Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bas se lomim da li da branim Letonce. Imam hendi od 18.5 sa 1.85 na CG. Mogu da napravim lep siguran dobitak, pa da se nadam da upadne u rupu.. al opet mislim, privesce Letonija ovo kako treba.

 

Nisam pametan, pomazite. I za Letoniju i Pbg za tu Gvineju.

Link to comment

E bas ste mi pomogli :P

 

Odigrah na CG+18.5, al na sitnije. Nece prednost ici ispod 10 sigurno, a time sam zadovoljan. Sa branjenjem sam pokrio samo dva najveca hendija (-13.5 i 12.5). A sto ne bi upalo u rupu kad je tolika.

Link to comment

Dyabe bacih crvenu na branjenje, letonska braca odose na 30. Sad mogu da smatram da mi je sve uslo. Bravo bravo.

 

A da ne budem u minusu u branjenju, odigrao sma jos jedan tiket na CG+30.5. Kapiram da ce bar nereseno odigrati poslednju. Sviram k. sa tim, al nema veze, njihove su pare :)

Link to comment

Dobar si. Meni je i ovo moje previse, jos da igram kosarku i live, pogubio bih se skroz.

Danas ima dosta NFL meceva, mada su teski parovi, no videcu nakon posla.

 

Sta mislis za Nadala<35.5.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 5/6, MLB 1/1, hokej 1/2, Man City je dosao 5+. Fudbal skoro idealno, no nije mi se dopao pad na Realu. U de Chile i The Strongest odigrase lepe i efikasne meceve. U MLB delu je Boston lagano dobio. Na hokeju, prolaz i pad. Pristojan bilans, dovoljan za manji plus; ponovo je kombo tiket, pao na jednoj kombinaciji.

 

 

Fudbal

 

Bologna-Napoli 3+

 

A. Italiano-U. Catolica 2+

Dynamo Kyiv-Oleksandriya 2+

Jorge Wilstermann-Petrolero 2+

Nacional Potosi-Oriente Petrolero 2+

 

Kvote, 1.60, 2.06.

Napoli je nastavio sa efikasnim mecevima i ove sezone, pa ni danas ne ocekujem drugacija desavanja. Tu je i 2+ kombinacija, posto se nisam mogao odluciti za 3+ singl iz Bolivije.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Washington-Philadelphia 1 (Strasburg-Lively)

 

Arizona-San Diego 1 (Ray-Perdomo)

 

Oakland-Houston 2 (Graveman-Keuchel)

 

Kvote, 1.30, 1.40, 1.45.

Strasburg nije dopustio run, na tri vezana starta, te ocekujem produzetak njegove dobre serije.

Arizona je neocekivano vezala dva poraza protiv Padresa, te bi Ray trebao doneti utesnu pobedu u tekucoj seriji. Ima sjajnu sezonu i odlican trenutni trend nastupa, 3-0, 0.93 ERA, 0.67 WHIP.

Jos jedna cudna serija se igra u Oaklandu, gde su Astrosi izgubili sva tri dosadasnja meca, pa bi Keuchel trebalo da zaustavi dalji rezultatski pad.

Prva dva tiketa se nalaze u okviru kombo kombinacije.

 

Prateci tiket, NY Mets 1, Boston 1, San Francisco 2, Minnesota H2(+1.5), St. Louis 1, Texas H1(+1.5), Cleveland 1. Kvfota 22.03.

 

 

Hokej

 

Znojmo-Salzburg 5+

Vienna Capitals-KAC 5+

 

Kvota 1.80.

Izgledni dabl, no nesto mi je govorilo, da se ne zalecem. 

Slabija grupa.

 

 

NFL

 

Cleveland-Pittsburgh H2(-8.5)

 

Chicago-Atlanta >47.5

 

Green Bay-Seattle >51.5

 

Dallas-NY Giants >47.5

 

Kvote, 1.90, 1.85, 1.90, 1.85.

Dosta egal meceva danas, a to nije nesto sto ja volim. Steelersi bi trebali biti prejaki, za rivala iz divizije. Ostala tri para su vec teza za procenu u fiksu, mada mi se cini, da bi poena moglo da bude.

Prvi par je u jacoj grupi.

 

Tiket za pracenje, NY Jets H2(+7.5), Cincinnati w1, Arizona w2, Houston w1, Philadelphia w2. Kvota 14.72.

 

 

Tenis 

 

Nadal <35.5

 

Kvota 1.80.

Na kraju ovo odigrah slabije, posto me na tenisu retko sluzi sreca.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...