Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

nisam stigao na vreme da javim jebiga probajte sad ko ima mogućnosti negde online, mada su bile ograničene uplate pred meč

 

beira mare dinamo buk 1 rumunija rukomet. pre meča je bila kvota 3,5. sad jbg uživo možda može 2 negde da se nahvata. 

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 2/2, prosao je kombo tiket. Holandjani lagano, na Ajaxu treci gol pada na vreme. NHL takodje bez problema, Tampa se brzo odlepila. NBA je prijatno iznenadio, cak je i poluvreme over, dosao rutinski. Nakon uzasne srede, kombo je naravno prosao sledeceg dana. Ne bunim se, no jucerasnji parovi nisu bili rezonski za neku jacu igru, pa i plus nije znacajan.
Isti ulozi kao juce, dok cu sutra verovatno ponovo odigrati 4-5 puta jace; valjda se ne mogu ponoviti rezultati od srede.


Fudbal

Monchengladbach-Hamburger w1
Sevilla-Levante 1

De Graafschap-Oss 3+
PSV II-Almere City 3+

Eindhoven-Go Ahead Eagles 3+
Emmen-Ajax II 3+

Kvote, 1.84, 1.87, 2.10.
Nemci zakazase sa golovima, u vanrednom terminu, te probah viner na Monchengladbach; Sevilla nije efikasna te i njih ispratih fiksom. Dva tiketa iz Holandije 2; znaju biti nepredvidljivi (tesko je reci koji je mec siguran), no mogu biti prilicno zahvalni; jedina upitna stvar je vreme.

Prateci tiket, Cambuur 2P2+, Den Bosch 2P2+, Eindhoven 2P2+, Ajax II 2P2+, Oss 2P2+, PSV II 2P2+, AZ II 2P2+, NEC 2P2+. Kvota 42.34.


NBA

Houston-San Antonio P>102.5

Kvota 1.85.
Ovo sam probao zbog niske granice za Rocketse. Jeste San Antonio defanzivno orijentisan,  no ovo se moze probiti i bez preterano brze igre.
Najsigurnijeg over para veceras, naravno jos nema u ponudi, Denver-New Orleans.

NHL + NBA, Dallas 5+, Toronto 5+, Philadelphia >206.5, Indiana >203.5, Toronto H1 (-7.5), Milwaukee H1(-4.5). Kvota 13.83.

Edited by Miljenko
Link to comment

Evo mog razmisljanja za sutra:

 

Roma 1 Real Madrid 1

Man City 3+

Inter 1 ili 2+/3+ Bayern 2

PSG 2 ili 3+ PSV 1 ili 3+

Salzburg 1 Napoli w2

Arsenal 3+

Dortmund 3+

Houston > ili P>

Dallas 5+

 

Pittsburgh w2 ili 5+

Tampa 5+ ili w2

Prve cetiri stvari bi trebale da odu u jacu grupu, nevezano za konacan odabir igara.

Link to comment

Miljenko, proigrao stari dobri Sport bojs :) Sinoc sam iih sve ubo, jer sam verovao da ce davati iako su bili autsajderi (na momenat sam razmislajo o domacin golovi, al srecom raspisah gg varijante). I oni ladno dobise 2:3, uslo i gg gg po kvoti 15.

 

A kao sto znaš oni kad krenu da se pune ne staju mesecima. Valjda je ovo novi lepi početak :)

Link to comment

U nedelju zavrsavaju. Ja prosle nedelje propustih The Strongest (6-0), nakon onog uzasnog derbija.:sleep:

 

Ispravka, vec su zavrsili; izgleda da krece nova odmah, ako dobro vidim.

 

Ne, pogresna je tabela koju sam gledao, ovo je zavrsno kolo, a onda pauza do kraja januara, otprilike.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/3, NBA 1/1, PSV II i Eindhoven dodjose po 5+. Fudbal je mogao bolje. Prosla je najveca kvota, sto je plus, no zakazase sa golovima, na najverovatnijem mecu, De Graafschap-Oss. Ovi mecevi su uvek wild card, pa tu i nema razloga za nerviranje. Fiks je vec druga prica; Sevilla naravno nije dobila kod kuce, protiv prosecnog protivnika; ako nesto mrzim, to su timovi, koji ne znaju da daju gol; Monchengladbach prolazi rutinski. Dosta srece u NBA delu, taman preko granice. Ok dan. Danas odigrah ponovo jako i vreme je za jedan efikasniji dan (mada nisam odigrao presiroko na golove, kao sto umem; par 2+ meceva).


