceras se igra i revans finala Copa Sudamericana; gosti imaju 2-1 iz prvog meca, pa odigrah golove.
Prve tri stvari su u jacoj grupi.

Prateci tiket, Cukaricki 1, Radnicki Nis w2, Spartak Subotica 2+, Rijeka 1, Zvezda P/KX, PSV w2, Schalke w1, Crewe 3+, Rangers 2+. Kvota 14.97.


NHL

NY Islanders-Dallas 5+

Kvota 1.38.
5+ trend, NY Islanders 7/10, Dallas 5/10. Mali zastoj sa golovima ove nedelje, pa ispratih samo jedan mec danas. Sa onakvim napadom, Starsi su neocekivano kilavi u ofanzivi.
Slabija grupa.


NBA

Houston-Charlotte >214.5

Kvota 1.60.
Rocketsi razvaljuju i dalje, uz dovoljan broj over meceva (7/10). 
Kombo tiket.

Propratni tiket, Oklahoma P>105.5, Denver >201.5, New Orleans >211.5, Toronto P>108.5. Kvota 8.76.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja se nervirao oko Reala, a Bayern jos gori, 1-0 protiv ovih koji ispadaju gotovo sigurno. Ne znam sta je sa ovim fudbalom, ali ljudi mase mrtve sanse, kao na traci i to se desava iz meca u mec. Razumeo bih ponegde, ali je ovo bas ucestalo. Ispade City jedini pouzdan.

Link to comment

fc569b3736fa57d489acde345f9ea602.jpg

 

Na kraju sam najvise drhtao zbog UTD.

Mada me je i sudija na tekmi Shalke-Augsburg pogledao. Prvo je svirao korner za goste ipak pozvao u pomoc VAR, penal bio cist ko suza, dakle gost se vratio sa 0:2. Ali samo par minuta kasnije je popasao simuliranje, tj. Haritovo trazenje kontakta sa golmanom Augsburga i mirne duse (beze VAR asistencije) okrecio za domacina.

 

A ja jos idem kroz kucu i hocu zenu da stavim u top sto sam zbog nje zakasnio na PSV. Trazim u garazi jelku i ukrase, a PSV vodi 3:1. Kraj 3:3, tako da ce vecerasnji dobitak otici na cvece u znak izvinjenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by John Coltrane
Link to comment

Odigrao sam i danas jedan fiks tiket i on je prosao. Ovo drugo bih tesko uklopio, u bilo kojoj varijanti; Bayern premali fiks, ne bi prosao hendikep; Liverpool 0-0, tu nije bilo pomoci, premalo za viner.
Tja, mozda i nije moglo bolje; ne bih ni gundjao da su dosla 2.

Cash mi je sugerisao istu stvar i poslusah ga, tako da sada pokusavam da iskombinujem i poneki fiks tiket. Par godina sam igrao 100% golove na fudbalu.
Jedini sport, gde mi je fiks primaran je MLB.
Bice bolje, ovaj period novembar-decembar je uvek neugodan.
 

Link to comment

Fudbal 2/5, NHL 1/1, NBA 0/1. Fudbal uzasno, dobro je sto provukoh dva tiketa. Real i Bayern se obrukase, pri cemu je Real nekako dosao do 3+ (dve utakmice, gde su 6+ i 7+, bili recimo 80% verovatni). Leverkusen samo 1-0, no tu je i Liverpool trokirao. Fiks tiket prodje jedva, nakon sto se Man Utd ponovo namucio. Arsenal neprijatno iznenadio, West Ham je odjednom postao defanzivna sila, bah. Finale Sudamericane prolazi bez problema. Uvek mi je fascinantno, kako fudbaleri promasuju onoliko sansi; ispada da je umetnost pogoditi, onako veliki gol. Hokej nije doneo nerviranje, no NBA jeste; Rocketsi odigrase tvrdo, cim sam ih ja ispratio. Bas los dan; jaca grupa 1/4, to je uvek propast, ma kako dosla slabija grupa.
Danas odigrah za manje od 20% jucerasnjeg uloga, ponuda me nije odusevila.


Fudbal

Heracles-Sparta Rotterdam 2+
Ajax-Excelsior 3+

Kvota 1.46.
Slab izbor danas, pa probah Holandjane.


NHL

Arizona-Tampa w2

Kvota 1.36.
Fiks trend, Arizona 2-8 (1, 6), Tampa 7-3 (5, 3). Puno utakmica danas, no vecina deluje tesko za pogoditi. Fleury se vraca na gol Las Vegasa i bice naostren, ako dobije sansu protiv bivseg tima. Chicago gostuje ove sezone sjajnom Winnipegu, pri cemu Blackhawksi imaju problema u ofanzivi. Islandersi gostuju Columbusu, gde tvrdi mecevi nisu iznenadjenje, a slicno vazi i za mec u Bostonu.


NBA

Cleveland-LA Lakers >213.5

Brooklyn-New York P>106.5

Kvote, 1.60, 1.85.
U nedostatku boljih stvari, probah ova dva NBA para. Golden State je i dalje nekompletan, pa ih preskacem.

Fudbal + hokej, Fleetwood w2, Lazio 1, Porto 1, U. La Calera 2+, Washington 5+, NY Islanders 5+, Montreal w1, St. Louis w1, Winnipeg 5+, Colorado 5+. Kvota 24.56.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...