Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Užasne kvote na većini mečeva LŠ, kladionice možda i preteruju, no dobro. Morao sam da kombinujem dva dana fudbala i basketa za nešto pristojno:

 

Barsa - Juve  1

Slovenija - Letonija  166+

Liverpul - Sevilja  1

Grčka - Rusija  2

 

Juve bez nekoliko igrača, a uz to i veliki dužnik Barsi za prošlo polufinale.

Slovenci i Letonci bi trebalo da odigraju jednu otvorenu, atraktivnu utakmicu, pa mi ni ponuđena granica za poene ne deluje previsoko.

Liverpul bi trebalo da je mnogo bolja ekipa na svom terenu.

Rusi mi deluju kao za nijasnu ozbiljnija ekipa, sa boljim pojedincima. Kvote su izjednačene i čista pobeda Rusa dobro plaća. (I opet sam se malo zeznuo pošto u glupavom mocartu daju 1x2 po defaultu, a uvek zaboravim da potražim kvote za winnera)

 

Naknadno ću nešto pokušati i sa Englezima, mada uvek strepim od tih njihovih kola preko nedelje.

Edited by malistev
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1.2, KHL 0/1. Holandjani ponovo razocarase. Ovo je ne znam koji put vec, da sam pao na njima, na nekoj bas maloj kvoti; mozda je vreme da ih izbegavam. MLB je mogao bolje, mada ni ostali rezultati, ne bi doneli bolji ucinak. Cleveland je dosao do nove pobede; bullpen Arizone trokirao. St. Petersburg samo do 3-1 pobede juce. 1/4 bilans, na ovako verovatnim stvarima je uzas zivi. Tacno je da ne tovarim ponedeljkom, no nije mi se svejedno dopalo.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Anderlecht 3+

Chelsea-Qarabag 2+

 

Celtic-PSG 3+

 

Man Utd-Basel 2+

Barcelona-Juventus 2+

 

Kvote, 1.38, 1.40, 1.42.

Ocekivano male kvote na golovima, no to je jedino sto mi deluje verovatno.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Benfica P/KX, Man Utd P1, Bayern P2+, PSG 2P2+, Roma P/KX, Chelsea P1+, Sporting P.KX, Barcelona 2P1+. Kvota 28.13.

 

 

MLB

 

Cleveland-Detroit 1 (Kluber-Boyd)

Chicago Cubs-NY Mets 1 (Quintana-Gsellman)

 

Kvota 1.69.

Indiansi jure 20. uzastopnu pobedu, iza svog najboljeg startera.

Cubsi su zakomplikovali situaciju u divizij, imaju samo 2 pobede vise od Cardinalsa i Brewersa, te su trijumfi u ovakvim serijama imperativ.

Jaca grupa.

 

Propratni tiket, Washington 1, Boston 1, Minnesota 1, St. Louis 1, LA Dodgers 2. Kvota 6.83.

 

 

Hokej

 

Bern-Ambri 5+

Zurich Lions-Langnau Tigers 5+

 

Kvota 1.66.

Dva verovatna meca za golove, no na kraju ovo ipak smestih u slabiju grupu.

Link to comment

Kod mene u firmi danas celokupni muški deo raspravlja o kvotama u basketu, i to utakmici Slo - Let i Rus - Gre. Da li je u pitanju neka dojava ili ta razlika u kvotama u različitim kladionicama? Ludilo

Link to comment

Slovenci sa pomerenim hendikepom -1.5 @2.33, -3.5 @2.83 i -5.5 @3.63. Nisu Slovenci losiji, ne razumem ove kvote. Ja sam 3 puta igrao na Letoniju na ovom EP i lele pare su mi doneli, ali danas se njihova bajka zavrsava.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...