Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Vec sam pomislio da ni ovaj jedan nece proci. Celtic ide na "crnu listu"; samo 2-0, protiv potencijalnog drugoligasa je nedopustiva stvar (3+ na 10/19, u onako smesnoj ligi je za svaku kritiku).

Link to comment

Pa sad, da je bio realan i nije bio. Lever nije dosao 3+, Celtic isto; sporedni u fiksu je pao na Benficu, a ni Ajax nije dosao (sto bih mozda probao u fiksu, no srecom obidjoh). Po meni nije moglo mnogo gore od ovoga, eventualno da je na Bayern-Dortmund ostalo 2-0 ( a promasili su sve i svasta, pre gola Dortmunda).

 

Najgora fudbalska godina, nema sta; imas meceve sa malo sansi, odnosno sa druge strane utakmice, gde se u serijama mase ziceri iz peterca. Nakon onako slabog leta (MLB osvetlao obraz, srecom), ocekivao sam bolji novembar/decembar (koji su tradicionalno najgori meseci za fudbal); nema snega, tereni su uglavnom ok, no nema ni golova.:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

To za predomisljanje stoji, isti slucaj. Ja sam imao zadrsku kod Holandjana; da nije kup u pitanju, PSV i AZ bi isli na golove u nekoj varijanti. Tja, bice bolje valjda. Za Nemce sam znao da ce odigrati ozbiljno (posto uvek i igraju), no nije pomoglo previse.

Link to comment

Ja sam Celtic igrao da pobedjuju sa vise od 1 gola razlike. Nekad je bolje igrati hendicep umesto 3+. Francuzi realno mada sam se zaleteo sa PSG +2 debil Mota pravi u 90.minutu penal bez potrebe. Olos. Srecom Sporting sa 3+ spasio stvar. Miljenko sta cemo od Nhl javljaju mi se pobede Calgaryja i Philadelphie

Link to comment

Fudbal 1/3, NBA 1/1. Fudbal nastavio u istom ritmu. Lever 0-1; bilo je sansi, ali su sutevi uglavnom bili po sredini gola. PSG prolazi u zavrsnici, no Celtic dobija samo 2-0. Bayern i Dortmund opravdase poverenje, mada je i tu trebao biti dosta veci broj golova. Lagani over u Houstonu. Bolje dolaze random NHL mecevi na golove od fudbala (bar je tako ove nedelje). Nisam preterano zadovoljan, polovicnim ucinkom.

Malo jaca uplata, u odnosu na juce.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Columbus w1

 

Tampa-Ottawa 5+

 

Nashville-Carolina w1

 

Los Angeles-Colorado w1

 

Dallas-Chicago 5+

 

San Jose-Vancouver 5+

 

1.55, 1.38, 1.51, 1,41, 1.41, 1.47.

Fiks trend, Pittsburgh 5-5 (3, 5), Columbus 5-5 (5, 5), Nashville 7-3 (6, 2), Carolina 4-6 (1, 4), Los Angeles 7-3 (5, 2), Colorado 4-6 (4, 6). Over trend, Tampa 8/10, Ottawa 7/10, Dallas 6/10, Chicago 5/10, San Jose 8/10 (8 uzastopnih), Vancouver 8/10.  Pittsburgh nije u nekoj formi, no mec kod kuce deluje kao dobra prilika, za pokretanje pobednicke serije (dosta su losiji u gostima do sada). Predatorsima nije bitno gde igraju, a taman im je prekinuta serija od 3 trijumfa, porazom kod kuce od Winnipega. Kingsi se vracaju u Los Angeles, nakon neubedljive turneje (3 boda, na 4 utakmice), Colorado nije poznat kao tim koji dobro igra na strani. Tampa over standardno. I Dallas spada medju uobicajene pluseve, jedino je Chicago nepouzdan skroz. Sharksi su uvek wild card; veceras imaju zanimljiv mec protiv Canucksa.

Prve cetiri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, NY Islanders 2P2+, Pittsburgh P2+, Tampa P2+, Nashville 2P2+, Dallas 3P2+, Los Angeles 2P2+, San Jose 3P2+. Kvota 29.62.

 

Fudbal + hokej + kosarka, Gent w1, Feyenoord 1, Porto 1, Lokomotiv Yaroslav w1, Jokerit w1, Kongsvinger 5+, Sarpsborg w1, Stavanger w2, Frolunda w1, Real Madrid w2, Fenerbahce >154.5, Valencia >154.5. Kvota 26.23.

 

 

Link to comment

Sta odigrati od Nhl koju poruku poslati. Svidjaju mi se prve tri stvari od Miljenka tu jos valja odigrati 5+ Islanders vs Anaheim. Na kingse bi morali biti oprezni, Dallas mi vuce na w1

Edited by Cash
Link to comment

Ove sezone su mi uskratili zadovoljstvo, da igram strelce na NHL mecevima; nema toga u Meridianu vise u ponudi (ne znam da li ima negde).

Jedina stvar, na kojoj sam pokusavao da napravim tzv. "blokadu". 10 igraca, bi obicno dalo kvotu oko 10000 i to ako ne jurim vece kvote (preko 3.5); sve makar jedan gol na mecu. Jednom sam imao 9/10, dva puta 8/10, uz par prolaza, kada sam igrao 5 ili 6 parova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...