Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne moze bez nerviranja, ni kada su ovakvi ziceri u pitanju. Ljudi imaju igraca vise 80+ minuta i jedva udjose u 3+.

Moji i Barsa prijatno iznenadise, no tu bih tesko odigrao 3+, u bilo kojoj varijanti. Bar je PSG rutinski odradio posao.

Link to comment

Ja sam uspeo da u ovakoj veceri u LS ipak budem u minusu ako se gleda samo fudbal. Od 4 opcije na golove koje sam imao, Bajern. Mancester, Celsi, PSG ja odigram prva dva koji jedva do 3 dogurase (i to Bajern u pogresnom poluvremenu, a poslednja dva videli ste...

 

Srecom Slovenci u basketu lepo ispostovase, i udjose sva 3 tiketa. Onaj poslednji sut Letonaca za 3 nikom nista nije znacio, sem meni jer bi mi oborio dva tiketa da je dao (tiketi -5.5 i -3.5).

Link to comment

Velike kvote i hendikep na Sloveniju sutra protiv Španije, valjalo bi to iskoristiti pre nego padnu (a verujem da će masovno da se trpa na Slovence).

 

Takođe, nešto mi miriše na produžetke u našoj utakmici sa Italijom.

Link to comment

Fudbal 3/3, MLB 1/1, hokej 0/1, PSG je dosao 5+, a prosao je i kombo tiket. Osim Bayerna, na fudbalu je sve proslo rutinski; srecom te oni dadose treci gol, u 90. minutu. MLB dabl nije doneo nerviranje. Hokejasi zakazase, i to najverovatniji mec dana, no to sam odigrao slabije. Prosao je konacno i kombo tiket, nakon gomile padova na jednoj kombinaciji/singlu.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-APOEL 3+

Feyenoord-Man City 2+

 

Liverpool-Sevilla 3+

 

Tottenham-Dortmund 3+

 

Sport Boys-Nacional Potosi 3+
 

Kvote, 1.27, 1,56, 1.68, 1.46.

Oborise kvote na Realu, dok sam stigao da odigram, no nisam hteo nista da menjam. Liverpool i Tottenham deluju prilicno verovatno. Bolivijci su doneli dilemu, ali ih na kraju stavih u slabiju grupu.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Liverpool 2P2+, Spartak Moscow w2, Man City P1+, Napoli P.KX, Porto 2+, Monaco P/KX, Real Madrid P2+, Tottenham 2P2+. Kvota 30.80.

 

 

KHL

 

SKA St. Petersburg-Avtomobilist 5+

 

Kvota 1.47.

Trebalo je vremena da se probudi napad domacina, na prosloj utakmici; nadam se da ce danas krenuti jako od starta.

Jaca grupa.

 

MLB tiket, Cleveland 1, Kansas 1, Washington 1, Chicago Cubs 1, St. Louis 1. Kvota 5.24.

Blizi se kraj regularnog dela sezone, pa su kvote na favorite sve manje. Scherzer baca za Nationalse veceras, no posto su vec uzeli diviziju, pomalo me je strah da igram na njih (nocas je bacao Gonzalez i glatko su porazeni). Sve u svemu, nista od singlova veceras.

Edited by Miljenko
Link to comment

Joj kuzmicu sve ti po spisku. Prvi tiket, Lucic, Macvan, Kuzmic overi. Prva dva lagano, Kuzmic brzo do 8 (9.5 bila granica) i posle 1 penal i to je to.

 

Drugi tiket 5/6 6/6, ista 3 plus Meli, belineli i Filoy manje. 5 uslo samo Kuzmic pao.

 

Treci 5/7 i 6/7 isto sve plus Bogdan manje sto se cinilo takodje da ulazi. 

 

I poslednji 8/11 10/11 istih 7 plus Bobi i Jovic manje, I Hacket i Datome vise. 8 uslo, pali Kuzmic, Bogdan i Hacket za 2 poena

 

I eto poen Kuzmica i Bogdan na kraju mi uzese ogromne pare.

 

edit. inace ne igram ove igrace, danas probao i za malo sve, jbga

Edited by Timmy
Link to comment

Sad mi drugar kaze da je on igrao Kuzmica over na granicu 8.5, ja igrao sat posle njega bilo 9.5. Isto Mocart, sami pomerili granicu. Bolje da ovo nisam znao :(

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 4/4, KHL 1/1, Sport Boys je dosao 5+, jos jednom prolazi kombo tiket. Osim Reala koji je kilavio, tesko je naci zamerku fudbalu, koji je doneo par brzih prolaza. St. Petersburg nikad lakse, kada je o hokejaskom delu rec. MLB iskusno izbegoh, Scherzer nalupan protiv Bravesa. Cim prodje kombo tiket, dan mora biti dobar; jedino me nervira sto me je bilo strah da odigram jace.

 

 

Fudbal

 

Dynamo Kiev-Skenderbeu 3+

 

Basaksehir-Ludogorets 2+

Young Boys-Partizan 2+

 

Arsenal-Koln 2+

Vitesse-Lazio 2+

 

Austria Vienna-Milan 2+

Hapoel Beer Sheva-Lugano 2+

Zulte-Waregem-Nice 2+

 

Kvote, 1.53, 1.59, 1.44, 1.83.

EL mi bas i nije omiljeno takmicenje za golove, pa samo jedan mec odigrah 3+.

Sva cetiri tiketa su u jacoj grupi.

 

Jedan od pratecih tiketa, Slavia Prague P/KX, Villarreal 1, Dynamo Kiev 1, Milan w2, Rijeka P/KX, Lyon w2, Atalanta P/KX, Copenhagen P/KX, Salzburg X2, Marseille w1, A. Bilbao P/KX, Lazio w2, Real Sociedad 1, Zenit w2. Kvota 64.02.

 

 

MLB

 

Boston-Oakland 1 (Pomeranz-Gossett)

 

Kvota 1.45.

Boston je jedini tim koji se nalazi na celu divizije, a da nema neku opipljivu prednost. Sinoc su porazeni, pa im je pobeda neophodna.

Slabija grupa.

 

Propratni tiket, St. Louis 1, Washington 1, NY Yankees 1, Cleveland 1, Seattle H2(+1.5), Minnesota 1, LA Angels H1(+1.5). Kvota 15.85.

 

 

Hokej

 

Frisk Asker-Kongsvinger 5+

Salzburg-Vienna Capitals 5+

 

Kvota 1.61.

Jedna kombinacija i za danas, mada se i ovde nisam zaletao sa ulogom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...