Fudbal

 

Man City-Tottenham 3+

 

Rennes-PSG 3+

PSV-Den Haag 3+

 

Inter-Udinese 2+

Stuttgart-Bayern 2

 

Real Madrid-Gremio 2+

Roma-Cagliari 1

 

Arsenal-Newcastle 3+

 

Dortmund-Hoffenheim 3+

 

Salzburg-LASK 1

Torino-Napoli w2

 

Kvote, 1.55, 1.96, 1.64, 1.50, 1.46, 1.46, 1.67.

Bilo je za ocekivati, da cu se bilo gde, gde sam neodlucan, odluciti za golove. City-Tottenham, tu ne treba objasnjenje; golova moze manjkati, jedino ako sam maler. PSG bi trebao da zaigra ozbiljnije u prvenstvu; toliko skup tim valjda moze rutinski do 3+, protiv ovih proseka. PSV je vezao dva losa rezultata i ocekujem da Den Haag nadrlja. Inter ispratih opreznije, dok je Bayern prejak za ostatak lige. Roma je nepouzdana za golove, ali bi trebala dobiti ovo; Real na kraju odigrah 2+; slicno kao i za PSG, jbs tolike date pare, ako igras 0-1. Arsenal i Dortmund kod kuce, uobicajeno. Salzburg protiv ekipe iz sredine i Napoli koji bi mogao da se vrati pobedama.
Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Dinamo Zagreb 1, Leicester 2+, Wolfsburg 2+, Chelsea 1, Leeds 2P1+, Middlesbrough P/KX, Brentford w1, Gillingham 2+, Blackburn w1, Portsmouth w1, Luton 2+, Rangers 2P1+, Inverness w1, Falkirk 3+, Forfar 2+. Kvota 43.63.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Dallas 5+

 

Colorado-Tampa 5+

 

Arizona-Pittsburgh w2

 

Washington-Anaheim w1

 

Kvote, 1.35, 1.32, 1.51, 1.58.

5+ trend, Philadelphia 7/10, Dallas 6/10, Colorado 6/10, Tampa 7/10. Fiks ucinak, Arizona 2-8 (1, 6), Pittsburgh 5-5 (3, 5), Washington 8-2 (8, 2), Anaheim 4-6 (4, 2). Pittsburgh ima niz od 5 meceva bez trijumfa u regularnom toku, te bi mogli to da prekinu protiv Coyotesa. Capitalsi su u formi, mada Ducksi retko gube u 60 osnovnih minuta, u poslednje vreme.

Svi parovi su u slabijoj grupi.

 

 

NBA

 

Houston-Milwaukee >214.5

 

Kvota 1.60.

Pratim Rocketse i dalje, mada su se i oni izbezobrazili, povremenim uplivima dobre odbrane.

Slabija grupa.

 

NBA + NHL, Minnesota >213.5, LA Clippers H2(+9.5), Minnesota 5+, NY Islanders 5+, Winnipeg 5+, Calgary 5+. Kvota 9.42.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kao sto rekoh, gomila 0-1 gluposti i danas. Arsenal 20+ suteva i jedva 1 gol; Salzburg 0-0; mogao je bar PSG da prodje u poluvremenu, ali je Cavani promasio 2 mrtve sanse. Gledajuci sve moguce sportove, fudbaleri mi deluju najprecenjenije; 90 minuta se mlatis po terenu i jedva das jedan gol (plus je gol toliki, da ga je nemoguce pokriti; za razliku od hokeja, npr.).

Link to comment

Fudbal sve gore, ovo vec postaje neverovatno. Sta li je ovaj Gremio hteo ovom utakmicom; igras finale necega i branis se, a da ne pokusas da napadnes, uzas.:ph34r:

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...